İçeriğe Yönlendir

Yeni Üyelere Karşı Takınılan Tavırlar Konusu

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Murat abi bir şey diyeceğim kızma. Sizin profil resminize bakarken içimden dedim ki '' profile bak '' güldüm :)

Sonra imleci resminizin üzerine getirdim ilginç oda aynısını söyledi '' profile bak '' :) valla tuhafıma gitti yazdım :D

Feti, şimdi ben buna neden kızayım? ;) Vallah benim de hoşuma gitti, sesli güldüm. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Kötü davranılmıyor yahu!... :i-ih: Kim sana kötü davrandı, anlat bakim çocum... Var sende bir şeyler ya hadi hayırlısı. :yes:

Arama konusunda her forum hassas Ertan meslektaşım. Başka forumları gezdiysen, üyeliğin varsa filan bilirsin. Arama yapmadan, daha önce olan bir başlıktaki bir konu için, konuyu açan üye uyarılır, konu kapatılır/silinir. Gerçekten veritabanı şişiyor mükerrer konular yüzünden. :)

kardeşim sen hiç uyumuyon mu, kargalar kahvaltı etmeden yazar yazmaz beğeniyon :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Feti, şimdi ben buna neden kızayım? ;) Vallah benim de hoşuma gitti, sesli güldüm. :D

Feti sen Murat Abinin eski avatarı görmedin herhalde :biggrin:

O çok süperdi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Murat abi ne diyorsa doğrudur... :crazy:

Ben yeni üyeyken bana en iyi davranan arkadaşlardan birisi Hakan Bey ;)

Teşekkür ederim. :biggrin:

Yorum bağlantısı

Ben yeni üyeyken bana en iyi davranan arkadaşlardan birisi Hakan Bey ;)

Teşekkür ederim. :biggrin:

Ben teşekkür ederim mehmet ali bey...Ne gördüysem burda,bende onu yansıtıyorum arkadaşlara...

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Vay arkadaş dün gece 12 de nasıl bıraktıysam aynı yerde saymış konu .Hani çok reyting alır, 15 sayfa olurdu ,hani emmi gelip'' yeterince konuştunuz kapatıyorum, yarın yine gelin ''diyecekti.Tanıyamıyorum bu forumu artık :i-ih: ck ck ck.. :D:fiuw: Maaşallah maaşallah ,demekki; demokrasi yok emmi var prensibi işe yarıyor :spiteful:

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

3 vakte kadar mı desem, hafta sonuna kadar mı desem çok fazla beklemeyeceksin ;) gereği kapalı kapılar ardında görüşülüyor. çıkan kararlar borsa etkilenmesin diye :tongue: Cuma günleri mesai saati bitiminde açıklanıyor. :D

ayyyyyyy....titredim şimdi, ateş bastı, nolcek aceba! :dribble: takım elbise kravat şart mı? arabayı süsleteyim mi? :dance3:

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Murat abi ne diyorsa doğrudur... :crazy:

Hakan ne demek istiyorsun açık konuş. :p

Yorum bağlantısı

Hakan ne demek istiyorsun açık konuş. :p

Mahmut,abimiz büyüğümüzdür ve ne diyorsa saygımız vardır demek istedim.işi fazla karıştırma işte :biggrin:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Espirisi bi yanada yeni üye olanlar bi arama yapsın foruma gelince '' Zenon tavsiyesi '' konusunu görmekten sıkıldım artık... Zaten görünce yeni üye olmuş diyorum... Emmi muayneden zenonları ile sorunsuz geçsin istiyorum Çağlar abi boya işerini bırakıp tamamen forumdan sorumlu olsun istiyorum... Mod Zafer konuları ordan oraya taşımaktan bıkmasını istiyorum son olarak Murat Dere örtmenimin avatar fotoğrafını değiştirmesini istyorum her gördüğümde aklıma tecavüzcü Coşkun geliyor... :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bana da tavır alınmıştı ilk geldiğimde, ama ben lafın altında kalır mıyım? Hayır !!

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Valla ben de lafların altında kalmıyorum Hakan Bey.

Kendi kendime kızıp küsüp kürkçü dükkanı misali geri geliyorum.

Yazık olan abime oluyor ( abi=emmi) :D

Ben de bir kerecik olsun bişey içerken bi ileti okuduğumda monitörümü ve klavyemi temizlememek istiyorum.

Ama el insaf ya :D

Bilerek mi yapıyorsunuz :D

Şunu dene Ayça: bi şey içerken burayı okuma! :p:yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ben de bir kerecik olsun bişey içerken bi ileti okuduğumda monitörümü ve klavyemi temizlememek istiyorum.

Ama el insaf ya :D

Bilerek mi yapıyorsunuz :D

Ayça hanım üye olurken kuralları okumadınız mı foruma girerken bir şey yiyilip içilmez... :D :D :D Ve forumumuzda ( sanalda olsa ) yemek bölümü var oradan bakarak gözünüzü doyurun ve lütfen arama yapın... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Murat abi başlığı değiştirelim mi :crazy: Senin konularda başlık değiştirme modası başlatmak istiyorum :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Murat abi başlığı değiştirelim mi :crazy: Senin konularda başlık değiştirme modası başlatmak istiyorum :p

Tahir zorla aranıyorsun :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir zorla aranıyorsun :biggrin:

Ârada mesafe var.Ondan cesaret alıyorum :D:p

Yorum bağlantısı

Aynen öyle yapacağım.

Bundan sonra susuzluk grevine gideceğim :)

İkinci bir emre kadar forumda gezinirken kahve içmeyi yasakladım kendime.

Aaaaa bana da yazık canım, Kakılmış gibi elimde mütemadiyen ıslak mendil :(

Kabuklu yemiş yemekte yasaktır ayça hanım :crazy:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bana da tavır alınmıştı ilk geldiğimde, ama ben lafın altında kalır mıyım? Hayır !!

ben de foruma tavır almıştım ilk geldiğimde,kimsenin haberi olmamıştı :blush::crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Akılma gelmişken sorayım bari;

1-"yüksek topuklular"ın gerisi nerede?

2-Ne yaptınız da kaçırdınız hemcinslerimi?

3-En uzun dayanan ne kadar kaldı? Ortalama nedir yani?

Bu 3ünü istiyorum bir zahmet. Kendi geleceğimi öngörmek için :D

Tahmin yürütüyorum Ayça hanım...

1- Alış verişte olabilirler

2- Kuaförde olabilirler

3- Güne gitmiş olabilrler... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bunları burada sorarak kendine bir gelecek bırakmadın Ayça.ara sıra mektup yaz :tongue:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yüksek Topuklular üye grubunda 57 üyemiz var, bu üyelerimizden 16'sı hiç mesaj göndermemiş. 22'si 10 mesajın altında ve sadece 6 üyemiz 50 mesaj barajının üstünde. :)

Bu 57 üye;

2005 yılında 2,

2006 yılında 2

2008 yılında 3

2009 yılında 17

2010 yılında 27

2011 yılında 4

2012 yılında ise sadece 1 (siz) kayıt olarak görülüyor. Tabii ki bu üye grubuna taşınmayan bayan üyelerimiz de vardır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...