İçeriğe Yönlendir

GPS Sinyali Alamamak?

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Açıkta dene evet, ayrıca uydu durumundan izle, uyduları bulması gerek, bulduktan sonra bağlanması için zaman değişkendir, 20 dk. da olabilir, uydu pozisyonu uygun değilse bağlansan bile yeterli olmayabilir, gerçi telefon yada el gps inde hassasiyet aranmaz bu yüzden çok bekletmeden bağlanması lazım, uyduyu görüyor fakat bir türlü olmuyorsa 15 dk. aralarla dene, yine olmaz ise alette sorun olabilir.

Sana bir Cors GPS alalımda bağlantı derdin olmasın :D ama masrafı fazla, cors ile beraber en son 150 kaat aylık masrafı vardı.

Arabada camın önünde olacak, çok yakın olacak üstelik.

abi bu bana baya pahalı gelir öğrenciyiz biz :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi mesele ilk seferde bağlanması. Benim cihaz da şimdi evin içinde bağlanıyor. Ama ilk seferde bağlanmıyor.

Anlıyorum seni..

Benimkini evin içinde açarım bağlanır....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz

abi denerim de şunu anlamadım şimdi balkonda çekmeyen arabanın içinde de çekmez :s

markası nedir kardes marka ve modelini yazarsan yardımcı olacagım. arkadasların hepsi haklı su ana kadar nex-pranha-garmin-navking-navitech-goldmaster- cihazlarına guncelleme yaptım bazıları balkona 3 metre mesafede evin icinde cekiyordu bazıları balkonda cekmiyordu- nex pencereye 2 metre kala alıyor. garmin acık havatı seviyor. yanimodele ve uzerindeki sinyal alıcısına gore ve yazılımına gore degisiklik gosteriyor. ayrıca hız kamera dosyası isteyen arkadaslar olursa maille atabilirim yeni guncellemelri ile

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Herkes bilir, benim gps cihazım oturma odasından bağlanır... :)

Bazı dandik cihazlarda, güney batı yönünün açık olması bağlantı süresini kısaltıyor...

Güney batı yönü nasıl açık oluyor, biraz açarmısın, anlamadımda :)

abi bu bana baya pahalı gelir öğrenciyiz biz :D

sudan ucuz, 25000 kaat, 2mm. hassasiyet (statik ölçümde)

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüysüz
(düzenlendi)

fabrika ayarlarına don ve navigasyom igo yazılımın tekrar guncelle duzelecektir

tarihinde Mehmet Tüysüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çoğu zaman telefonu yeniden başlatmak problemi çözer. Ayrıca ağdan yararlan kısmını da açık tutun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güney batı yönü nasıl açık oluyor, biraz açarmısın, anlamadımda :)

Anlamışsındır da, anlatayım yinede...

Benim gördüğüm kadarıyla, Batıya bakan bir pencereden dışarı uzatırsan bağlanmıyor ama, güney batıya bakan bir pencereden uzatınca kısa sürede bağlanıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...