İçeriğe Yönlendir

Sustalı Anahtar Yaptırdım.

Misafir

Recommended Posts

Uğur Çınar

Bugün 2-3 kez sahibinden.com da mesajlaştık, burak anahtarla en son telefonla da görüştüm ismimi not aldı yassı metal olanından gönderilecek diye. Burda bi abimin anahtarcı arkadaşına telefon etti metal kısmını taşlayabilir mi diye sakın internetten falan almasın falan gibisinden birşey söylemiş telefonda. nedense ürkütü beni. Siz nederisiniz? Şeytan diyo Uğur'a(Çınar) gönder anahtarı yaptırıp göndersin... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

abi sen yassı anahtar aldıktan sonra orada herhangi oto anahtarı yapan yerde yaptırırsın bana gönderirrsen ben öyle yaptıracağım istersen seve seve yaptırırım :D

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

balıkesirde el çantamı unuttum ,tabikide içinde focus 1in anahtarıda vardı.yedek anahtarla sanayiye gittim;200 dedi,180 dedi,bende 150 dedim olur dedi 5 dkida yaptı.sustalı anahtar çok güzel.makinayı araca bagladı,iki anahtarı araca tanıttı ekranda 2 rakamıda gösterdi,2 anahtar hariç çalışmaz dedi.( kendine yapsa bile araca tanıtması lazım.yanında yapıyor imkansız,iki taneyi tanıtıyor,yapamaz yani.) bazen iyiki kaybolmuş diyesim geliyor,sustalıyı görünce. :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

balıkesirde el çantamı unuttum ,tabikide içinde focus 1in anahtarıda vardı.yedek anahtarla sanayiye gittim;200 dedi,180 dedi,bende 150 dedim olur dedi 5 dkida yaptı.sustalı anahtar çok güzel.makinayı araca bagladı,iki anahtarı araca tanıttı ekranda 2 rakamıda gösterdi,2 anahtar hariç çalışmaz dedi.( kendine yapsa bile araca tanıtması lazım.yanında yapıyor imkansız,iki taneyi tanıtıyor,yapamaz yani.) bazen iyiki kaybolmuş diyesim geliyor,sustalıyı görünce. :D

balıkesir sanayisinde mi yaptırdın? Burada biri var Remzi usta - Güven anahtar diye?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Balıkesir mi, nersinde, tam adres alalım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

elips şeklinde,focus 3 anahtarı dedi,yalnız yuvarlak(focus 1 ucu.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

[quote name='Uğur Çınar' t

Yapın listeyi anahtarları toplu gönderin bana ben gider Ordu'da yaptırıp gönderirim size :biggrin: Emre Hocam anahtarcının yerini söylerse tabi :D

abi sen yassı anahtar aldıktan sonra orada herhangi oto anahtarı yapan yerde yaptırırsın bana gönderirrsen ben öyle yaptıracağım istersen seve seve yaptırırım :D

Allah razı olsun hepinizden, Ne bileyim burdaki anahtarcı bozdu keyfimi ben ne güzel bu akşam siparişi verecektim...

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

sanayide 2ni kapının karşısında tren yolu var.tam o köşede.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

sanayide 2ni kapının karşısında tren yolu var.tam o köşede.

Anahtarcı Remzi / Güven Anahtar...

Allah razı olsun hepinizden, Ne bileyim burdaki anahtarcı bozdu keyfimi ben ne güzel bu akşam siparişi verecektim...

Amaaaaaan verdim gitti siparişi... :crazy: :crazy: :crazy:

Olmazsa olacak birine veririz.... ;) ;) ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

moralini bozmana gerek yok abi:D başka anahtarcı varsa :D oraya bi uğra derim abi

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

moralini bozmana gerek yok abi:D başka anahtarcı varsa :D oraya bi uğra derim abi

Bakıcaz artık...

:good1: :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Yapın listeyi anahtarları toplu gönderin bana ben gider Ordu'da yaptırıp gönderirim size :biggrin: Emre Hocam anahtarcının yerini söylerse tabi :D

Ordu merkezde PTT'nin yanındaki büyük pazara dalıyorsun hocam arka sokağına geçer geçmez solda anahtarcı var. Tam 12'den :good1:

Anahtarcı Remzi / Güven Anahtar...

