İçeriğe Yönlendir

Sonunda Jantlarımı Taktım...

Cemre Yoldurak

Recommended Posts

İlker Yalçın

Maaşallah. Çok şık olmuş. Kazasız belasız kullanmaya devam edin inşallah.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

Maşallah çok yakişmiş güzel seçim bir süre kullandiktan sonra jantlari beyaza boyatin çok şik olur. Aracin basikliği da tam tadinda kazasiz belasiz

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

güzel olmuş,yakışmış maşallah...aynalar pek hoşuma gitmedi ,ama arabanın rengi ,duruşu,jantlar çok güzel

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

herkese yorumları için teşekkür ederim jantlar 17'' sparco ama tam adını bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Güzel olmuş,hatta gördüklerimin en iyilerinden diyebilirim :good1: 17 jant lastikle deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.Yoltutuşa, performansa, yakıta,konfora; olumlu ve olumsuz etkileri sizin deneyiminizle....

Yorum bağlantısı
Murat Tolga Nalbur

Güzel olmuş maşallah.. Sinyalleri nasıl yaptırdın acaba? Siyah var bendede ona yapıcam..

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Arkadaşlar hepinize tekrar teşekkürler 17'' jantlarla pek fazla konforum azalmadı zaten çok da rahat bir araç değil bana göre fiesta lar :) yay da bile konforum azalmadı çünkü aldığım yaylar apexi 5cm di ve yaylar çok yumuşaktı rahatlık açısından bir sorunu olmadı ama şimdi bu apexileri preslettim şimdi araç gerçekten yaylı gibi oldu sekiyo artık konfor da da azalma var ama yol tutuşu mükemmel oldu gerçekten aracı sadece bu yüzden basmanızı öneririm :)

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

guzel olmus :nazar: umarım jantlar kalıtelıdır.

jantlar yanlıs bilmiyorsam sparco marka bende arastırmıstım 750 tl ye bulmustum. Hayırlı olsun güzel durmus, yayları presletmekle bana gore hiç ama hiç iyi yapmamıssın bu benim fikrim ama cok tehlikeli bir yola girmissin yaylar arabanın bütün yükünü taşıyor senin presleterek formunu bozdugun yaylar başına ileride buyuk sorunlar açabilir hatta yanlış hatırlamıyorsam presli yaylardan sorun yaşayan bi arkadaşımızda forumda vardı.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hayırlı olsun çok yakışmış bende arabamı böyle modlamak istiyorum ama 1.4 tdcı 68 hp ile nereye kadar... :) Gelicek sonra kendini bilmez benzinlinin biri tokatlıcak onca modifiyeyi çöpe at... :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Olmuş olmuş :) benim aracımdan sonra beğendiğim 2. jant uygulaması, yaylar süper olmuş.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun çok yakışmış bende arabamı böyle modlamak istiyorum ama 1.4 tdcı 68 hp ile nereye kadar... :) Gelicek sonra kendini bilmez benzinlinin biri tokatlıcak onca modifiyeyi çöpe at... :)

Sen iyice soğumuşsun arabadan, belli oluyor :D Ekonomik motor bu, tokat istiyorsan sat bunu al bir impreza wrx, forumda geçecek araba kalmasın :p

Bu chip muhabeti de bana artık komik geliyor vallahi, hızlı araba istersem güçlüsünü alacağım, uğraşmayacağım artık, 0-100 8 sn. falanda kesmez beni mesela :rolleyes: (chiplersem yanıma bile yaklaşamıyor, denendi :D )

Bu arada 1.4 ama çokta hantal değil, rampada çok 1.6 benzinliyi, ya geçerim yada berabere kalırız, (örneğin 1.6 fsi jetta zor geçer, bazen geçemez bile) senin araba neden hantal acaba :unsure2:

Bu arada Cemre bey, jantlar güzel olmuş, hayırlı olsun, yalnız yayları preslemek ve 17" jant ile aracın güvenliğini 2. plana itmişsin, fazla zorlama sakın.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...