İçeriğe Yönlendir

Araç Için Elektrikli Süpürge.

Yağız Ardalı

Recommended Posts

Benimde normal bir süpürge makinam var depomda duruyor,10 metre uzatma kablosu ile kullanıyorum.evinizdeki makina eskidi ise eve yeni alıp,eskisinede siz el koyabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

focus'un neresinde üstad o priz?

volt olarak bilmiyorum fakat kolçağın arkasında bir priz var

Yorum bağlantısı
Murat Dere

arabada 220 volt priz var..normal evdeki 1600 w süpürgeyi bu prize taksam çalıştırır mı? Çalıştırsa bile ne kadar süre çalışır? araç için herhangi bir zararı olur mu?

Büyük ihtimalle çalışmaz. O gücü karşılayacağını zannetmem ama Çağlar daha iyi bilir tabii... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Varol Güner

O priz kaldırmaz.Sadece telefon şarj etmeye yada laptop çalıştırmaya yarar.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

O priz kaldırmaz.Sadece telefon şarj etmeye yada laptop çalıştırmaya yarar.

Araç için nasıl bir şey alacağız o zaman mecbur şarjlı mı alacağız

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Alacaksın bir tane güçlü inverter, indireceksin süpürgeyi arabaya, takacaksın, süpüreceksin... Oooh... Hadi kalk, üşenme. :p:crazy:

INVERTER-600-WATT-POWER-12-V-DAN-220-V-ARAC-ICIN__47615823_0.jpg

Araç için nasıl bir şey alacağız o zaman mecbur şarjlı mı alacağız

Ev tipi süpürgeyle arabayı temizlemek istiyorum diyen ya evden aşşaaaaaa kabloyu sarkıtacak, böyle kablo sallamak gibi bir imkanı olmayan o süpürgeyi kullanmak için 9 numaralı mesajda Murat Dere'nin paylaştığı çeviriciyi doğru değerlerde alıp kullanacak, durum itibariyle bunu yapamayan (evdeki son söz meselesi v.s. gib) kaliteli bir el tipi şarzlı yada çakmak tipi süpürgeyi alıp kullanacak.

Bunlara ne gerek var diyenler bazı benzinliklerde 1 tl ile çalışan sanayi tipi süpürgelere atacak 1 tl kendisi süpürecek, amaaan nasılsa iç dış yıkatıyorum diyenler oto kuaför/yıkamacılara teslim edecekler nokta net ;):D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Küçük

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Araç içini temizlemek için, yani paspas üzerinden kayıp kenarlara dökülen küçük taş,çöp vs şeyler için 12 volt araç çakmaklığında çalışan araç süpürgesi almak istiyorum. Araç zaten çok kirlenmiyor, haftada bir kesin temizliyorum. Ama gel gör ki herkes araca benim bindiğim titizlikte binmiyor. Ucuz yollu bir kaç araç süpürgesi buldum, kablosu bagaja kadar uzanıyor ve fiyatı da uygun. Fikirlerinizi almak istiyorum. Bu arada aracında kullananlar varsa marka model ve görüş belirtirse onları da incelemek isterim. Teşekkürler. 

http://www.hepsiburada.com/liste/actto-arac-cakmaklik-girisli-oto-supurgesi/productDetails.aspx?productId=otvz47&categoryId=20035765

http://www.hepsiburada.com/liste/portatif-vakumlu-oto-temizlik-supurgesi/productDetails.aspx?productId=otm09c006&categoryId=20035765

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

bu tarz makineler içinde en iyisi black decker, ama ona da iyi dediğime bakmayın, o bile öyle ahım şahım çekmiyor. 2 yıl kullandım.

Yorum bağlantısı

Benimde normal bir süpürge makinam var depomda duruyor,10 metre uzatma kablosu ile kullanıyorum.evinizdeki makina eskidi ise eve yeni alıp,eskisinede siz el koyabilirsiniz.

kesinlikle abi ben eski supurgeyi indirdim bodruma ordan kablo çekip kullanıyorum :):D
Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Teşekkürler arkadaşlar, demek ki 20 metre bi kablo yaptırıp 5. kattan aşağı sallamam gerek  :D

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Emre Şimşek

Yok mu şöyle araçtaki 220v 180w ile çalışan bir süpürge?

