İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabamız (2009 Ford Galaxy Ghia Lp)

Hasan Aksüt

Recommended Posts

Ozgur Akmaz
Hasan Aksüt yazdı:

bd3204ffc529f9ba7e257913aeb5aa84.jpg
Nazar değdi galiba. Isıtma ve termal özellikli olduğu için maliyetli ve zaten zor bulunacak bir araç ürünü olunca; çözüm biraz zaman alacak sanırım. Sokakta park halinde yaşandı ve kamerayıda kapalı unutunca nasıl olduğunu bilmiyoruz. Burayı gören site kamerası da var ama bozuk çıktı. Kasko karşılayacak gibi ama bu sıra kur farkı nedeniyle caz yapabilirler deniyor….emoji847.png

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Çağlar Bayur yazdı:

eziyet yahu al bi 5.9 lt suv, mtvsi de az hem

Allah be :)

Yorum bağlantısı
Ozgur Akmaz

öncelikle merhabalar. foruma yeni üye oldum. bu sebepten dolayı yanlış bir şey yaparsam kusura bakmayın. benimde 2010 model bir ford galaxy arabam var. 2003 senesinde 28.000 km de iken almıştım ve şu an 70.000 km de. heralde bu model yılında en az kilometreli araba benimdir. evin 3. arabası olduğu için sadece çocuklar ile birlikte ve bazen benim hanım kullanıyor. ben aldığımdan beri bütün bakımları yetkili serviste yaptırıyorum. arabayı servise götürdüğüm zaman bütün herkes gelip arabaya bakıyor. düşünün yetkili servise gelen tek galaxy benim. arabanın ön camı dediğiniz gibi içlerinden çok ince teller geçtiği için çok pahalı ve parça zor bulunur. ben bunca zamana kadar yetkili serviste parça sorunu bir kez yaşadım. arabanın çoğu parçası mondeo motoru ile aynı olduğunu düşünüyordum ama değilmiş. geçen sene egr valfi bozulmuştu. serviste yedek parça yoktu ama otosan da bulunan son parçayı da ben almıştım. bir diğer parçayı ise bana temin edemediler. yani otosanda bile yoktu. arabanın ön tamponunda bulunan çekme demirinin kapağı düşmüştü. burada bulamadığımdan dolayı arkadaşlar vasıtası ile ingiltereden getirttim. ufacık plastik bir parça için 20 pound gibi bir para ödemiştim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ozgur Akmaz yazdı:

2003 senesinde 28.000 km de iken almıştım

sizin galaxy kaç model?

Yorum bağlantısı
Ozgur Akmaz
Çağlar Bayur yazdı:

sizin galaxy kaç model?

Benim ki 2010 Ocak çıkışlı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2003 deyince, o yılki model vw den gelmişti. 2010 egr si mondeo dan farklı mı üretilmiş ?

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Çağlar Bayur yazdı:

2003 deyince, o yılki model vw den gelmişti. 2010 egr si mondeo dan farklı mı üretilmiş ?

2003 olsa duramazsın, 2013'tür o. Araba zaten 2010 modelmiş.

26 bin normal gibi otobüs camı kadar cam var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Aksüt

Selam,

Lastiklere zam gelecek sanırım. Orjinal marka ve model için sipariş verdim. Gerçi bu tür lastik alımından sonra araba sattığım çok oldu ama hayırlısı... :)  Continental 225/50r17 98y Xl Fr Premiumcontact 6 2022 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hasan Aksüt
El freni tabancasında bir gümüş halka düşmüş ve bulamadım. Setini Çin’den sipariş verdim. 5 günde eve geldi. [emoji44][emoji3]

https://tr.aliexpress.com/item/1005001808248931.html

Aracı nadir kullanınca ve ikinci el araçlar kıymetlenerek servisler yoğun olunca buton takımını değiştirmek ancak bugüne kısmet oldu.[emoji847]e251ea59bc10ab5844d728c3e08de350.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...