İçeriğe Yönlendir

Leon Cupra Lipi Bizim Araçlara Uyar Mı Acaba ?

Cemre Yoldurak

Recommended Posts

Cemre Yoldurak

Arkadaşlar ben siparişi verdim dayanadmadım bakalım uydurabilecekmiyiz uymaz ise mecbur satıcaz :)

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik

Ali Osman ben de seninle aynı kanıdayım üzerinde çeşitli çalışmalar şart olur mu olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Arkadaşlar cupra lip uyar gibi görünüyor sadece biraz işçilik gerekiyor biraz yetenekliyseniz yapabilirsiniz lip güzel esniyor ben 2006 fiestama uyguladım esneme konusunda fazla sorun yaşamazsınız ısı hava tabancanız varsa işiniz dahada kolay sanayideki ustaların çoğu abi bu buna uymaz diyeceklerdir ve uğraşmak istemiyeceklerdir.(Bana dedikleri gibi)

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

O yüzden Cemre den örnek bir davranış bekliyoruz uygulamayı tek tek fotoğraflayıp bizlerle paylaşır inşallah :D

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Lip takılırken büyük ihtimal ben başında olmayacağım aracın ama olursam neden olmasın :)

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Biz fotoğraf bekliyoruz onu bunu bilmem :D

Yorum bağlantısı
Doğu Kemik
Arkadaşlar cupra lip uyar gibi görünüyor sadece biraz işçilik gerekiyor biraz yetenekliyseniz yapabilirsiniz lip güzel esniyor ben 2006 fiestama uyguladım esneme konusunda fazla sorun yaşamazsınız ısı hava tabancanız varsa işiniz dahada kolay sanayideki ustaların çoğu abi bu buna uymaz diyeceklerdir ve uğraşmak istemiyeceklerdir.(Bana dedikleri gibi)

Mk 6 fiestalara daha rahat uygulanabilir ancak yeni kasalarda yaklaşık 10 cm tampon alt çizgisinden uzakta kalıyor. Lipin hatları bizim fiestaların tampon hatlarına oranla daha keskin. Esneme konusuna gelince bendeki lip de plastik ve esneme yok denecek kadar az. Ancak kesmek ve uç uca eklemek olanilir ama o da ne kadar başarılı olur tam bir soru işareti

Mk 6 fiestalara daha rahat uygulanabilir ancak yeni kasalarda yaklaşık 10 cm tampon alt çizgisinden uzakta kalıyor. Lipin hatları bizim fiestaların tampon hatlarına oranla daha keskin. Esneme konusuna gelince bendeki lip de plastik ve esneme yok denecek kadar az. Ancak kesmek ve uç uca eklemek olabilir ama o da ne kadar başarılı olur tam bir soru işareti

Ve benim arabada ön ek var orjinal tampona göre tampon alt kısmı daha dışarıda buna rağmen olmuyorsa ek olmayan tamponda daha fazla uğraştırır.

Yorum bağlantısı
Yunus Çoban

e4bph.jpg

bu lipten düşünebilirsin focusa uyguladım ama fiestada nasıl durur bilmem esnek kırılmaz

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

bu tarz birşey denedim ama uyduramadik 50 liraya lip aldim 75 liraya takariz ancak uyar mi bilmem dedi bittim orda direk verdim lipi arkadaşa

umarım bu cupra lipini uydururlar da büyük bi yükten kalkarım :)fotoğraf çekebilirsem koyucam foruma aninda hemde :)valla cupra lipi de olmassa niyeti bozucam dogu beyin lipi alicam direk :)

Yorum bağlantısı
Yunus Çoban
:) bunu sadece takma parasımı 75 lira ben mi yanlış anladım valla bi çeşit daha lip var fotoğrafını çekebilirsem oda güzel onuda düşünebilirsin
Yorum bağlantısı
Yunus Çoban

Evet sadece takma parası 75 lira istedi :)

bu ne ya lip parasından çok takma parası :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

cemre hani ne oldu daha taktırmadın mı cupra yıı :D

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Evet arkadaşlar şimdi döndüm sanayiden beklenen haberi veriyorum cupra lipi bizim araçlara UYMUYOR:) uyduramadık vallahi ya çok isterdim foto çekip koymayı ama olmadı eşe dosta haber olsun satılık cupra lipi var elimde 100 lira sıfır hiç kullanılmadı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yunus Çoban

fotoğrafı var mı lipin arkadaşım soruyodu geçenlerde denk gelirse diye

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

fotoğrafını çekmedim ama bildiğiniz sıfır leon cupra lipi yani internete yazsanız çıkar zaten hiç kullanılmadı aracıma olmadığı için hiç bir işlem de görmedi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cemre Yoldurak

Arkadaslar bildiginiz uzere cupra lipi aldim uydurumadik

Astra g lipi aldim uydurumadik yok mu su arabalara plastik

Guzel lip uygulamasi yapan ya da satan yardimlarinizi bekliyorum

Internette de cok aradim ancak ebay disinda bulamadim

Ordan da almak istemiyorum acaba nasil cozebiliriz simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Emre Akgün

Arkadaslar bildiginiz uzere cupra lipi aldim uydurumadik

Astra g lipi aldim uydurumadik yok mu su arabalara plastik

Guzel lip uygulamasi yapan ya da satan yardimlarinizi bekliyorum

Internette de cok aradim ancak ebay disinda bulamadim

Ordan da almak istemiyorum acaba nasil cozebiliriz simdiden tesekkurler

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/232482-2012-fiesta-16-tdci-elektrik-kirmizi/page__st__100 buradaki aracın lipine bir göz at dostum ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Faruk Meydam

doğu abinin aracındaki lip cupspoiler diye geçiyor.+olarak supra lipini fiestaya takanlar var en kısa zamanda resim eklicem

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...