Amaaaaaan verdim gitti siparişi... :crazy: :crazy: :crazy:

Olmazsa olacak birine veririz.... ;) ;) ;)

Kap olduktan sonra her oto anahtarcısı yapar merak etme hocam.

Bu arada bir dipnot : Eski orjinal kaplı anahtarı kaput açma anahtarı olarak kullanıyorum. Bir taşla iki kuş oldu :good1::dance4::seytan:

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ordu merkezde PTT'nin yanındaki büyük pazara dalıyorsun hocam arka sokağına geçer geçmez solda anahtarcı var. Tam 12'den :good1:

Bu arada bir dipnot : Eski orjinal kaplı anahtarı kaput açma anahtarı olarak kullanıyorum. Bir taşla iki kuş oldu :good1::dance4::seytan:

Ne güzel taşmış vur da vur... Bitmez o kuşlar! :crazy: :crazy: :exc1:

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Kaput açmak için aracı stop ettirmek zulümdü bir nevi iyi oldu :);)

Kaput açmak deyince aklıma geldi;

Kaportacı bir arkadaşım var 20 yıldır görüşürüz(11 yaşından beri), bu anahtarla açılan cinsinden bi ford(focuslarda mı başlamıştı hatırlamıyorum) gelmiş, doğan şahin gibi içeriden açma kolunu ara Allah ara yok en sonunda ford servisinden birinden öğrenmişler... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bugün başka bi anahtarcıya sordum, 10 TL hallederiz dedi. Toplamda 39,90(ürün) + 5,90(kargo) + 10,00(taşlama) = 56 TL'ye mal olacak... :dance3: :dance3: :dance3:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bugün başka bi anahtarcıya sordum, 10 TL hallederiz dedi. Toplamda 39,90(ürün) + 5,90(kargo) + 10,00(taşlama) = 56 TL'ye mal olacak... :dance3: :dance3: :dance3:

kargo bana 3,9 da geldi sanada belki o rakamdan gelir :D :D hayırlı olsun :D

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Sitede öyle yazıyordu 5,90 TL diye ona şeyederekten şey ettim... :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hocam bugün iyice inceledim. Ürünün anahtarın oturduğu kısım zaten yassı anahtar için yapılmış. Yani geniş , tam oturur oraya. rahat ol hallederler ;)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Hocam bugün iyice inceledim. Ürünün anahtarın oturduğu kısım zaten yassı anahtar için yapılmış. Yani geniş , tam oturur oraya. rahat ol hallederler ;)

:good1: :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

sayın abiler focus anahtarıyla fusion aynı galiba değil mi :nargile:

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

sayın abiler focus anahtarıyla fusion aynı galiba değil mi :nargile:

Bugün 2007 dizel otomatik inceledim anahtar dikkatimi çekti dış görünüş aynı ama Focus anahtar yassı idi.

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bugün 2007 dizel otomatik inceledim anahtar dikkatimi çekti dış görünüş aynı ama Focus anahtar yassı idi.

kasa olarak aynı diye hatırlıyorum ,doğru mu. düşündüm de kaç senedir focus anahtarı görmemişim :unknw:

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

kasa olarak aynı diye hatırlıyorum ,doğru mu. düşündüm de kaç senedir focus anahtarı görmemişim :unknw:

Evet sadece anahtar kısmı yassı, diğer kısım aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ürün az önce kargodan geldi ama yazdığı gibi 5,90 değil 6,80 TL tuttu neyse burak anahtar yassı metali monte etmiş, yetmemiş 2 adet de yedek koymuş. Metal Ford amblemi yapıştırılmamış çünkü kabı açmak için 2 adet vidası var biri bu amblemin yuvasının altında. Resimlerini birazdan yükleyeceğim. Ucunu da yaptırıp yine o şekilde de resim eklerim. Şöyle bir şey var, kap yassı metal için geniş bırakılmış ama sustanın yayı biraz kasıntı yaptığı için hafif çapraz kalıyor ama yine de ürünün kasası falan güzel şeklini de beğedim...

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Resimler cep tel. ile çekildi işyerinde ayrıca henüz ucunu taşlatmadım ve çipini yerleştirmedim...

Fotoğraf0972.jpg

Fotoğraf0973.jpg

Fotoğraf0974.jpg

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...