İçeriğe Yönlendir

Klasik Cep Telefonu Önerileri

Uğur Çelik

Recommended Posts

Uğur Çelik

Merhabalar bu dokunmatik ve akıllı telefonları kullanmak istemiyorum.İnternet için zaten iPad im var.Ben basit,kullanışlı ve kamerası iyi olan bir akılsız telefon arıyorum.piyasada satılan modellerin çoğu dokunmatik,bu telefonları kullanmaktan hiç haz almıyorum.tavsiye edeceğiniz bir model varmı?yardımlarınız için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül
(düzenlendi)

abi akılsız zor piyasada :) ama şu telefonun metal rengi olanı şekil olarak çok güzel bence, birebir elleştim bi bak abi istersen (kasası da metaldi)

http://www.nokia.com...er/telefon/303/

asha-303__20949_15133_15721.jpg pek akılsız da sayılmaz abi aslınd a:)

tarihinde Yusuf Alper Gül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çelik

yahu bunun aşağı yukarı menüleri kaydırdığımız tuşu bile yok.hemde menüleri dokunmatik galiba.yarı akıllı telefon bu...

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

ben nokia E 75 kullanıyorum çok memnunum nazar deymesin.

hem klavye var ekran büyük , E serisi çok kullalnışlı,kamera gayet iyi,sarz iyi,tek eksiği simbiyan sistem olması

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Kamerası iyi olsun diyorsanız kesinlikle sony ericsson öneririm. Herhangi bir markanın 5 megapiksel kamerasındansa sony ericsson un 3.2 megapikseli çok daha kaliteli çekim yapıyor bence

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Uğur bey alın bir nokia c2 keyfinize bakın hem ucuz, hem akılsız, hem 3.2 mp kamera yeter bence ben bilgisayara atıyorum fotoğrafları idare eder. Hem dayanıklıda saygılar.

Yorum bağlantısı

Nokia N95 tavsiye ederim size,şuan bende bundan kullanıyorum,bir türlü vazgeçemiyorum :) kamerası çok iyidir,carl zeiss lens 5mp

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Madem akılsız telefon istiyorsunuz, ben size Galaxy S3 tavsiye ederim. ;) ;)

O kadar akılsız ki telefon rehberini bile aklında tutamıyor, hemen hatırlayamıyor, epey bir intikal süresi var. :p:tongue2::D

sataşmayalım lütfen :p

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Nokia N95 tavsiye ederim size,şuan bende bundan kullanıyorum,bir türlü vazgeçemiyorum :) kamerası çok iyidir,carl zeiss lens 5mp

ben de 2 yıl kullandım gerçekten çok güzel telefon ama ömrünü dolduralı çok oldu.hem sıfırı zor bulunur gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı

ben de 2 yıl kullandım gerçekten çok güzel telefon ama ömrünü dolduralı çok oldu.hem sıfırı zor bulunur gibi geliyor bana.

Evet sıfırı artık yok,temizi bulunur ama piyasada.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hocam kameralı istiyor ama,yoksa bu cihaz 10 numara :)

Anladım.

O zaman bu telefon, hem akılsız sayılır, hemde çok kullanışlı kibar bir cihaz.

20061128-nokia6300.jpg

Nokıa 6300

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Çelik
Bizim hanım sadece konuşturan bir telefon istiyordu. Nokia C3 aldık ama o da yarı akıllı sayılır.

Örnek link; http://ceptelefoncud...&product_id=101

ama c3 te menüler dokunmatik...ben dokumatik istemiyorum
Madem akılsız telefon istiyorsunuz, ben size Galaxy S3 tavsiye ederim. ;) ;)

O kadar akılsız ki telefon rehberini bile aklında tutamıyor, hemen hatırlayamıyor, epey bir intikal süresi var. :p:tongue2::D

bende bu sorunlardan dolayı akıllısından vazgeçtim.
Tavsiye ederim. :)

yazarlar%C4%B1n-ald%C4%B1%C4%9F%C4%B1-ilk-telefon_267476.jpg

Nokıa 1100

bu kadarda akılsız demedim.kamera bilem yok..bu ışıklı olan model değilmi ?bir zamanlar hırsız telefonu dedikleri..

Benim aradığım hani şu dokunmatik felaketinden önce son çıkan delikanlı telefonlardan..

iletişim amaç ise, E72 rakipsiz sanırım, aynı zamanda akıllı özelliğe de var
abi onun üstünde minik çok tuş var.ben e66 gibi bir model arıyorum.
bana çok ağır gibi geldi.biraz daha kibarını arıyorum.
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kesinlikle sony ericsson alınmalı. Resmen telefon eden fotograf makinesi. :)

Sony'lerin en güzel yanı da bu. Telefonda fotoğraf çekmek isteyenler bence başka markaya bakmamalı. Bende xperia neo var, çok memnunum. Tek sıkıntım ics ile makro çekimin kaybolması.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hiç düşünme, 2 seçenek var aslında, Nokia 3310 yada tf4s olmadı tf5 al, ikiside aynı zaten, tek fark biri tv kumandası oluyor :D (karizma da cabası)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sıfır olarak 8800 bulsam kaçırmam alırdım..

Zamanın en karizma telefonu. Açılıp kapandığında zippodan güzel ses çıkartır.

4602061002_4f.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sıfır olarak 8800 bulsam kaçırmam alırdım..

Zamanın en karizma telefonu. Açılıp kapandığında zippodan güzel ses çıkartır.

Aa buda güzel, zeka seviyeside uygun sayılır :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

bu kadarda akılsız demedim.kamera bilem yok..bu ışıklı olan model değilmi ?bir zamanlar hırsız telefonu dedikleri..

Akıl testine mi sokacağız, ne bilelim ne kadar akıllısı lazım. O zaman 6300.. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...