İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Captiva Tavsiye

Hakan Boyacı

Recommended Posts

Hakan Boyacı

Merhaba arkadaşlar;

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Chevrolet Captiva hakkında görüşlerinizi almak istiyorum. Sıfır Chevrolet Captiva ltz modeli almayı düşünüyorum. Motoru, tam otomatik vitesi, yol tutuşu v.b. özellikleri hakkında fikirleriniz nelerdir? Almamı tavsiye eder misiniz? Görüş ve tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Chevy budur :) o paralara daha güzel bir araç alınabilir. Kuzenim aldı 2 ay sonunda sattı memnun kalmadı hiç..

burak keşke alabilsek bunlardan bitane :D :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

tiguAN 1,4tsi baktınızmı.birde sprotage oldukça donanımlı 58500 5900 gibi fiyat veriyorlardı

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Silverado fena çıkmış ama :D

Yakışır sana :D bunu chiplettiriz bide :D Çok felaket yakar ama ne kadar kaçar bilemem :p

gerek yok onlara bunlarda zenzi styla dolaşan dolduracaksın bagajı ağzına kadar :D: D :music1::beee::party2:

Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı

Öncelikle 2.0 dizel olmazsa olmaz. Onun haricinde tiguan' nın dış görünüşü hoşuma gitmiyor.

Chevy budur :) o paralara daha güzel bir araç alınabilir. Kuzenim aldı 2 ay sonunda sattı memnun kalmadı hiç..

Kuzeniniz kaç model chevy den memnun kalmadı ve nelerinden memnun kalmadı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben olsam kesinlikle almam. Nedenleri:

1- Çok büyük

2- Sallıyor sağa sola

3- Çoook yakıyor

4- özel bir 4x4 olayı yok

5- ÖTV si arm and leg

6- MTV si arm and leg

7- İmaj biraz negatif

4x4 kaliteli birşey düşünüyorsanız Tiguan ya da yeni gelecek Kuga ya bakacaksınız. 2.0 benzinli için mitsubishi outlander cvt deneyin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı
(düzenlendi)

1- Çok büyük

2- Sallıyor sağa sola

3- Çoook yakıyor

5- ÖTV si arm and leg

6- MTV si arm and leg

7- İmaj biraz negatif

4x4 kaliteli birşey düşünüyorsanız Tiguan ya da yeni gelecek Kuga ya bakacaksınız. 2.0 benzinli için mitsubishi outlander cvt deneyin.

1- büyük bir araç arıyorum

2- 2.0 dizel olacak

3- bütçe max. 120.000 TL

Bunlar önemli kriterler. Zatan focus duracak. 4*4 te olursa iyi olur. 2. ele sıcak bakmıyorum ancak çok ama çok temiz olursa düşünebilrim. Yeni kuga ne zaman piyasaya çıkacak? Bir diğer düşüncem ise Mercedes Viano ambiente.

tarihinde Hakan Boyacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

1- Çok büyük

2- Sallıyor sağa sola

3- Çoook yakıyor

5- ÖTV si arm and leg

6- MTV si arm and leg

7- İmaj biraz negatif

Hepsine şiddetle katılıyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla makyajlanan captiva da 4x4 seçeneğini de kaldırdılar. Çok yaktığından. Yani kocaman önden çekişli bir SUV'umsu almış olacaksınız bunu tercih ederseniz.

4*4 te olursa iyi olur. .

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Güncel kasayı test ettim. Malzeme kalitesinde iyileşme var deniyordu, ben herhangi bir iyileşme göremedim. Ayrıca 163 ps'lik bir araç için inanılmaz hantal. Benim 105'lik Caddy'ım bile toza boğar bunu. Bence Nissan x-trail ile Renault Koleos'u bir inceleyip mutlak test etmenizi öneririm...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı

Hantal, çok yakan, prestijsiz bir arabaya 120 bin lira vermem ben şahsen.

120.000'e çok kral 3.0d makyajlı kasa x5 alınır ki x5 serisinin gördüğü en derli toplu karizma kasadır ;)

Yanlış anlaşılmasın bu araç için 120000 tl vermicem bu araca bayiden 85000 tl fiyat aldım ki bu fiyat liste fiyatlarına göre çok iyi. Benim bütçem 120000 tl.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Biz 90binde egzantrik mili arızası nedeniyle sattık, bizden alan fazla yakıtı nedeniyle..

Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı
(düzenlendi)

Herkese verdiyi bilgiler ve tavsiyeler için teşekkür ederim. Sizin yorumlarınız ve yaptığım diğer incelemeler neticesinde çok büyük ölçüde chevy markasından vazgeçtim. Zaten hiç aklımda yoktu ama Captiva için baya iyi bir indirimden yararlanacaktım, yaklaşık liste fiyatının %10 altına alacaktım ama memnun kalmayacağım bi aracı almak mantıksız. Şuanda en mantıklı tercih Viano gibi gözüküyor. Ondada kararsız olduğum küçük bir detay var her sene vize ile uğraşmak.

tarihinde Hakan Boyacı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı

Viano? minibüs?

Evet Mercedes Viano minibüs. Ben Focusun yanına büyük geniş bir aile arabası bakıyorum. Zaten şuanda Vİto var 2. araç olarak. Onu satıp yerine yine büyük bir araç arıyorum. Benim 2 tane köpeğim var, onlarıda rahat seyahat ettirebileceğim bir araç arıyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Küçük gelmezse Trax'i bekleyin?

Sadece turbo benzinlisi 4x4 ama yine de Captiva'dan az yakar bence :)

Az derken? MAliyeti nedir?

8,5lt falan yakmalı benzinde?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...