İçeriğe Yönlendir

Tivibu Ev

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
He he...buna inanıyorsun demi... Bol şans...

Senden kurulum ücreti falan almış olmasınlar... ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

3 mü 5 mi hatırlamıyorum ama beni de çok aradılar. Tabi ki kabul etmedim. ttnet varsa altından kesin bir pislik çıkar, ilk internet aboneliğimden bir kazık attılar zaten, 2 gün için 15 günlük internet bedeli tahsil ettiler ilk faturada. Aradım, abone olmak istiyorum dedim internet için ertesi günden aboneliği başlattılar ama hizmet almaya bir sonraki hafta başladım. Neyse lafı uzatmaya gerek yok banka muamelesi yapıyorum bunlara da ne kadar lazımsa ancak o kadar kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende tivibuweb var.Bir ara almıştım bana özel ! 50 kuruştu aylık.Kullanmıyorum bile.Konuyu gördüğüm iyi oldu :D bakalım benim durum ne olmuş :D

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

bizim kapıya kadar geldiler fiber optik bağlayalım tivibu hediye edelim 2 yada 3 ay dediler. A

ma taahüdüm var 3 hafta sonra bitiyor dedim. Tamam dediler biz başvuruyu alalım 3 hafta sonra işleme koyarız.

Neyse kağıtları doldurduk imzayı attık kimlik fotokopisinide verdik. 2 ay oldu ne giden var ne gelen :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Senden kurulum ücreti falan almış olmasınlar... ?

Kuruluma da ücretsiz demişlerdi...ama nafile...hem kurulum hem de en üst ten paket ücreti aldı şerefsizler...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

vesile ile bir konuşmaya şahit olmuştum, istedikleri aboneye, istedikelri kadar hız verebiliyorlar :seytan: :bilabedel

Altyapının desteğine göre verebiliyorlar.

Standart ADSL'de 8'i geçemez mesela. VDSL'de 32'ye kadar yolu var ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

bizim kapıya kadar geldiler fiber optik bağlayalım tivibu hediye edelim 2 yada 3 ay dediler. A

ma taahüdüm var 3 hafta sonra bitiyor dedim. Tamam dediler biz başvuruyu alalım 3 hafta sonra işleme koyarız.

Neyse kağıtları doldurduk imzayı attık kimlik fotokopisinide verdik. 2 ay oldu ne giden var ne gelen :fiuw:

Gelen giden olmayabilir ama senden habersiz işleyen bir fatura olabilir araştır o işi ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aradım görüştüm...

Dün aradınız, bugün kuruldu, internette sorun yaşıyorum iptal ettirmek istiyorum dedim...

Evraklarınız henüz bize ulaşmamış, yarın arayın iptali gerçekleştirelim, siz de modem ve receiver'ı bir bayiye teslim edin dediler..

Peki dedim, herhangi bir ad altında bir ücret ödeyecek miyim..

Hayır dedi, size deneme kurulumu yapılmıştır..

Peki dedim, Arkadaşımın faturasına yansıtmışsınız.. ?

Ne zaman almış dedi.. Onunki 12 ay taahhütlü, 2 ay ücretsiz kampanyadır dedi.. Sizinkinde herhangi bir taahhüt yok, iki ay deneme kurulumu yapılmıştır size dedi..

Yarın arayın daha net bilgiler alırsınız dedi..

Arkadaşınız da eğer taahhütlü iki ay ücretsiz kapmanyada değil de deneme kampanyasına girdiyse, itiraz etsin, iade alır dedi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bi deneseydin, ne çabuk vazgeçtin :)

İptal ettirmeyeceğim... kullanırım iki ay :)

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Aradım görüştüm...

Dün aradınız, bugün kuruldu, internette sorun yaşıyorum iptal ettirmek istiyorum dedim...

Evraklarınız henüz bize ulaşmamış, yarın arayın iptali gerçekleştirelim, siz de modem ve receiver'ı bir bayiye teslim edin dediler..

Peki dedim, herhangi bir ad altında bir ücret ödeyecek miyim..

Hayır dedi, size deneme kurulumu yapılmıştır..

