İçeriğe Yönlendir

Ticaretin Yeni Makam Aracını Test Ettik

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

hocam arkadan itiş mi araç?

Artık arkadan itiş Transit kalmamış hocam. Tüm modeller önden çekişli. 2013'de, farklı dış görünüşe sahip,crafter - sprinter emsali model çıkınca çekiş değişir mi bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

yük için arkadan itiş daha iyi bence. Makasa devam ama değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Test aracında tek makas vardı, ancak bildiğimiz klasik sistem değil daha farklıydı. Konfor yeterli seviyede. Fakat koltuksuz ticari modelin yürüyenini incelemedim. Kısa sürede bakıp buradan görsel bilgiler paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık hoca, koltukları harika, arka tarafı çok sarsıyormu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hüseyin hocam eline diline sağlık,sana da isteyenlerede nasip etsin Allah.Yalnız dikkatimi geri görüş kamerası çekti :shok: nasıl sökülür diyen çok çıkacaktır :fiuw: alt tarafta olsa daha sağlıklı olurmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hüseyin hocam eline diline sağlık,sana da isteyenlerede nasip etsin Allah.Yalnız dikkatimi geri görüş kamerası çekti :shok: nasıl sökülür diyen çok çıkacaktır :fiuw: alt tarafta olsa daha sağlıklı olurmuş.

Sağolasın Adnan abi, amin..

Aracı ilk gördüğümden beri o kameranın yerini sürekli yadırgadım. Bence de, her araçta olduğu gibi plaka aydınlatma lambalarını oraya alınmalı. Orada güzel de gözükmrmiş.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Hocam bi araç anca bu kadar anlatılır...Emeğinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Yollarda pek göremiyorum. Patlamadı mı nedir.

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Eline sağlık oto dergilerinden farklı olmamış. Acep 70binlik bir araca klimayı böyle mikrodalga fırın düğmesi gibi koymak yerine dijital klima şekli yapsalar daha iyi olmaz mıymış?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yollarda pek göremiyorum. Patlamadı mı nedir.

rakiplerini de incele derim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

rakiplerini de incele derim.

Ne olursa olsun abi, şimdiye kadar çoğalmalıydı, 2 tane ya görmedim ya göremedim. Biz bilemeyiz tabi satışın duumunu ama, fiyatı düşürmeleri gerektiğini anlayacaklardır.

Eline sağlık oto dergilerinden farklı olmamış. Acep 70binlik bir araca klimayı böyle mikrodalga fırın düğmesi gibi koymak yerine dijital klima şekli yapsalar daha iyi olmaz mıymış?

Daha neler var eklenmesi gereken Desek Ford'a, 100.000 deyiverecekler, ondan korkuyorum. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Fiyat derken, liste rakamlarına da hiç inanma bu segmentte, inan ki bayağı indirim yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Reklamlarını seyrettiğim zaman bana caddy yada connect in azıcık büyüğü gibi bir etki yaratmıştı. Belkide çok ufak bir araç olduğunu düşündürmüş olabilir. Hiç transit gibi büyük bir araba izlenimi yaratmıyor resimlere bakınca. Birde piyasanın durumu önemli elbette ticari olarak kullanacak olanlar şu sıralar kemer sıkmış durumda. En iyi ihtimal Şubattan sonra satışları artar. Transporter'a rakip olabilecek mi o zaman görürüz.

Daha neler var eklenmesi gereken Desek Ford'a, 100.000 deyiverecekler, ondan korkuyorum. :)

Ticari bir araç üretiyorsunuz. ''Makam aracı'' konsepti ile ortaya çıkıyorsunuz. Ben zaten 2013 sonuna kadar 500 araç sayısına dahi zor ulaşacaklarını düşünürken 100 bin daha da geri çeker bu satış rakamlarını. Ticaret yapan adam elektroniğe çok önem vermez. Verse dahi bu rakamları ödemez. Binek olarak almıyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Serkan Sarı

Hocam eline emegine saglik.

Dun aksam karanlaikta ben de bir tane beyaz panelvan gordum durakta beklerken. Tam onumde kasis vardi. Yavasladi.

Bu ne lan dedim onden taniyamadim arabayi onden :-) arkasini gorunce ayiktim :-) guzel ama gercekten de.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...