İçeriğe Yönlendir

C-Max Alayım Mı ?

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Emre Gülşen

dediğinize göre C-MAX piyasası düzgün ölü değil doğrumudur ?

Bende Focus HB bulamadım.karşıma hep CMAX çıktı.ama sadece 1 kez bindim çok hoşuma gitti Ghia donanım.lpg le kullanıcam alırsam.yaş daha 20 ama aile arabaları hep hoşuma gitmiştir.

Ama yarın öbürgün elime para geçerde 0 almak istersem bunu satabilirmiyim ? ölüye gitmesin diye sormak istedim.

C max'ın müşterisi her zaman özellikle bu aracı arayan bir gruptur.2008 aracımı Cuma günü sattığım kişinin 2. cmaxı oldu mesela.Benimde düşüncem 3. kez almaktı ancak bir süre daha böyle devam edecek.Demek istediğim c-max'ı araba arayana değil gerçekten c-max arayana satarsın, gelen müşteride araba hakkında bilinçli olarak yanına gelir.Temiz,bakımlı,sorunsuz araç her zaman satılır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)

Ne arabaymis bunlar sanki bulunmaz hint kumaşı. Bulunduğum yer küçük olduğu için mecburen çevremdeki illere bakiyorum ((internetten)) arabalar ya feleğin çemberi dedikleri yerden geçmiş :) resmen anası ağlamış . Bir iki tane temiz düşüyor onlarda değeri atıyorum 20 bin tl ise adamlar istemiş 30 bin tl . Gerçektende bu araçlardan ayrılmak zor herhalde :) Ne c max bulabildim nede mondeo en sonunda vazgeçeceğim bu fordlardan :))

tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Can Şahin

C max'ın müşterisi her zaman özellikle bu aracı arayan bir gruptur.2008 aracımı Cuma günü sattığım kişinin 2. cmaxı oldu mesela.Benimde düşüncem 3. kez almaktı ancak bir süre daha böyle devam edecek.Demek istediğim c-max'ı araba arayana değil gerçekten c-max arayana satarsın, gelen müşteride araba hakkında bilinçli olarak yanına gelir.Temiz,bakımlı,sorunsuz araç her zaman satılır..

Aynen ,araca bakacaksın yarın satıldığında da beddua değil dua alacaksın...İnsanlığın gereği bu...Arabayı eşek yerine koyup hiçbir şeyi ile ilgilenmeyip yarında sorun çıkartmaya başlayınca satanlara diyecek kelime bulamıyorum valla... :i-ih:

Bu modellerin CVT şanzumanlıları şanzumandan kaynaklı sorunları var evet ama manueller taş gibi.

Abilerim bu araç nasıl acaba bu kadar edermi fiyat olarak : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-tertemizz-80-bin-kmde-114034361/detay

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Güzel görünüyor yalnız fiyat biraz yüksek 33-32 civarına alınabilirse iyi olur aslında. :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Güzel görünüyor yalnız fiyat biraz yüksek 33-32 civarına alınabilirse iyi olur aslında. :)

Fiyatında pazarlık payı vardır herhalde :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Bizimkiyle aynı renk keşke bizede böyle 2007 denk gelseydi. :)

Yalnız esp falan işaretlenmiş ama yanlış çünkü yok. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

2004 Ghia'yı 27.000-TL ye satmıştım,İstenilen rakamın biraz üstüne makyajlı kasa bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hadi ya bende sevindim esp vardır diye aslında 2007 model olması gerekir ?

2004 Ghia'yı 27.000-TL ye satmıştım,İstenilen rakamın biraz üstüne makyajlı kasa bulunabilir.

Bu aracın ederi nedir sizce ?

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Abi modelle ilgisi yok sadece bi paketle alınıyordu esp opsiyonel yani. :)

Teypin yanındaki düğmelerden anlarsın. :)

Bende tam biraz daha çıkılsa makyajlı kasa alınır diyecektim. :)

Mesela : http://www.sahibinde...114272733/detay

Çok para bu kadar yukarı çıkamam birde makyajından çok benim için km öncelikli.

