İçeriğe Yönlendir

100-0 Km/H Fren Drag Da Kim King

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Taner Kızılkor
(düzenlendi)

o böreğin pişeceği fırının gazı kesile emi,

buradaki emi den bir emmi kokusu var bu işte ya du bakalım :)

Nasılımmm :p:D

gısganç dış mihraklar , konuyu sildirtebileceği duyumu aldık, konuna sahip çık ey ahali, silenin xenonu patlaya :rofl: böreğinin ıspanağı kesile

resimler koruma altına alındı, yedeklendi, hunharca cep telefonuna bile saldırılsa 3 ayrı yere kopayalandı

üstad mail adresimi verebilirim ;)

yada sen birkaç siteye yolla bizede mail atarsın artık :)

tarihinde Taner Kızılkor tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

resimler koruma altına alındı, yedeklendi, hunharca cep telefonuna bile saldırılsa 3 ayrı yere kopayalandı

sen resimleri yükle abi, biz ekran görüntüsü alırız. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

mondeocular da ne içiyorsa, hepsi aynı, yok lastiğim , yok benim taraf tozluydu, yok gözüme güneş kaçtı

Abi ben test ettim. 100km ibre dayandı frene asıldım. durunca el freni çekip lastik izini ölçtük 40 adım (30 metre ) frene bastığım yerle bir 10 adım daha olsa 37.5 metre olarak düşünülebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

birazdan basacaklar konuyu göreceğim halimizi

:unknw::vroom:

Abi ben test ettim. 100km ibre dayandı frene asıldım. durunca el freni çekip lastik izini ölçtük 40 adım (30 metre ) frene bastığım yerle bir 10 adım daha olsa 37.5 metre olarak düşünülebilir.

Hocam ne yaptın konuyu görüp testmi yaptın hemen. korkulur senden de haberin olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hız yapmıyoruz. Hız kesiyoruz :D

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

gısganç dış mihraklar , konuyu sildirtebileceği duyumu aldık, konuna sahip çık ey ahali, silenin xenonu patlaya :rofl: böreğinin ıspanağı kesile

Hız yapmıyoruz. Hız kesiyoruz :D

ben Çağlar üstadın cevabı için konuyu basacaklar diye yazdım hocam ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam ne yaptın konuyu görüp testmi yaptın hemen. korkulur senden de haberin olsun :)

Yok arkadaşın biri iddia etti. 90 km hızla giden araç bir (programda izlemiş) 75 metrede duruyor dedi. Bende iddiaya girdim. Sonra çevre yolunda bastım 100 km hıza ulaştı ve bir noktada bas frene dedi. Bastım. durunca elfrenini çektim.Arkadaş indi adımladı :D Bu arada frene öyle bir bastım ki baldırıma kramp girdi :D Frene basarken direksiyonu bıraktım arkadaşın rengi attı :D :D :D İnince bu mondeo nasıl bir araba o hızda frenlemede araba hiçmi yolundan sapmaz dedi. o bariyerlere vuracağım diye korktu :D :D Ama ben daha önce test ettmiştim frenlerimi :D

Bu arada arkadaş disklere baktı incelmiş haliyle ve 40 bin km balatalarla bu araba bu kadar mesafede durduysa bu araç daha kısa sürede durur dedi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abs'li araba,Lastik izi ? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abs'li araba,Lastik izi ? :)

ABS devreye girdi. Ancak ister istemez lastik izi oluşuyor. İstersen 100 ile giderken bir dene acı bir fren yap :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kuş serisinin bir otomobil dergisi testinde, fren verisi 68 metre idi..

kuş serisinin bile farları sinyalleri yerinden fırlamaz fren yapınca

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

kuş serisinin bile farları sinyalleri yerinden fırlamaz fren yapınca

Heyecanla foto bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Forumdan öğrendiğim bir kelime hızla eşdeğer yardıra yardıra gitmek :) fotolar hala yok

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Emmimin mondeo'nun farları yerinden fırlamışsa, durum içler acısıdır, merak içinde bekliyorum fotoğrafları :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

teknik bir yetersizlik sonucu fotoları henüz yükleyemedik

yapma şimdi abi, sen ve teknik yetersizlik aynı yerde olamaz. yeme bizi, yoksa korkuyor musun :D:p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fotoğraf net değil, şimidilik idare edeceğiz, bu yan sinyalin hali nedir? nasıl çıkmıştır yerinden? an itibarı ile söz konusu mondeo nerededir, hangi servistedir?

snapshot20121215.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ama fren yapınca fırlamıiş yerinden, freni de tutmamış halde iken hem de

hem duramıyor hem de sinyalleri pörtlüyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...