İçeriğe Yönlendir

Sonunda Jantlarımı Taktım...

Cemre Yoldurak

Recommended Posts

Melih Özlem

Hayırlı olsun çok yakışmış. Allah kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Sen iyice soğumuşsun arabadan, belli oluyor :D Ekonomik motor bu, tokat istiyorsan sat bunu al bir impreza wrx, forumda geçecek araba kalmasın :p

Bu chip muhabeti de bana artık komik geliyor vallahi, hızlı araba istersem güçlüsünü alacağım, uğraşmayacağım artık, 0-100 8 sn. falanda kesmez beni mesela :rolleyes:

Bu arada 1.4 ama çokta hantal değil, rampada çok 1.6 benzinliyi, ya geçerim yada berabere kalırız, (örneğin 1.6 fsi jetta zor geçer, bazen geçemez bile) senin araba neden hantal acaba :unsure2:

Bu arada Cemre bey, jantlar güzel olmuş, hayırlı olsun, yalnız yayları preslemek ve 17" jant ile aracın güvenliğini 2. plana itmişsin, fazla zorlama sakın.

Ali abi bende anlamadım ya benim beklentilerim çok yada benim araba hantal kalıyo bana... :D Son bir sene daha abi sonra satıcam kısmetse fiestayı ve toyata yı takatçı bi makina alıcam kendime... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi bende anlamadım ya benim beklentilerim çok yada benim araba hantal kalıyo bana... :D Son bir sene daha abi sonra satıcam kısmetse fiestayı ve toyata yı takatçı bi makina alıcam kendime... :D

Şimdiden hayırlı olsun, tokat at ama hızlı gitme, 1 boy tak bırak :biggrin:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Şimdiden hayırlı olsun, tokat at ama hızlı gitme, 1 boy tak bırak :biggrin:

Hız felakettir,

Kurallara uyalım uymayanları uyarmayalım çünkü herkes anlayışlı çıkmayabilir dimi abi... :D

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

teşekkürler tekrardan yorumlar içic bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü yaptım ama şu an için çok memnunum konfor aramıyorum zaten sorun değil o :)

bir de şu tokat konusuna gelince evet orası bir gerçek ama şöyle de birşey var ben istanbuldan gelirken eski sedan astra tek kapı önümde ağır ağır gidiyodu solladım peşime takıldı solladı bi 10 dk peş peşe 170 küsür gittik sonra efendi efendi sağa çekildi uzadım gittim solundan :) sonuçta o 10litre yaktı ben en fazla 5 :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Gerçekten çok başarılı olmuş.Çok tatlı duruyor.Güle güle kullanın... :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı

17 olması güzel ancak gözüme fazla büyük gözüktü. Yine de güzel olmuş güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

maşallah maşallah istediğim gibi bi fiesta yani benim şuandaki aracım gibi ama benimkisi gri ;) haftaya bende yayınlıycam bekle bi karşılaştıralım ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hız felakettir,

Kurallara uyalım uymayanları uyarmayalım çünkü herkes anlayışlı çıkmayabilir dimi abi... :D

Elbette, zaten hız yap demiyorum, kalkışta tokadı at bırak, hızın 3 basamaklı olmaz bile :D

teşekkürler tekrardan yorumlar içic bilmiyorum iyi mi yaptım kötü mü yaptım ama şu an için çok memnunum konfor aramıyorum zaten sorun değil o :)

bir de şu tokat konusuna gelince evet orası bir gerçek ama şöyle de birşey var ben istanbuldan gelirken eski sedan astra tek kapı önümde ağır ağır gidiyodu solladım peşime takıldı solladı bi 10 dk peş peşe 170 küsür gittik sonra efendi efendi sağa çekildi uzadım gittim solundan :) sonuçta o 10litre yaktı ben en fazla 5 :)

Hız felakettir, ayıca niye zorluyorsun astrayı, o kendi sınıfındakilerle takılsın, sen fazla gelirsin ona, dua etsin rampa çıkmamış önünüze :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Özdemir

Maşallah çok güzel durmuş...Bu arada jant-lastik ve yaylar kaça mal oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Cemre Yoldurak

Lastikler bende mevcuttu zaten jantlar 750 lira yaylarıda preslettim onlarda 250 liraya preslettim

maşallah maşallah istediğim gibi bi fiesta yani benim şuandaki aracım gibi ama benimkisi gri ;) haftaya bende yayınlıycam bekle bi karşılaştıralım ;)

olur bekliyorum neden olmasın :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...