İçeriğe Yönlendir

Tivibu Ev

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

eminmisiniz deseydin :)

Emin misiniz demedim de, "16mbps ADSL2+ abonesiyim, o zaman hızla ilgisi yok heralde" dedim.

Tekrar, "alt yapınız tivibu ev için uygun değil" dedi.

Hııı dedim, kapattım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün arayıp, deneme sürem bitmek üzere, tarifemi gözden geçirelim dedim..

Benim Tivibu Ev'i 28/11'de resmen aktif etmişlerdi... 2 aylık deneme süresini bu tarihte başlatmışlar.. 28/01/2013'e kadar denemeye devam...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Dün beni de aradılar. Efenim 2 ay test edin dediler :) Zaten tivibu web kullanıyorum onu da babam için aldım dedim. Oo ne güzel ozaman siz denersiniz dediler :) Yok dedim kalsın. Benim tv seyredecek vaktim yok boşa gitmesin deneyeceklere verin dedim. Peki deyip kapadılar :rofl:

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Motorola receiver elektriği kesildiğinde, ilk açılışta çok sorunlu idi..

Değiştirmelerini istedim.. Dün değiştirdiler, Vestel bağlamışlar... Vestel bu sorunu göstermedi ama kanal geçişleri bariz yavaş..

Biraz kullanayım da, Motorola ile değişim isterim heralde.. Muhtemelen benim eski motorola bozuktu...

Bu arada, hala memnunum :)

Deneme sürem 28 Ocakta bitiyor...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

benim deneme sürem 3 gün sonra bitiyor,ben bu akşam evden arayıp 9,90 lık pakete üye olacağım.+7 liraya sinema tv yi de alayım dedim,3ve 4 kanaldaki güncel filmlerin oynadığı "film tv1-2" dahil değilmiş.

sinema tv ler dandik,değmez 7 liraya

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Önder Özcan

son durum nedir Mehmet.motorola istedin mi tekrar.motorolanın kumandasında ben tv özelliğini farkettim,sen biliyor musun?kumandanın hangi menüsü-tuşu hatırlamıyorum,kurcalarken "tv ayarları" diye bi seçenek çıktı,talimata göre devam ettim,tivibu kumandası tv açıp kapamaya ve av-hdmi-dvd seçeneklerini değiştirmeye başladı.bayağı iyi oldu.hem tivibu hem uydu izlediğim için,zaten dvd ve play station bağlı olduğundan tek kumandadan cihazlar arası gezip,gece yatarken de tv yi stand by a alabiliyorum.

ayrıca deneme sürecinde hd dahil full paket olan üyeliğimi,9,90 lık başlangıça döndürdüğüm halde,hala tüm kanallar açık.filmler ve hd ler dahil.

1 kere arayıp "ben hangi paketteyim" dedim,9,90 lık dediler.ama hala tüm kanallar açık dedim,bi hata olmuştur düzelir dediler.düzelmedi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim sinemada gözüm yok, vaktim de yok zaten :) Belgesellerin durumu nedir bunu araştırdın mı ? Hangi belgesel hangi grupta.. ?

Çocuklar için tekrar izle önemli, bunlar da seçilen pakete göre bir fark oluyor mu ?

Benim deneme sürem 28 Ocakta bitiyor.. O tarihten önce seçim yapmalıyım..

Ben motorolayı vermiş, vestel almıştım... Vestelin ilk açılma süresi çok iyi, motoroladaki sorunu bunda yaşamıyorum ancak, bunun da zaplaması çok kötü :( Çok yavaş..

Henüz başka bir şey istemedim, görüşüp bir cihaz istemem gerekiyor..

Benim D Smart mart ayında bitiyor.. 9,90'lık pakette ciddi belgeselleri kaybedersem, 29,90'lık almak zorunda kalabilirim..

Bu arada, hala memnunum :)

Kumandadaki tv özelliğini bilmiyordum.. Güzel haber :) D Smart kumandasında işe yarıyordu..

Kanallara baktım... Bana 9,90'lık yeter gibi görünüyor.. https://uyelik.tivibu.com.tr/ev

Tv kontrol :)

kumanda.jpg

Benim kumanda bundan değil ama, benimkinde de muhtemelen vardır..

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi bende her iki kumandada var.

Diğeri (sendeki) aslında daha kullanışlı.

Bende sendekini kullanıyorum.

Diğeri öylesine duruyor (resimdeki) :)

Geçenlerde bi modem getirmiş hatun,ama anlamadım ne işe yaradığını...

HL110E_1.jpg

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Benim sinemada gözüm yok, vaktim de yok zaten :) Belgesellerin durumu nedir bunu araştırdın mı ? Hangi belgesel hangi grupta.. ?

Çocuklar için tekrar izle önemli, bunlar da seçilen pakete göre bir fark oluyor mu ?

Benim deneme sürem 28 Ocakta bitiyor.. O tarihten önce seçim yapmalıyım..

9,90 lık paketin kanal listesi aşağıda,FAKAT,sitedeki liste güncel değil-hiç olmadı.mesela 29 luk listeye baktığında bile discovery ler,animal planet görünmüyor.5 tane belgesel görünüyor.dediğim gibi,ben 9,90 lık pakete geçtiğim halde tüm kanallar eksiksiz açık.o yüzden ne var-ne yok bilemedim bir türlü.

tekrar izlede sorun yok,her paket izliyor o servisi.

http://www.tivibu.com.tr/uyelik/tivibu-ev-maxipaket.tvb#

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aradım Görüştüm... 9,90'lık pakette toplamda 128 kanal olacak..

