İçeriğe Yönlendir

Yeni Üyelere Karşı Takınılan Tavırlar Konusu

Murat Dere

Recommended Posts

Tahir İlter

Biz neyiz diye sormak istiyorum ama alacağımız cevapları bildiğim için bir daha bende konuya gelmesem mi diye düşünüyorum :D:p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Söz, falanca niye silindi, filanca geri gelsin gibi konulara gelmediği sürece yani ciddileşmediği sürece konuşmanızda sakınca yok..

Ben gidiyorum, bir daha da gelmem :)

Geleceksinnn, geleceksinnn... :crazy:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sana yeni üye diyebilir miyiz :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Biz neyiz diye sormak istiyorum ama alacağımız cevapları bildiğim için bir daha bende konuya gelmesem mi diye düşünüyorum :D:p

Sen Sümbül Ağa. :rofl:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Emmi hazretleri padişah-ı ruy-i zemin efendimiz, Şevkatli Toker de vezir-i azam

Çağlar ne ayak o zaman? Çıngıraklı mı olupduru? Aaahhahahaaay... :crazy:

Gel gel, silinir yakında nasılsa. Biz yeni üyeleri çağırdık, eskiler gelipduru. ;)

sana yeni üye diyebilir miyiz :seytan:

Çok mu sevdin beni? :yes:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sen Sümbül Ağa. :rofl:

ben sağlı sollu birşeyler gelir diye tahmin ettim ama şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çağlar ne ayak o zaman? Çıngıraklı mı olupduru? Aaahhahahaaay... :crazy:

Sen nasıl uygun görürsen ağam. :D

ben sağlı sollu birşeyler gelir diye tahmin ettim ama şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D

Sence? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pardon yaa , valla yanlışlıkla geldim :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Pardon yaa , valla yanlışlıkla geldim :D

Ne konuşuluyor diye merak ettin değil mi? :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Sen nasıl uygun görürsen ağam. :D

Sence? :D

üzüleyim bari ya sümbül işi sakat sultanımıısss falan uymuyor bize :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

üzüleyim bari ya sümbül işi sakat sultanımıısss falan uymuyor bize :D

hade lenn uymazmış. :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Mesajları yüklenen eski resimleri siliyorlar, kalıcı değil hiçbirşey

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

iş yeri manzaranı göz önüne getir bi, daha isterim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

iş yeri manzaranı göz önüne getir bi, daha isterim ;)

Boş boş manzaraya baksan ne olacak ki? :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

:D :D ben ilk 1 ay Mehmet Abiye Emmi diyemiyordum korkumdan :D

ben hala diyemiyorum dediğim yer varmı acaba onuda hatırlamıyorum :D :D :D

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Mesajı ciddeye alarak konuşuyorum. Her yeni gelen kişiye moderator birinin kuralları oku, öyle yaz demesini hiç sevmiyorum... Sorulan soruya forumda var neden araştırmadın yazılmasını sevmiyorum. Avatar neden konmadı denmesini sevmiyorum...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mesajı ciddeye alarak konuşuyorum. Her yeni gelen kişiye moderator birinin kuralları oku, öyle yaz demesini hiç sevmiyorum... Sorulan soruya forumda var neden araştırmadın yazılmasını sevmiyorum. Avatar neden konmadı denmesini sevmiyorum...

"Kuralları oku, öyle yaz" tamam, "Avatar neden konmadı?" tamam (zorunlu değil avatar koymak, sadece koymaya karar verirse bir düzende olmalı), ancaak, "Forumda var, araştırın." demek yerindedir bence. Çünkü daha önce konuşulmuş, bir sürü kişi fikir beyan etmiş, soru sormuş, cevap almış, belki çözülmüş bir konuda tekrar -araştırmadan- konu açmak hoş değil. Siz bile, bir kaç kez söylediğiniz bir şey tekrar sorulduğunda "kaç kere söyleyeceğim?" diye düşünür, söylenirsiniz. Bir de forum sisteminde veritabanının şişmesini düşünün. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Kotu davranilsa ne olucak ki yeni uyelerde kotu davransin :)

Ekleme : bosluk

Ama burası öyle bir forum değil ki. ;)

Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Sadece hoşuma gitmeyen şeyleri yazdım. Olayı farklı boyuta taşımak gerekmez. Sizin benim yazdıklarım ile ilgili yazdıklarınıza yorum yazmayacağım uzar gider... Sizi bunları söylemek rahatsız etmiyorsa yazmak için engel yok... büyüklerime saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Neden kotu davraniliyor o zaman hocam :p

Kötü davranılmıyor yahu!... :i-ih: Kim sana kötü davrandı, anlat bakim çocum... Var sende bir şeyler ya hadi hayırlısı. :yes:

Sadece hoşuma gitmeyen şeyleri yazdım. Olayı farklı boyuta taşımak gerekmez. Sizin benim yazdıklarım ile ilgili yazdıklarınıza yorum yazmayacağım uzar gider... Sizi bunları söylemek rahatsız etmiyorsa yazmak için engel yok... büyüklerime saygılarımla...

Arama konusunda her forum hassas Ertan meslektaşım. Başka forumları gezdiysen, üyeliğin varsa filan bilirsin. Arama yapmadan, daha önce olan bir başlıktaki bir konu için, konuyu açan üye uyarılır, konu kapatılır/silinir. Gerçekten veritabanı şişiyor mükerrer konular yüzünden. :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Murat abi bir şey diyeceğim kızma. Sizin profil resminize bakarken içimden dedim ki '' profile bak '' güldüm :)

Sonra imleci resminizin üzerine getirdim ilginç oda aynısını söyledi '' profile bak '' :) valla tuhafıma gitti yazdım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ya Ruhan hocam seni daha kulüb üyesi yapmadılıar mı? vallahi şimdi fark ettim. şışşt, yönetiiimm, modlaaar. Tahir sen burdasın seni yakaladım. :D

bi kutu çekme helva aldım, kapıda bekliyom, bi kere çaldım duymadılar, zile bi daha basarsam yukardan su dökerler diye korkuyom :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...