İçeriğe Yönlendir

Msn Messenger Emekliye Ayrılıyor...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Valla heralde öyle Ali.. bir daha deneyeceğim...

Açtı yaa... beni denemişler :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Valla ben skyp mı ne onu benimseyemedim . Hotmail de mesajlaşmaya devam edibilecekmiyiz o önemli öyle olacaksa yüklemem şahsen . Uzun süre kullandığım bir şeyi değiştirmek çok zor geliyor ...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben MSN messenger'ın bir şekilde çalıştırılabileceğini düşünüyorum. İlla ki bir yol bulunur. Bulurlar veya buluruz gibime geliyor.

Hele şalteri bi indirsinler de, tekrar değerlendirelim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Zaten benim bildiğim Selçuksa bu, bir gün gelir o çin seddinde yürür :D Hatta fotoğraf makinasını duvarın üstüne koyup elinde çayla fotoğraf bile çekinir..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2 adet e-mail var diyelim ikisi de aynı bilgisayarda, ayrı kşilerin, ayrı şifreler ile açıyorsunuz, skype ta, her e-mail ile açılan hesapta, diğerinin profil resmi gözüküyor , hayırlı işler.....

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Merhaba,

8 Nisan 2013 tarihinden itibaren mevcut Messenger hizmetini dünya genelinde kullanımdan kaldıracağız ve Messenger ile Skype'ın mükemmel özelliklerini bir araya getireceğiz. Messenger'ın kullanımdan kaldırılması birkaç haftalık bir sürece yayılacak. 8 Nisan, Skype'a güncellemenizin gerekebileceği ilk gündür.

Demişler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Msn e devam..Son nefesine kadar yanındayım :)

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

facebook candır :D

+1

Aklıma geldi Face yi açayım ben.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

ya bu iş olmadı ki bu sefer de skype yavaşladı eskisi gibi değil 6-7 kişi konferansta ciddi ses dalgalanmaları var ki görüntü alışverişi yokken :(

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ayhan Onaran

Ne oldu hani MSN kapanıyordu..La bize Nisan 1 şakası yapacak olmasın bunlar :D 15 mart demişlerdi hala devam ediyoruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Nisan 8 diye hatırlıyorum ben ama?

Microsoft'un pek çok Windows Live Messenger kullanıcısına attığı e-postada, WLM servisinin 15 Mart'ta sonlandırılacağı yazıyor. Yerini Skype'a bırakacak olan "MSN Messenger", 15 Mart'a kadar kullanılabilir halde olacak. Windows Live hesabınız ile giriş yaptığınızda, Skype'a geçiş uyarısı veriliyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

www. hotmail.com üzerinden msn'e girmek mümkün değil artık sadece mail kutusunu görebiliyoruz, yavaş yavaş msn ortadan kalkıyor..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

www. hotmail.com üzerinden msn'e girmek mümkün değil artık sadece mail kutusunu görebiliyoruz, yavaş yavaş msn ortadan kalkıyor..

msn i bilgisayardan sildiysen (ve-veya skype a geçtiysen) yeniden yükleyemiyorsun.ben işyerindekini skype yaptım,dönüş imkansız.ama evdeki msn duruyor,normal açılıyor.dün açtım msn i,profil resmi olarak da dinozor koymuştum(hala msn kullanan dinozor manasına :crazy: )

Yorum bağlantısı
Cem Işık

msn'i açabiliyorum abi onda sıkıntım yok ama eskiden hotmail.com adresine girdiğimde tarayıcı üzerinden, hem maillere ulaşıp hemde msn'e girebiliyordum aynı sayfa üzerinden.. Şimdi sadece mailler var, msn yok..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

msn'i açabiliyorum abi onda sıkıntım yok ama eskiden hotmail.com adresine girdiğimde tarayıcı üzerinden, hem maillere ulaşıp hemde msn'e girebiliyordum aynı sayfa üzerinden.. Şimdi sadece mailler var, msn yok..

Msn yine var ancak şöyle..Hotmail değişip outlook adını aldı.Oradan da msn girişi kaldırıldı.Benim mailler bu güne kadar hotmail adıyla açılıyordu şimdi outlook oldu..Yeni hesap vermiyor hotmail.Outlook uzantılı veriyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Skype yüklendikten sonra Msn silinmiyor. Sadece kısayollari falan kaldırıyor. Messengerin klasörunden setup dosyasını bulursanız repair edip yeniden kullanabilirsiniz. En azından 8 Nisan'a kadar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...