İçeriğe Yönlendir

Arka Cam Kırılması

Alper Aydoğan

Recommended Posts

Alper Aydoğan

araca bugün yeni cami ustası taktı etekiti üzerinde bidaha kırılma ihtimaline karşı garantiye değişiklik yapacaklar rezidans taktirmadim. Birde elektrik ustası bakacak kaçak olup cam rezisdansi sureklimi açık kalıyor diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ne yani arabanın içinde soda şişesi cam patlamasına mı sebep olmuş :unsure2:

Şişe fırlatmışlar :)

soda şişesinin camı kırabileceğini sanmıyorum, kırsa bile içeri düşmesi neredeyse imkansız.

Kırmış abi..Uzak mesafeden gelmiş demek ki. Ayrıca bu temperli camlarda fabrikasyon hataları çok oluyor.Araştır bak görürsün..Özellikle cam balkonlarda ve banyoda duşakabinlerde kullanılan temperli camlar insan çarpmasıyla bile dağılabiliyor..

Yorum bağlantısı

soda şişesinin camı kırabileceğini sanmıyorum, kırsa bile içeri düşmesi neredeyse imkansız.

Buyurun:

Burada da lamine, normal ve temperli camların kıyaslaması var

Bu video'ya birde halay müziği ekleseler iyi olacakmış :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

araca bugün yeni cami ustası taktı etekiti üzerinde bidaha kırılma ihtimaline karşı garantiye değişiklik yapacaklar rezidans taktirmadim. Birde elektrik ustası bakacak kaçak olup cam rezisdansi sureklimi açık kalıyor diye

Ampuluun bir ucunu cam rezistansına gelen sokete diğer ucunu da şaseye bağla. Önce rezistans düğmesi kapalı iken bir açıkken dene yanıp, yanmadığını kontrol et.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Harun Ceyhan

bugün benim aracın arka camı da tamamen kırılmış ama hiç dağılma olmamış, hiç darbe izi yok, kendi kendine olmuş olabilir mi, dün araç muayenesi vardı, antalya'dayım, gece boyunca da sürekli yağmur. sonra soğuk fırtına ve ardından güneş. hava değişikliği ile alakası olabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...