İçeriğe Yönlendir

Tavan Çöktü

Mert Metin

Recommended Posts

Murat Altındal

teşekkürler boyada hiç bir sorun yok..

mert bey bence orjinalliği hiç bozulmasın diyorsanız, madem boyada da çatlak yokmuş, çürüme falanda yapmaz, böyle binin araca ne olacak ki :D

Yorum bağlantısı
Mert Metin

mert bey bence orjinalliği hiç bozulmasın diyorsanız, madem boyada da çatlak yokmuş, çürüme falanda yapmaz, böyle binin araca ne olacak ki :D

Teşekkür ederim Murat bey böyle kullanıyorum şimdilik :)

Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

Sıfır Araba almışsınız..Nasıl içinize sinecekse öyle kullanın..Ben şahsen benden sonra binecek olan kişiyi düşünmüyorum..Şu an kullanan ve birkaç yıl daha kullanacak olan benim..İçime sinmeyen yeri boyatırım düzeltirim.. Aynı arabadan bende de var..Tavanım bu halde gezmezdim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Metin

Sıfır Araba almışsınız..Nasıl içinize sinecekse öyle kullanın..Ben şahsen benden sonra binecek olan kişiyi düşünmüyorum..Şu an kullanan ve birkaç yıl daha kullanacak olan benim..İçime sinmeyen yeri boyatırım düzeltirim.. Aynı arabadan bende de var..Tavanım bu halde gezmezdim..

Onur bey teşekkürler yorum için ama tavanı değiştirmek için çok müdahale edeceklerdi eğer başka işlem ile düzelttirebilrsem diye bekliyorum

Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

Allah beterinden saklasın.İçinize sinecek hale gelir umarım.

Yorum bağlantısı
Vedat KUŞ

45 yıllık boyacı elbette en iyisini bilir bana kendisine ulaşabileceğim bir numara verebilir misiniz?

mert bey selam, aracınızı henüz yaptırmadıysanız, size maslakta bir yer önerebilirim. bende ümraniyeden tavsiye üzerine oraya gitmiştim. sonuç mükemmel.. mtcoto.com adresinden bakabilirsiniz.. kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Mert Metin

mert bey selam, aracınızı henüz yaptırmadıysanız, size maslakta bir yer önerebilirim. bende ümraniyeden tavsiye üzerine oraya gitmiştim. sonuç mükemmel.. mtcoto.com adresinden bakabilirsiniz.. kolay gelsin..

iyi olur aslında Vedat bey kasko kullanabiliyor muyum acaba bahsettiğiniz yerde peki?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...