Peki dedim, Arkadaşımın faturasına yansıtmışsınız.. ?

Ne zaman almış dedi.. Onunki 12 ay taahhütlü, 2 ay ücretsiz kampanyadır dedi.. Sizinkinde herhangi bir taahhüt yok, iki ay deneme kurulumu yapılmıştır size dedi..

Yarın arayın daha net bilgiler alırsınız dedi..

Arkadaşınız da eğer taahhütlü iki ay ücretsiz kapmanyada değil de deneme kampanyasına girdiyse, itiraz etsin, iade alır dedi..

Hiç bir taahhüt yoktu...aynı sana kurdukları gibi geldiler ve kurdular 2 ay deneme dediler...yaklaşık 2 saat çalıştırıp söktüm ve iade ettim.İade sırasın da da herhangi bir ücret ödeyecekmiyim diye ısrarla sordum ...Y dediler ve sonuç...78 liramı aldılar...defalarca telefon ettim.şikayet yazdırdım ,dilekçe verdim ...ama paramı alamadım...bana çok koydu...kandırıldım...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bi deneseydin, ne çabuk vazgeçtin :)

mesela demiş, denemiş lem

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Arkadaşımın evinde var.Smart tv özelliğini kullanamıyor.Tivibu personeli geldi kaç kere.İnternet hızı yavaş kabul ediyoruz dediler.Şu anda internette de donmalar yaşanıyor.Arkadaşım iptal için başvurdu.O günden sonra ne gelen oldu,ne de arayan.Taahhüt süresi hala devam ediyor.Geri kalanı ödeyip üyelik iptalinden sonra,uydunet e geçiçek.Benim tek sevmediğim yanı kanal geçişleri yavaş gibiydi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Uyanık :D

78 lira ödemek gibi bir riskim de varsa, niye kullanmayım ki :D

Hiç bir taahhüt yoktu...aynı sana kurdukları gibi geldiler ve kurdular 2 ay deneme dediler...yaklaşık 2 saat çalıştırıp söktüm ve iade ettim.İade sırasın da da herhangi bir ücret ödeyecekmiyim diye ısrarla sordum ...Y dediler ve sonuç...78 liramı aldılar...defalarca telefon ettim.şikayet yazdırdım ,dilekçe verdim ...ama paramı alamadım...bana çok koydu...kandırıldım...

Mahkemeye ver..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mahkemeye gerek yok tutar düşük tüketici heyeti halleder sanırım.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Mahkemeye ver..

Çok farklı yöntemlerle fazlasıyla parayı çıkardım... :D Telekom a bi şekilde zarar verdim karıştırma... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok farklı yöntemlerle fazlasıyla parayı çıkardım... :D Telekom a bi şekilde zarar verdim karıştırma... :D

Benden de böyle bir para alırlarsa ararım seni :D

Haa kurmaya gelen kişiye de sordum bu para işini...

Abi herhangi bir ad altında ücret isterlerse beni ara sen dedi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ben Hakan'ın eşi Fatoş

Konunuza az evvel eşimin dikkatimi çekmesiyle katıldım. Ben TTNET personeliyim ve Turk Telekom Müdürlüğü'nde Müşteri İlişkileri departmanında çalışmaktayım. Bahsi geçen ürünümüz Tivibu Ev benim "bebek" diye adlandırdığım ve en çok güvendiğim ürünümüzdür. Ki sanırım bu ürüne olan güvenim geçen ay Tivibu Ev satışında müdürlük bazında birinci olmamı sağladı.

Öncelikle şunu belirteyim, Sadece sabit telefon abonesi iseniz yada başka operatörden internet erişiminizi sağlıyor iseniz bu yayını alamazsınız. Tivibu Ev yayını alabilmeniz için mutlak suretle TTNET abonelik abonesi olmanız gerekmektedir. Yayını çanak vb. aracığı ile değil direk internet sinyallerinizden alıyorsunuz, dolayısıyla sağlam alt yapıya sahip olan bölgelerde daha sağlıklı oluyor. Buna istinaden satışa geçmeden mümkünse alt yapı kontrolü yapıyoruz, ancak mümkün değilse zaten paket taahhütsüz olduğu için 2 ay içerisinde memnun kalmayan müşterimizin iade etmesini istiyoruz. İlk iki ayın denemesi bedava diye adlandırılmasının nedeni de budur. O bizim için henüz bir bebek ve büyümeye çalışıyor, büyüyebilmesi içinse deneyim kazanmaya özetle pişmeye ihtiyacı var.