Belgeseller : Yaman, Trt Belgesel, Chasse Peche, National Geographic, Nat Geo Adventure, Discovery Channel, Sca..

Hd Kanallar: Trt 1, Trt Hd, A Haber, Tivibu Spor,

Seç izle çocuk bu pakette..

28 ocaktan önce seçim yapmam gerekiyor.. Bu paket bana yeter...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Çark
Aradım Görüştüm... 9,90'lık pakette toplamda 128 kanal olacak..

Belgeseller : Yaman, Trt Belgesel, Chasse Peche, National Geographic, Nat Geo Adventure, Discovery Channel, Sca..

Hd Kanallar: Trt 1, Trt Hd, A Haber, Tivibu Spor,

Seç izle çocuk bu pakette..

28 ocaktan önce seçim yapmam gerekiyor.. Bu paket bana yeter...

Mehmet Ağabey,

Bizde de tivibu var.Benim için en kullanışlı özelliği canlı yayını durdurabilme özelliği olmaı.Ayrıca geçmiş yayınları da seyredebiliyoruz.( son bir haftaya kadar saklıyorlar )

Arasıra donma yaşadım ama onu hızımı yükselterek hallettiler.

Sonuç itibariyle ben memnunum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben hala memnunum.. Hatta çocukların odasına taşındım, orada yaşayıp orada uyuyorum çünkü tivibu onlarda.. :D

Ancak bir de sorun var..

28 Ocakta, dört ay süren deneme sürem doluyordu.. 27 ocakta arayıp 9.90'lık pakete almalarını söyledim.. Tamam dediler, yaptılar.. 1-2 saat içinde kanallarınız yeniden düzenlenir dediler ama 3 gündür hala tüm kanallar açık... !!

Ne yapayım. bir daha arayım mı.. ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne var ne yok hepsi açık işte ama senin düşündüğün gibi değil... Senin düşündüklerin zaten yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

son durum nedir Mehmet.motorola istedin mi tekrar.motorolanın kumandasında ben tv özelliğini farkettim,sen biliyor musun?kumandanın hangi menüsü-tuşu hatırlamıyorum,kurcalarken "tv ayarları" diye bi seçenek çıktı,talimata göre devam ettim,tivibu kumandası tv açıp kapamaya ve av-hdmi-dvd seçeneklerini değiştirmeye başladı.bayağı iyi oldu.hem tivibu hem uydu izlediğim için,zaten dvd ve play station bağlı olduğundan tek kumandadan cihazlar arası gezip,gece yatarken de tv yi stand by a alabiliyorum.

ayrıca deneme sürecinde hd dahil full paket olan üyeliğimi,9,90 lık başlangıça döndürdüğüm halde,hala tüm kanallar açık.filmler ve hd ler dahil.

1 kere arayıp "ben hangi paketteyim" dedim,9,90 lık dediler.ama hala tüm kanallar açık dedim,bi hata olmuştur düzelir dediler.düzelmedi :biggrin:

9,90 lık paketin kanal listesi aşağıda,FAKAT,sitedeki liste güncel değil-hiç olmadı.mesela 29 luk listeye baktığında bile discovery ler,animal planet görünmüyor.5 tane belgesel görünüyor.dediğim gibi,ben 9,90 lık pakete geçtiğim halde tüm kanallar eksiksiz açık.o yüzden ne var-ne yok bilemedim bir türlü.

tekrar izlede sorun yok,her paket izliyor o servisi.

http://www.tivibu.co...-maxipaket.tvb#

Ben hala memnunum.. Hatta çocukların odasına taşındım, orada yaşayıp orada uyuyorum çünkü tivibu onlarda.. :D

Ancak bir de sorun var..

28 Ocakta, dört ay süren deneme sürem doluyordu.. 27 ocakta arayıp 9.90'lık pakete almalarını söyledim.. Tamam dediler, yaptılar.. 1-2 saat içinde kanallarınız yeniden düzenlenir dediler ama 3 gündür hala tüm kanallar açık... !!

bende de hala hepsi açık.bir kere arayıp söylemiştim,düzelir dedilerdi,düzelmedi hala.ya da bozulmadı mı demeliydim :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu anda açık kanallarının aylık fiyatı ne Mehmet abi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şu anda açık kanallarının aylık fiyatı ne Mehmet abi?

29.90

bende de hala hepsi açık.bir kere arayıp söylemiştim,düzelir dedilerdi,düzelmedi hala.ya da bozulmadı mı demeliydim :D

Demekki ne yapıyoruz...

Ses çıkarmıyoruz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

29.90

Olacak en kötü şey gelecek faturanın 9,90 değil 29,90 gelmesi. Bence riske girmeye değer. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ancak bir de sorun var..

Kitleyecekler, zemin hazırlıyorlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ne var ne yok hepsi açık işte ama senin düşündüğün gibi değil... Senin düşündüklerin zaten yok :D

Zikir tv falan yok mu yani. :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben tekrar arıycam.ayın 25 ini beklemiştim,hani yeni aboneye 1 ay ücretsiz falan gibi bişey mi var diye,yokmuş :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tamam önce sen ara Önder. :D

Kitleyecekler, zemin hazırlıyorlar :)

Yok yapmazlar.. ben güveniyorum. :D

Zikir tv falan yok mu yani. :)

Yok Hüseyin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...