İçeriğe Yönlendir

Yaptığım Kazaya Mı Yanayım? Uğradığım Mağduriyete Mi?

Emre Özen

Recommended Posts

Emre Özen

Opele benzemiş arkası. Garibim 20 gitmiş arada :( Üzüldüm. gerisi bizden değil noproblem uyimleakyluiemka :)

:D sahibi de yaşlı bi amcaydı panikle indi aşşağıya "yavrum şimdi kim kime vurmuş kim ödeyecek benim arabamı" diyordu o an amca suçlusun desek kalpten giderdi sanırım :)

Allah korumuş. Büyük geçmiş olsun.

Teşekkür ederim Hüseyin bey

çok geçmiş olsun kardeşim Allah korusun çok şükür...

teşekkür ederim Hüseyin bey

geçmiş olsun :( Allah korumuş :( :(

Teşekkürler Nuri Bey

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sierra pert, hiçbir sigorta buna 5000TL tamir parası vermez, piayasa raici tespitinde de ciddi sıkıntı olacak, süre çoookkk uzamış, trafik sigortasını arayın, reasüransa http://www.tsb.org.tr/ şikayet edeceğim deyin, işler hızlansın, yapılacak şey belli ne listesi çıkacak mış? neyi fiyatlandıracaklarmış, resmen yokuşa .....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Geçmiş olsun,sizde bişey olmaması sevindirici..

Tramerde kusur tesbiti yapıldı mı?

Şayet kaza çizdiğiniz şekle göre olduysa 4 yolda geçiş üstünlüğü sağdan gelen araçta olması nedeni ile %100 hatalı sizsiniz..

dur levhası var.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Büyük geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Cana bir şey olmaması sevindirici.

Allah daha beterlerinden korusun..

Yorum bağlantısı
Mustafa Uz

Çok Çok Geçmiş olsun Kardeşim. Mal yerine gelir önemli olan cana bir zarar gelmemiş olması.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sierra pert, Sigorta şirketi de muhtemelen size 4-5 bin lira falan önerir..

Ben olsam araç yapılmadan hasar tespiti yaptırır, eksperden kaza tutanağı örneklerini alır, bana çarpan kişiye maddi manevi tazminat davası açardım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben olsam araç yapılmadan hasar tespiti yaptırır, eksperden kaza tutanağı örneklerini alır, bana çarpan kişiye maddi manevi tazminat davası açardım..

Şahin de kasko olma ihtimali var mıdır ?

Büyük geçmiş olsun , Allah beterinden saklasın

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şahin de kasko olma ihtimali var mıdır ?

%1'den az... Olsa bile bize faydası olmaz..

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Geçmiş olsun gerçekten etkileyici bir kaza kapılardan girmiş olsa yaralamalı kaza olarak geçerdi kayıtlara.

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Şahin sürücüsü katliam yapmış. :( Büyük geçmiş olsun. :(

İkiniz de bilemediniz araba hundayi. :p

ANa ! 20 plaka opel, Denizlideminiz? Neresinde oldu bu kaza? Öncelikle geçmiş olsun tabiki.

Ne opeli loo. Resimlere bakıp geçiyon, yazıları okumuyon herhalde. :D

Sierra o sierra. :D

Yorum bağlantısı
Emre Özen

Sierra pert, hiçbir sigorta buna 5000TL tamir parası vermez, piayasa raici tespitinde de ciddi sıkıntı olacak, süre çoookkk uzamış, trafik sigortasını arayın, reasüransa http://www.tsb.org.tr/ şikayet edeceğim deyin, işler hızlansın, yapılacak şey belli ne listesi çıkacak mış? neyi fiyatlandıracaklarmış, resmen yokuşa .....

Kesinlikle tek amaçları sanırım şahsı yıldırıp "Tamam kardeşim ver bana 3-5 lira" demesini beklemek. Zaten hazine müsteşarlığına şikayet dilekçesi yazdım. Şikayet numaramla girdiğimde ilgili kuruma iletilmiştir 15 iş günü içerisinde cevap gelmezse dilekçeyi tekrarlayın diyorlar. Bunun sonucunu mu beklemeliyim yoksa dediğiniz gibi reasüransı mı arayayım Çağlar abi ? Fiyat, bedel biçilmedi henüz araca parça ve piyasa araştırması yapılmadan gönderildi dosya. Ayrıca ekspertizle yaptığım görüşmelerde aracı bu haliyle alacaklardan teklif bekliyoruz 350 TL teklif gelmiş dediler dalga geçer gibi :)

Büyük geçmiş olsun..

Teşekkür ederim

Büyük geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız. Cana bir şey olmaması sevindirici.