Mehmet Bey'in kullandığı paket Maxi Plus Paketimiz zannediyorum ki bir de sinema tv eklenmiş. Digitürkplus kullanıcıları hiç yabancılık çekmezler aynı özelliklere Maxi Paketimiz dahi sahiptir. Kayıt etmek gibi bir sorununuz yok Show Tv hariç bütün kanallar otomatik yayınları kaydediyor. Sonraki bir hafta boyunca izleyebiliyorsunuz.100'den fazla kanal mevcut ve her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Spor kanalları da genişletilecek ve maçların yayınlarıda alınacak tabi zamanla... Mehmet Bey daha pek çok özelliğincen bahsetmiş. Ben bahsedilmemiş olanından başlayayım. Sizinle aynı şekilde Tivibu Ev yayınından kullanan bir abone ile Tv ekranınız üzerinden mesajlaşabilme şansıda tanıyor. Misal bir maç esnasında golü attınız karşı tarafa geçmiş olsun yazmak çok keyifli olur sanırım :)

Aboneliğinizden kaynaklı iptal esnasında ürünleri eksiksiz ve zamanında yani iki ay içerisinde teslim ettiğiniz taktirde herhangi bir fatura ödemezsiniz. Olaki yanlış bir fatura çıksın başvurduğunuz anda düzeltmesini yapıyoruz zaten.

Konu ile ilgili her daim yardımcı olabilirim. Tivibu Ev'den faydalanmak isteyen, aklına takılan sorusu yada sorunu olanlara yardımcı olabilirim

İyi Akşamlar...

tarihinde Hakan Kurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu arada geçen hafta benide aradılar.Efendim 24 ay taahhüt verirseniz internet aboneliğiniz için 2 ay sıfır fatura 12 ay boyuncada 60 tl yerine 35 tl ödeyeceksiniz diye.Tabiki kabul ettim.Sebebine gelince zaten ttnetten pc aldığım için halihazırda 14 daha taahhüt sürem var çıkmamak için.Acaba bir boşluklarınamı geldi de böyle bir teklif yaptılar anlamadım :D

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

bende bağlattım bir hafta sonra iade ettim motorola bir reciever getirdiler muazzam yavaştı ama kanallar evet çok guzeldi özellikle HD olayı çok iyi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İnternet için de güzel bir taahhüde ben de girdim Tahir..

iki ay ücretsiz.. sonraki 10 ay, galiba 29.. bir sonraki yıl sınırsızın tarifesi neyse ondan ücret alınacak... 24 ay taahhüt..

bende bağlattım bir hafta sonra iade ettim motorola bir reciever getirdiler muazzam yavaştı ama kanallar evet çok guzeldi özellikle HD olayı çok iyi

Kuruluma gelen kişi, bugün yavaş olacak, güncellemeleri bitince hızlanacak dedi ama şu anda hızı D-Smart ile aşağı yukarı aynı...

İyi Akşamlar...

Fatoş Hanım teşekkürler, size de iyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İnternet için de güzel bir taahhüde ben de girdim Tahir..

iki ay ücretsiz.. sonraki 10 ay, galiba 29.. bir sonraki yıl sınırsızın tarifesi neyse ondan ücret alınacak... 24 ay taahhüt..

Kuruluma gelen kişi, bugün yavaş olacak, güncellemeleri bitince hızlanacak dedi ama şu anda hızı D-Smart ile aşağı yukarı aynı...

Fatoş Hanım teşekkürler, size de iyi akşamlar...

Hah işte aynısı benimkinden de Tahir ne alaka :D

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Gelen giden olmayabilir ama senden habersiz işleyen bir fatura olabilir araştır o işi ;)

abi haklısın vallahi aklıma geldi ama dur bakalım nereyi arasak ne yapsak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...