Yorum bağlantısı

Yazılanlar doğruysa alınabilir.

Yalnız kilometre kritik bir eşikte, Yani triger, baskı-balata, volan, diskler vb. için eşik değer. Bu ağır bakımlar için ciddi bir indirim alınabilirse kendiniz güzelce yatırıp gönül rahatlığıyla uzun yıllar binebileceğiniz bir araç.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen
(düzenlendi)

Hadi ya bende sevindim esp vardır diye aslında 2007 model olması gerekir ?

Bu aracın ederi nedir sizce ?

Ben alacak olsam maksimum 30.000-TL düşünürüm.Büyük bakımları yakın bu maliyetler göz önünde bulundurulmalı

tarihinde Emre Gülşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güvenlik Paketli opsiyonlularında var.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Yazılanlar doğruysa alınabilir.

Yalnız kilometre kritik bir eşikte, Yani triger, baskı-balata, volan, diskler vb. için eşik değer. Bu ağır bakımlar için ciddi bir indirim alınabilirse kendiniz güzelce yatırıp gönül rahatlığıyla uzun yıllar binebileceğiniz bir araç.

Doğru söylüyorsunuz biraz daha beklemekte fayda var.

Etmezmiş :) Yalnız sizin gösterdiğiniz ilanlarda ikinci olan ordudaki bana çok ucuz geldi fiyat olarak .

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Doğru söylüyorsunuz biraz daha beklemekte fayda var.

Etmezmiş :) Yalnız sizin gösterdiğiniz ilanlarda ikinci olan ordudaki bana çok ucuz geldi fiyat olarak .

Araştır iyi durumdaysa al en azından kasa makyajlı.

Ordu'dakine ben de takıldım, sadece iç döşemelerinin koyu renk olması hoşuma gitmedi.

Abi Ghia lardan sonra krem renk döşeme çıkartmadılar.

Titaniumlarda yok.

Yorum bağlantısı

Ersel DPF hangi yıldan sonra kondu bunlara, ben açık açık tırsıyorum o filtreden, model yükseltme aşamasında kesinlikle göz önünde bulunduracağım.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ersel DPF hangi yıldan sonra kondu bunlara, ben açık açık tırsıyorum o filtreden, model yükseltme aşamasında kesinlikle göz önünde bulunduracağım.

Abi DPF Focus ve C-Max lara 2008 den sonra girmiş.

Olan aracın sol ön kapıda bulunan metal etikette ya "F" ya da "DPF" diye uyarı simgesi varmış.

En kötü şase numarasından kontrol edilerek var mı yok mu bulunurmuş.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Öğrenirim abi ama 2008 focuslarda yoktu.

Abi ordudaki 2008 cmaxın sahibiyle görüştüm araçta boya değişen yokmuş 2, sahibinden almış adam doktormuş sadece 5000bin tl hasarı varmış oda önceki sahibinin eşi kaldırımı çıkmış radyatör jant amartisör filan değişmiş araç ordudan sıfır alınmış hiç ordu dışına çıkmamış fiyattada en son 36 olur diyor. Nasıl acaba

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Abi ordudaki 2008 cmaxın sahibiyle görüştüm araçta boya değişen yokmuş 2, sahibinden almış adam doktormuş sadece 5000bin tl hasarı varmış oda önceki sahibinin eşi kaldırımı çıkmış radyatör jant amartisör filan değişmiş araç ordudan sıfır alınmış hiç ordu dışına çıkmamış fiyattada en son 36 olur diyor. Nasıl acaba

Baktırılarak değerlendirilebilir bence. belki yüzyüze görüşmede biraz daha indirim alma şansın olur...

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Bu modelde hız sabitleyici ve elektrikli koltuk yok sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...