Allah daha beterlerinden korusun..

Amin cümlemizi teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim

geçmiş olsun.

Teşekkür ederim

Çok Çok Geçmiş olsun Kardeşim. Mal yerine gelir önemli olan cana bir zarar gelmemiş olması.

Kesinlikle Mehmet bey o gece bize ya da karşı tarafta sağlıktan yana bir sıkıntı olmaması büyük mucize

Ekspertizle yaptığım konuşmalarda 7000 tlnin altındaki hiç bir teklifi kabul etmeyeceğimi ve yasal açıdan tüm haklarımı kullanacağımı belirttim baştan. Tabii bu belirteç ne kadar kayda değer bilinmez. Hasar tespitini eksper çıkartamadıklarını söyledi.Bahane parçası yok ve bilimum bahaneler. Bu tarz kupon araçlarda çok sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar. Benim çıkarttığım fiyat 5000 tl üzerinde işçilik hariç. Sadece radyatör fan grubu bile 300 küsür kdv hariç fiyatı. Tabi parça fiyatlarının pahalılığı yan sanayisi olmayışı ellerinde olanlar özellikle de şarj dinamosu gibi ara elemanlar Motorcraftın. E bir de böyle durumlarda yan sanayi parası ödeniyor piyasada mevcutsa. Karşı tarafa dava açmak aklıma geldi aslında ama şöyle bir tezatlık var. Adamlar arabayı yeni almışlar ve üzerlerinde değil aracı kullanan arabayı yeni alan adamın damadı. Sigorta eski sahibi üzerine kayıtlı. Ve kıt kanaat almışlar aracı maddi durumları da iyi değil vicdan el vermiyor. hurdaya 550 tlye vermişler aracı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni almışlar derken, kaza tarihi, noter satışının gününden sonraki 10 gün içinde değil mi? yani eski trafik sigortası hala geçerli iken?

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. Cana geleceğine mala elsin ama malda canın yongası. İnşallah sorunlar en kısa sürede çözülür.

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Benim yaptığım kazada (detayları daha sonra paylaşırım) tam 40. günde sigorta işi sonuçlandırdı. Nereye şikayet edebiliyorsam ettim, karşı tarafın sigorta şirketini (liberty sigorta) defalarca aradım, eksper ile görüştüm vs, ama ancak 40. günde ilerleme oldu. Araç Focus II ghia idi.

Yorum bağlantısı
Emre Özen
yeni almışlar derken, kaza tarihi, noter satışının gününden sonraki 10 gün içinde değil mi? yani eski trafik sigortası hala geçerli iken?

Aracın noterden satışı alınmamıştı kaza tarihinde

Biraz önce sigorta şirketinin genel müdürlüğünü aradım. Dosyam hala eksperden gelecek olan fiyat soruşturması belirlenemediği için sigorta karara bağlayamıyormuş. Ekspertizi aradım bizle işiniz yok bu saatten sonra sigorta şirketinden arayacaklar dedi o ona paslıyor o ona bakalım en son golü kim atacak merak ediyorum. Artık öyle bir kafam doldu ki düşünemiyorum bile :) Bana vuran adamın kafası benimkinden daha rahattır diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Aracın noterden satışı alınmamıştı kaza tarihinde

Ozaman aracın sigortası eski sahibinin üzerindeki olmalı yani ruhsat sahibi. Sizin açacağınız davada karşı taraf sürücü olursa tamam ama ruhsat sahibi muhatap alınırsa tek suçu noter satışını yapmadan aracı alıcıya teslim etmek olan kişi yanar gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Özen

Benim yaptığım kazada (detayları daha sonra paylaşırım) tam 40. günde sigorta işi sonuçlandırdı. Nereye şikayet edebiliyorsam ettim, karşı tarafın sigorta şirketini (liberty sigorta) defalarca aradım, eksper ile görüştüm vs, ama ancak 40. günde ilerleme oldu. Araç Focus II ghia idi.

Sizede geçmiş olsun Mehmet bey Allah kimseye kaza bela vermesin sigorta şirketlerinin de eline düşürmesin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Adamlar arabayı yeni almışlar ve üzerlerinde değil aracı kullanan arabayı yeni alan adamın damadı. Sigorta eski sahibi üzerine kayıtlı. Ve kıt kanaat almışlar aracı maddi durumları da iyi değil vicdan el vermiyor. hurdaya 550 tlye vermişler aracı.

Sizin muhatabınız sürücü ve ruhsat sahibidir.. ikisine ortak dava açmanız gerekir... Ruhsat sahibi sorumludur...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...