İçeriğe Yönlendir

Passat mı, Mondeo mu ?

Misafir

Recommended Posts

Hakan Çark

Elbetteki passat ( benim için )

Passat Audi A4 alamayanlar için ....Mondeo da Passat alamayanlar için....( maddi olarak )

Fiyatlarını bilmiyorum ama tahminim yukarıdaki sıralama doğrudur.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

5bin liranın üstünde gelirim olsaydı gider sıfır Mondeo Selective 2.0 Ecoboost 240PS Powershift alırdım 107bin liraya :)

Beyaz ve sw :bravo:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Ne zaman geliyor senin Mondeo? Geçen yazmıştın.

şakaydı o

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kamil Özyurt

1 ay önce 73.000tlye 0km 2.0 otomatik vites renault latitude privilige vardı. Liste fiyatına aldanmayın pek çok bayide benzer fiyat vardı.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

ope astra istisna geçenseneye kadar hala clasic kasayı satıyordu bayilr.:))))))))))

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Passat Audi A4 alamayanlar için ....Mondeo da Passat alamayanlar için....( maddi olarak )

A4 bmw3 ya da mercedes c serisi her d segmenti kullanıcısına hitap etmiyor. Ben de dahil. Bununla birlikte A4 ve passat arasındaki ilişki fiyat olarak doğru. Ancak mondeo'ların liste fiyatlarına bir bakmanızı tavsiye ederim. Fikriniz degisecektir. Ikinci bir bakış da yeni kasası çıkınca olabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

5bin liranın üstünde gelirim olsaydı gider sıfır Mondeo Selective 2.0 Ecoboost 240PS Powershift alırdım 107bin liraya :)

5001 lira gelirin olsa yılda 60 bin lira eder. Yaşantın ona göre olur arabaya yine 1000 den fazla ayırmazsın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

-Mondeonun daha iyi bir yol tutuşu yok...

-Daha iyi performans derken hepimiz motor gücüne bakıyoruz biri 115hp diğeri 105hp fakat ne kadar stabil bu güçleri sağlıyor ona bakmıyoruz )

-Tasarıma yorum yapmıyor herkesin zevki

-Passatmı eleştiriliyor malzeme kalitesinde yapmayın allah aşkına,mondeo nere passat nere.

-Passatta daha fazla donanım var,hatta mondeo yanına bile yaklaşamaz lakin vwde daha pahalı bu donanımlar :)

-Ben passat alırdım ama comfortline olanından :)

Aklıma ne geldi... :D

Bir zamanlar bizim forumda reno öğüp, sonra gidip, reno forumunda bunu yazmışsın.. Millet seni hep tebrik etmiş.. :D

Tesadüfen bir reno forumunda gördüm :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

80bin liraya golf7 var bunuda almak icin manyak olmak lazim,gidip 0km mondi almak icinde uzun sure binmek lazim.Suda bir gercek ki 4yil sonra golf daha fazla paraya satilacak.

Hehe, o delikanlıyı da gördük :D

Hakediyor aabi diyordu :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D önce vw Audi klasmanına çıksında sonra passat a4 falan bakarız.

Sonuca gelelim, sadece 2. el e bakılacaksa passat, bunun dışında aklımın ucundan bile geçmez :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Tüfekçi

adam para verip mi biniyor :p görev arabası ne verseler ona biniyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serkan Hasturan

Slm arkadaşlar foruma yeni katıldım. Aralık 2012 de 1.6 TDCI mondeo aldım.Uygun indirimle. Performansında da yakıtından da konforunda da çok memnunum tafsiye ediyorum sürüş keyfi üst seviyede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Passat demek için konuya girdim ama mondeo alınmış sanırım. :D

alındı ama performansından özellikle şehir içi kavşak dönüşlerinde 2den 1e düşmekten şikayetçi, satmayı düşünüyordu

Yorum bağlantısı
Ersel ÇETİN

ecoboost 160 ps bi mondeonun passattan kötü yanı ne olabilirki ?

Yorum bağlantısı
Alper Bilici

Passat bence çok daha güzel mondeodan, ikinci elde satışı da düşünüldüğünde bir iki gömlek üstün passat. Yeni gelecek olan mondeo güzele benziyor ya ona baksın yada bir passat alsın.

aynı sekilde sıfır alındığı zaman passat daha az zararla satılırken mondeo ikinci el almayı düşünürseniz passattan daha konforlu ve güvenli hissettiriyor iki aracıda test ettim mondeo almadan önce 2008 mondeo 2008 passatlar arasında büyük farklar yok alabilirim diye test etmiştim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...