İçeriğe Yönlendir

Sustalı Anahtar Yaptırdım.

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Arkadaşlar Orduda bir anahtarcıya sustalı anahtar yaptırdım. Firma ismi buradan vermiyorum mağlum sponsorumuz var. 40 tl fiyatı var. Orjinal anahtara kesme biçme yapılmadı. Kumandası ve immosu alındı içinden. Yeni anahtar çekildi. Ürün çok hoşuma gitti. Kalite olarak 1. sınıf diyemem ama gayet yeterli.

Eski anahtarı da aldım tabi istediğim anda dönebilirim.

Şimdi resimler...

97220121229_192118_6.jpg

462420121229_192130.jpg

872120121229_192141.jpg

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi aynı adam dan bende aldım abi immo kömür mü cam mı :D

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
İmbo=immo
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hocam gönder yaptırayım diyeceğim ama ben de Korgan denilen bir dağ başındayım. Bir arkadaşım Orduya gidiyordu, ben de anahtarcıyla görüştüm telefonla, gönderdim arkadaşla, yaptırdı sağolsun. Sen daha yakından 45 km :) ben 90 km deyim.

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

hayırlı olsun abi aynı adam dan bende aldım abi imbo kömür mü cam mı :D

Ben geçende sökmüştüm immo camdı. Aynı immo kullanıldı kardeşim. Ordudan mı aldın :) Bir espri döndü ama anlamadım galiba kusuruma bakma :blush:

Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Bir iki gündür benim de aklımda böyle bir şey vardı fakat bazı siteleri inceledim, Connect anahtarını sustalı anahtar yapmaya 250 tl gibi bir fiyat çekiyorlar. Bende vazgeçtim sonrasın. Konu açmayıda düşünüyordum ama fiyat belli ne diye açıcam deyip ondanda vazgeçtim :yildizlar:

Fakat şahane olmuş diyebilirim. Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı

Yunus ,sıra benim anahtarda demi... ;)

Ayıpsın hocam hemen yaptırırız. Yedek anahtar varsa geldiğimde alayım ya da gönder...;)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ben geçende sökmüştüm immo camdı. Aynı immo kullanıldı kardeşim. Ordudan mı aldın :) Bir espri döndü ama anlamadım galiba kusuruma bakma :blush:

cam icin yeri mevcutsa güzel ben sahibinden aldım

http://burakanahtar.sahibinden.com/

bence reklama girmeyebilir diye düşünüyorum ama :blush::blush:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Aynen abi 10 liraya hallediyorlar :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Davaz
(düzenlendi)

Güle güle Kullanın Yunus Bey. Mondeo'ya yakışan ve sonradan yaptırılması gereken özelliklerden bir tanesi,bende yaptıracağım ama minimum 100 TL istiyorlar sizin fiyatlara bulayım beklemeden yaptırırım :biggrin:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş, birde benim arabanın kumandasını yedekleyebilseler, gezmediğim yer kalmadı Ankara da, arabanın sistemi ilginç ; kumandadan açmazsanız araba çalışmıyor, kumandanın kaybolması durumunu düşünmek bile istemiyorum, sponsor anahtarcımıza da gittim ama sonuç olumsuz, bilgisi olan var mı, yada bildiği anahtarcıya danışacak olan. :biggrin:

Rover 620 tek tuşlu infraruj kumanda, bu şekilde söyleyince bütün anahtarcılar anlıyor.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Benim merak ettiğim bu anahtar kopyalama vs. işini yaptırdığımız yerlerde, anahtarımızın code gibi bilgilerini yedeklemezler değil mi? Yani biz dükkandan çıktık gittik peşimize arabanın kopya anahtarını çıkartabilirler mi?

Yorum bağlantısı

Güle güle Kullanın Yunus Bey. Mondeo'ya yakışan ve sonradan yaptırılması gereken özelliklerden bir tanesi,bende yaptıracağım ama minimum 100 TL istiyorlar sizin fiyatlara bulayım beklemeden yaptırırım :biggrin:

Uğurun verdiği linkten halledebilirsin Yusuf Bey. Toplamda 50 liraya mal olur.

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş, birde benim arabanın kumandasını yedekleyebilseler, gezmediğim yer kalmadı Ankara da, arabanın sistemi ilginç ; kumandadan açmazsanız araba çalışmıyor, kumandanın kaybolması durumunu düşünmek bile istemiyorum, sponsor anahtarcımıza da gittim ama sonuç olumsuz, bilgisi olan var mı, yada bildiği anahtarcıya danışacak olan. :biggrin:

Rover 620 tek tuşlu infraruj kumanda, bu şekilde söyleyince bütün anahtarcılar anlıyor.

saygılar.

Ben bir sorayım hocam ne demek.

Bunlar fani şeyler :p Hayırlı olsun :nazar:

Sağolasın Burak, Tıpkı bixenon gibi dimi burak :D

Güzel olmuş hocam iyi kilometrelerde kullanın.... :flowers:

Sağolasın abi.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Uğurun verdiği linkten halledebilirsin Yusuf Bey. Toplamda 50 liraya mal olur.

Ben bir sorayım hocam ne demek.

Sağolasın Burak, Tıpkı bixenon gibi dimi burak :D

Sağolasın abi.

Uğur Bey'in verdiği linkten baktım c-max için 99,90 TL fiyat verilmiş. Bu ürünü alıp kodlama vs. bi de tabi anhtar kısmının "taşlanma"sı var. Bunları buradaki bi anahtarcı yapabilir mi?

Yorum bağlantısı

Uğur Bey'in verdiği linkten baktım c-max için 99,90 TL fiyat verilmiş. Bu ürünü alıp kodlama vs. bi de tabi anhtar kısmının "taşlanma"sı var. Bunları buradaki bi anahtarcı yapabilir mi?

Yedek anahtarınızın tertibatı taşınacağı için tanıtma olayı yok. Bana anahtar geldi direk taktım ve çalıştırdım. Taşlama işi 3-5 liralık bir iş. Her anahtarcı yapar. Oto anahtarı ile uğraşması yeterli.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...