İçeriğe Yönlendir

Tavan Çöktü

Mert Metin

Recommended Posts

Mert Metin

Merhaba bu güne çok şanssız bir şekilde başladım dün kardan zar zor geldiğim ümraniyedeki evimin otoparkındaki arabama kar birikintisi düşmüş sabah apartman görevlimiz farketmiş garipliği karı temizleyince anlamış tavandan,içine çökertmiş üstünü arabanın kar,içinden yüklenerek kastırarak epey düzelttik ama tabiki hala çökük olan yerleri var bu durumda bana tavsiyeleriniz ne olur acaba???

Yorum bağlantısı
İhsan Candan
(düzenlendi)

Bu göçükleri vakumla çekiyolar diye biliyorum. Bu işten anlayan biri elbet size cevap verecektir

tarihinde İhsan Candan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Metin

valla foto çekmedim apartman görevlisi ile içerden öyle kastırdık ki epey düzeldi ama yamuk yumuk tabi p.tesi nuray servise gideceğim ümraniye sanayi de acaba ne kadar sürer tamiri

geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ayanoğlu

Geçmiş olsun ,servise gitmeyin bence eğerki boya atması yoksa düzeltilebilcek gibiyse boyasız çektirilerek ve alttan müdahale ile düzeltilebilir diye düşünüyorum hasarı görmemekle birlikte ama böyle durumlarda uzman harici hiç müdahale etmemek daha iyi oluyor çözüm için

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bence siz uğraşmayın.. uğraştıkça bozarsınız.. Ehil bir kaportacı baksın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Metin

Mehmet bey tek başıma değil de kaskoyu bozdurmak yerine ümraniye sanayide sizlerin de tavsiye edeceği bir kaportacıya mı götürsem diye düşünmeye başladım şimdi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ümraniye neresi bilmiyorum..

İstanbul'da bi Çağlar var o da Maslak'ta..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok geçmiş olsun. Mehmet Özyürek abimin dediği gibi işin ehli bir ustaya götürün.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Forumdan bir arkadasimizin babasi boyasiz kaporta gocuklerini duzeltebilen iyi bir ustadir.

Yagli cekic diye tabir edildigi sekilde bircok kazali araci duzeltmis.

Yorum bağlantısı
Mert Metin

bu forumu bu yüzden seviyorum zaten...servis bana sanırım en az bir hafta süre verecek bu da bana pek gelmiyor kaskoyu da bozdurmak yerine bir ustaya götürüp ama dediğiniz gibi iyi bir ustaya götürmek olabilir bu arada arabam 2012 fiesta dizel

Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar
(düzenlendi)

Damar yapmışsa boyaya hasar vermeden düzeltmek mümkün değil, abim 45 yıllık boyacıdır, Ümraniye sanayi sitesinde dükkanı var, dilerseniz kendisine götürüp baktıralım bize fikir versin...

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Metin

45 yıllık boyacı elbette en iyisini bilir bana kendisine ulaşabileceğim bir numara verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar

45 yıllık boyacı elbette en iyisini bilir bana kendisine ulaşabileceğim bir numara verebilir misiniz?

valla emin olun devamlı görüştüğümüz için hiç telini felan ne yazdım bi kenara nede aklımda çünkü değişti tel no bişi oldumu atlar giderim yanına ama yerini tarif edeyim Şile tarafından gelirken Ümraniye san. sit. sağınızda kalıyor bitiminde OPET var OPET ile sanayinin bitimi arasında bir yol var ordan girin az ilerde UYGUN boya Hüseyin Uygun benim adımı verin ilgilenecektir kendisi sitenin eski yöneticisidir tanırlar sorsanız, hatta müsaitseniz ben Acıbadem tarafında oturuyorum gelip alın beni beraber gidelim

Yorum bağlantısı
Mert Metin

çok teşekkür ederim çok yakın bana c.tesi çalışıyor mu acaba yoksa p.tesi uğrayayım

Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar

çok teşekkür ederim çok yakın bana c.tesi çalışıyor mu acaba yoksa p.tesi uğrayayım

valla büyük bi ihtimalle bi işi yoksa dükkandadır...634 00 77 olması lazım...

Hüseyin uygun bizim aile dostumuzdur. :)Cumartesi çalışır genelde ben bakım bende teli olması lazım...

0535 449 36 57 Hüseyin uygun.

Ciddimisin yaaaaa benim akrabamdır abim sayılır...:)...kendisi uzun yıllar Üsküdar'da boyacılık yaptı şimdide Ümraniye sanayi sitesinde Şileli'dir kendisi Oruçoğlu köyünden acaba aynı Hüseyin abiden'mi bahsediyoruz...

Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar
(düzenlendi)

Vay hemşerim bende Erenler köyündenim... :)...altın çekiç Ahmet'i tanırmısın kaportacı o da Şilelidir...

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...