Hoş bizim apartman girişinde priz var ortak hemi de :p:D

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Aradan 6 sene geçti. Fiyat performans markası bekliyoruz. Çakmaklık girişli, uzun karga burnu ekipmanı olanlardan. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aradan 6 sene geçti. Fiyat performans markası bekliyoruz. Çakmaklık girişli, uzun karga burnu ekipmanı olanlardan. 

Şundan zamanında bimden almıştım 2013ten beri kullanırım, fiyat performansı pek kalmamış ama bu markanın ürünleri iyidir.

https://www.haibrag.com/blackdecker-nvb12ava-12volt-85watt-arac-supurgesi

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

Şundan zamanında bimden almıştım 2013ten beri kullanırım, fiyat performansı pek kalmamış ama bu markanın ürünleri iyidir.

https://www.haibrag.com/blackdecker-nvb12ava-12volt-85watt-arac-supurgesi

Zaten bu markaya bakıyorum. Seninki 8,5w diyor. Şimdi 12w’lık modelleri var. En kötü bunlardan alacaz mecbur 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu tip süpürgenin işe yarayanı varmı ? bi kaç tane denemiştim vaktiyle hiçbiiri işe yarar bişe çıkmadı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Şarjlı süpürge bak. Başka oluru yok malesef.

Şarjlılarda fiyat düştükçe watt ve süre düşüyor. Adam akıllı, kullanımına değecek bir şarjlının fiyatı 1000₺‘den fazla. 

çakmaklık girişlilerle düşük pil süre ve düşük güçlü motorlu pilli cihazlar aynı. Pilli cihazlar 15dk ancak çalışıyor. 15dk yetmez ki

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Şarjlılarda fiyat düştükçe watt ve süre düşüyor. Adam akıllı, kullanımına değecek bir şarjlının fiyatı 1000₺‘den fazla. 

çakmaklık girişlilerle düşük pil süre ve düşük güçlü motorlu pilli cihazlar aynı. Pilli cihazlar 15dk ancak çalışıyor. 15dk yetmez ki
2. el bak 100 liraya pil al gayet yeterli. Çakmaklığa takılan Black Decker bile yeterli gelmedi bana.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2. el bak 100 liraya pil al gayet yeterli. Çakmaklığa takılan Black Decker bile yeterli gelmedi bana.

Şunu anlamıyorum. 12v ile çalışan bir alet neden şarjlılar kadar fazla emiş gücü sağlamıyor?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Şunu anlamıyorum. 12v ile çalışan bir alet neden şarjlılar kadar fazla emiş gücü sağlamıyor?
Cevap:

Bende anlamıyorum [emoji1787] Bende Conti şarjlı süpürge var. 14.7V pil kapasitesi. Inan evi bile onunla süpürüyorum neredeyse.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Benim süpürgeyi benden hariç iki araçta daha kullanıyoruz, benzinlikte bulunanlardan iyi çekiyor bence, her temizlik sonrası temizliyorum ama 😊

Metin Akbal yazdı:

Cevap:

Bende anlamıyorum emoji1787.png Bende Conti şarjlı süpürge var. 14.7V pil kapasitesi. Inan evi bile onunla süpürüyorum neredeyse.

Abim ve kardeşim de kullanıyor arabalarında, benim gibi memnunlar 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

benzinliklerde 2-3 TL

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

benzinliklerde 2-3 TL

Gecen cocuk cips döktü.. Günah basmayalım dedim. Kolum yoruldu. Bifor aftır aynıydı, temizleyemedim 😂 Ben düzgün cekene denk gelmedim..

Metin Akbal yazdı:

Inan evi bile onunla süpürüyorum neredeyse.

Alla alla...Bak sen! evi bile bunla süpürüyormuş..  Ben ögretemedim metin hocaya.. hadi temizliyosun ulu orta yazma buralara 😂😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...