İçeriğe Yönlendir

Tavan Kaplama Ve Film

Rıdvan Kanbaş

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Bir ay kadar once tuv yetkilisinden aldigim kesin bilgi o sekilde :) satmasaydim seritliydi suan benim eski makina

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kanbaş

sonuç olarak trafik polisine üstünlük sağlamak için cepten folyosu işciligi dahil 800-900 tl cıkacak diyoruz. teşekkürler :) yeni araba alıp 0 tüketen biri için iyi iç açıcı oldu.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Tavanin sonunda bagaj icin mentesenin cikintisi var sonuna kadar mi kaplatacaktin ?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bir ay kadar once tuv yetkilisinden aldigim kesin bilgi o sekilde :) satmasaydim seritliydi suan benim eski makina

Ben anlamam. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Faturayi kesiyor,Su plakali aracin surasina şu renkte folyo kaplanmistir diye.Tuvturke gidiliyor,muaneye giriliyor.Ordan kagit veriyorlar.Trafik subeye gidiliyor ve ruhsatin yapragi degisiyor :)

şimdiye kadar o kadar uğraştımi canlı örneğine ulaşamadım, bendeki bilgi: yasada ruhsata renk işlenirken boya faturası istenir diyor, ancak yapılan işlem boya değil, renkli folyo yapışması

Yorum bağlantısı
Rıdvan Kanbaş

Tavanin sonunda bagaj icin mentesenin cikintisi var sonuna kadar mi kaplatacaktin ?

aslında ben ilk scirocco istiyordum onun cam tavanlarına hastayım. onun gibi bir görüntü yakalamak icin beyaz araba aldım ve üzerine siyah folyo düşünüyorum. cıkıntı fln da henüz aracı almadıgım icin görmedim açıkcası.

Çağlar abi arabaları komple kaplatıyorlar nasıl ruhsata işletiyorlar.Daha geçen gün C180'i işletmek için bir tane tuning firmasında ben bıraktım adamı yolumun üstündeydi.Fatura+imza+kaşe+plaka+birde renk yazdımı işlem tamamdır...Can Uzunefe'de işli mesala tavan folyosu arabaya :)

bu olay mantıklı geldi bana.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar abi arabaları komple kaplatıyorlar nasıl ruhsata işletiyorlar.Daha geçen gün C180'i işletmek için bir tane tuning firmasında ben bıraktım adamı yolumun üstündeydi.Fatura+imza+kaşe+plaka+birde renk yazdımı işlem tamamdır...Can Uzunefe'de işli mesala tavan folyosu arabaya :)

O işlem tamamdırlı birisi ile karşılaşmadım onu soruyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...