İçeriğe Yönlendir

Klasik Cep Telefonu Önerileri

Uğur Çelik

Recommended Posts

Hüseyin Maviş

Nokia 6220c (kamerası 5 mp) veya 6300 (kamerası 2 mp) öneririm. 2. el temiz ve faturalı bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kesinlikle nokia e52 derim. kullanıyorum memnunum. sağlam, özellikli, çok kaba değil navigasyonu iyi, kamera 3,2 ama 3,2 ye göre çok çok iyi.

01.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Merhabalar bu dokunmatik ve akıllı telefonları kullanmak istemiyorum.İnternet için zaten iPad im var.Ben basit,kullanışlı ve kamerası iyi olan bir akılsız telefon arıyorum.piyasada satılan modellerin çoğu dokunmatik,bu telefonları kullanmaktan hiç haz almıyorum.tavsiye edeceğiniz bir model varmı?yardımlarınız için teşekkürler...

Gri renkli X2 almıştık arkadaşa (siyahı güzel görünmüyor).

Kamerası gayet iyi. Şarjı 3 gün falan gidiyor. Tuşları kullanışlı, ekranının berraklığını beğendim. Hoparlör ve mikrofonu gayet iyi.

Plastikimsi dokusu biraz kalitesiz algısı oluşturabiliyor. Yazılımında fazla detay olmaması hoşuma gitmedi, örneğin en basitinden uyku modu/güç tasarrufu seçenekleri yok. Basit yapmışlar.

x2-00-front-png.pngx2-00-side-right-png.png

Bizim hanım sadece konuşturan bir telefon istiyordu. Nokia C3 aldık ama o da yarı akıllı sayılır.

Örnek link; http://ceptelefoncud...&product_id=101

bende aynı telefonu kullanıyorum, hani şu yarı dokunmatik dediklerinden. fazla büyük değil, cebe de ele de rahat uyuyor. bu telefon aynı zaman da tuşlu oluşu sayesinde size dokunmatik ekran ile çok rahat ve hızlı kullanım sağlıyor. wlan ile internete bağlanabiliyorsunuz. ama öyle her videoyu açmıyor, fakat youtube gibi sitelerde opera mini ile sorunsuz çalışıyor.

ekranını dilediğiniz gibi kısayollarla kişiselleştirebiliyorsunuz. hatırlatmalar, alarm, hesap makinası, bluetooth, kamera gibi kısayolları araç çubuğu ile tek satırda bir arada yerleştirerek aramak için vakit kaybetmeksizin tek tuşla kullanabiliyorsunuz. sevdiklerinizin resimlerini aşağıdaki resimde olduğu gibi kartvizite atayabiliyorsunuz ve onlarıda ekrana kısayol olarak ekleyerek resimlerin üzerine dokunarak ister tuşla, isterseniz dokunmatik ekrana dokunarak arayabiliyor ve mesaj gönderebiliyorsunuz. şarj süreside idare eder nitelikte.

233480990974111Nokia-C3-01.jpg

edit: imla

Güzel seçenek. Dokunmatik olmasın diye kendinizi şartlamayın, gidin bi dükkanda canlısını görün kullanın, öyle karar verin.

Yorum bağlantısı
Bartuğ Eren

nokia-n95-8gb1.jpg

İnternet'te kutusu, faturası duran tamir edilmemişleri bulunabiliyor. Kamera; Mükemmel. Dayanıklılık; Kesinlikle. Piyasa; Alası :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Levent Eksen

Tablet kullanımı bu kadar artmışken, eskisi gibi daha küçük ama,  kaliteli,şık, uzun pil ömürlü telefon çıkartan firma gayet güzel satar.. Nokia 6500 Classic, 6700 Classic, Motorola v3, Sirocco vs modelleri çok özledik.. Sadece ben varım sanıyordum ama biraz araştırdım, bu segmentte bu tarz kaliteli şık telefon arayan ne çokmuş.. Ama yok..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Hala daha özlediğim tek telefonum.. İşçiliği, krom detayları, mat siyah metal kasası, 9mm inceliği... Tıkır tıkır mesaj yazıp tak diye gönderiyordum ekrana bile bakmadan :) 

mvIK37s.jpg?1

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hala daha özlediğim tek telefonum.. İşçiliği, krom detayları, mat siyah metal kasası, 9mm inceliği... Tıkır tıkır mesaj yazıp tak diye gönderiyordum ekrana bile bakmadan :) 

Bende de 6500 classic vardı, sonra 6700 classic kullandım. 6500 'ün hoparlörü bozuluyordu, 6700'ü de hırsız götürdü. Hala aklımdadır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...