İçeriğe Yönlendir

Halis Hoca'Nın Farları.../ videosu ilk iletide

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Halis Parlak

Halis hocam iç döşemede değişiklik yaptıracaktınız, ne yaptınız?

Mert,çoktan yaptırdım çok da memnunum yine yaptıracak olsam orada yaptırırım.Çocuklu ailelere tavsiye ederim hele ki benimkiler gibi ufaklarsa :) Resimler linkteki konuda.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/235689-s-max-a-deri-doseme/page__st__40

Jetta iyidir.

Almadan önce bu tipsiz arabayı kim nasıl alıyor diyordum ama şimdi passat dahil hiç bir araba onun tadını vermiyor.

Motorun da etkisi var tabi. :)

Ben de arka tarafını beğenmiyorum ama 535 lt bagajı harika :) Skyline için yorumun nedir?

mrvgt.jpg

Halis'in aracının farlarını gördüğüm akşamın ertesinde farlarımdan soğudum aracımı sattım, pis farlar, pis Süha. Daha da bakmıyorum bu konuya :beee:

Abi daha iyileri senin olsun ne diyim :) Sen bu işte üstatsın olmuş diyorsan saygımız sonsuz :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Halis hocamın farları beğendiğim gün, jetta aramaya başladım.. sırf farları bu şekilde yapabilmek için :D

Abi ben olsam mondiden inip jettaya binmem :) Hem de jatco :bravo:

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ön taraf GT tampon ve panjur arka tarafa da ince bir spoyler ve kare plaka Jettayı başka bir forma sokuyor. Halis hocam jantları göremedik. Güle güle kullanın :nazar: ancak plakaları beğenmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ön taraf GT tampon ve panjur arka tarafa da ince bir spoyler ve kare plaka Jettayı başka bir forma sokuyor. Halis hocam jantları göremedik. Güle güle kullanın :nazar: ancak plakaları beğenmedim.

Teşekkür ederim Ayhan Bey, jant ve resimleri çekip yüklerim yay takacak zamanı bekliyorum.Plakaları neden beğenmediniz? :) İlteber de beğenmemişti şimdi hatırladım. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Çok güzel olmuş, yapanın emeğine sağlık, binene de kazasız belasız.

Plakalar, İstanbul plaka diye geçen app'lerden olmalı.

469472538oa.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi ben olsam mondiden inip jettaya binmem :) Hem de jatco :bravo:

Artık aramıyorum zaten, gündüz farı sorununu da şahane bir şekilde çözdüm ;)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Artık aramıyorum zaten, gündüz farı sorununu da şahane bir şekilde çözdüm ;)

Resim alalım o zaman.Var da ben mi göremedim yoksa :)

Çok güzel olmuş, yapanın emeğine sağlık, binene de kazasız belasız.

Plakalar, İstanbul plaka diye geçen app'lerden olmalı.

469472538oa.jpg

Eyvallah hocam önerin için. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Seviyorum, aklımdaydı benim de. ;)

Alalım 170 hp lik GT jettayı artık :)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Az yakan araba arıyorum, yoksa alırdım geri. :)

Fiesta satılık, bana jettayı aratmayacak, ekonomik, 35 bin lirayı geçmeden alınabilecek araba lazım. :)

1.6 102 lik golflere de bakıyorum da içim elvermiyor gt'den sonra. :)

102 lik golf alacağına f2 ghia al daha iyi bence.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Halis hocam plakayı Matur hoca resimlemiş benim de beğendiğim odur. Resimlere yetişir inşallah. Selamlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resim alalım o zaman.Var da ben mi göremedim yoksa :)

Resimle olmuyor... Video çekmem lazım, Yarın inşallah.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Resimle olmuyor... Video çekmem lazım, Yarın inşallah.

Bekliyoruz dört gözle :shok::fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bekliyoruz dört gözle :shok::fiuw:

Hava kötü idi.. Yağmur çiseliyor, rüzgar esiyor, toz kalkıyordu... Yani yıkanacak ve video çekilecek bir ortam oluşmadı :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Öztürk27

Nasıl hortladı diye okuyorum ben de  :D  Kaçırdığım sayfalar olmuş tabiii. Hocamın araba çok güzel. Daha da güzel oldu dokunuşlarla. Güle güle kullansın. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Konuyu sanırım Süha hortlattı sanırım. :yes: Farlar yakında sökülecek muayeneden geçemeyeceğim için stok farları takılacak.Ben memnunum bir sıkıntı yok.Siyaha alıştım göze daha hoş geliyor.İyi ki Süha kaptan boyama fikrini verdi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Zekeriya Kahraman

Halis bey gündüz farı uygulaması güzel olmuş emeginize saglık millet hortlatıyor bende canlandırayım :hahahoho:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...