İçeriğe Yönlendir

Renault Fluance Z.E Çekici Üstünde

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

İşten dönerken rastladım, ya pili bitmiş yolda kalmış ya da elektrik motoru bozulmuş veya bir kablonun temassızlığı neticede çekiciye muhtaç olmuş. Bir de marifet gibi %100 pilli araba yazıyor üstünde, yani yolda kalma garantili, pili bitince hybrid gibi fosil yakıtla durmak yok yola devam şansı da yok. Kısacası şimdilik alınmaz sadece pil ile yürüyen araba :)

8bj39.jpg

YCOqf.jpg

iAZku.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Beyler cizik bile var sag tarafa bakin. Hem sifir arabada ne isi var tek kapak :)

Bravo Mustafa ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kaskosu varsa sıkıntı değil pili bitince eve çektiririz abi :p

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

niye tek kapak var jantta :p

tekerlerden bağlamışlar sanki sabitlemek için

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ve sıfır olasa üstünde yazı olmazdı tüm test arabaları dağıtalı aylar oldu :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çekici üstünde ilk defa mı araba gördünüz Sn. Elöver? sizin ilk üye numaranız kaçtı?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sifir arac jant kapagi ustunde gelmiyor genelde bagajda duruyor.

Ben canli gordum araci girca cizikleri olan bir araba ve sifir degildi :)

çekici üstünde ilk defa mı araba gördünüz Sn. Elöver? sizin ilk üye numaranız kaçtı?

Bir kerede ibiza cupra gordum malum dsg patlatmis genel sorunlari

Bir de benzinle ayni oranda yag yakiyorlarmis tek zamanli jenerator veya motorsikle gibi derler

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bence güvenlik zafiyeti yüksek bir model :) rakipleri pilleri araın tüm ağırık merkezine yayacak şekilde yerlerştirirken reno bildiğin arkaya ek yapmış :D ayrıca arka yürüyeninde dingil var :D testtine gidemedim ama viraj kabiliyeti konusunda bence zaafı olacaktır.

zaten 5 yıldızı görememiş

http://www.euroncap.com/results/renault/fluence_ze/2011/468.aspx

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sifir arac jant kapagi ustunde gelmiyor genelde bagajda duruyor.

Bir kerede ibiza cupra gordum malum dsg patlatmis genel sorunlari

Bir de benzinle ayni oranda yag yakiyorlarmis tek zamanli jenerator veya motorsikle gibi derler

1.4 tsi lar, 250 Ps gezip, 8.88 misli pahalı M3 lerin tavanında patinaj çektikten sonra, feda olsun 2 kuruşluk çekiciler onlara :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Plakası ve jantlarında kapak olmadığına göre , sergi için bir alışveriş merkezine tanıtım amaçlı gidiyordur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben sorduğumda aylık 100 euro ya da daha fazla tam hatırlamıyorum, pil depozito ücreti var demişlerdi, biraz garip geldi

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

bu sıfır olan araçlar böyyyyle büyük tırlar da gelmiyor mu yav

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben sorduğumda aylık 100 euro ya da daha fazla tam hatırlamıyorum, pil depozito ücreti var demişlerdi, biraz garip geldi

araba senin, pil Röno nun , kiralıyorsun, tahmin edebiliyorum sebebini ama belgem yok :seytan:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yok, ayfon gibi bu, cihazla birlikte ölüyor, yedek parça fiyatı da , araba komplesi kadar.

Yorum bağlantısı
Misafir

yok, ayfon gibi bu, cihazla birlikte ölüyor, yedek parça fiyatı da , araba komplesi kadar.

Civic'inki 14.ooo tl :p

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

1.4 tsi lar, 250 Ps gezip, 8.88 misli pahalı M3 lerin tavanında patinaj çektikten sonra, feda olsun 2 kuruşluk çekiciler onlara :f1:

250ps ile hangi scirocco hangi 8 misli pahalı M3'ün tavanında gezebilir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

scirocco değil, ibiza cupra :seytan: scirocco nun camı uçar o beygirde :D revo3.5 felan hali ile

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

bu aracın bir aylık pil kirasını, ben bir ayda ş.içinde 109 luk focusumun mazotuna vermiyorum.(ayda 800 km civarında yaparım, yazın 21, kışın 23 kuruş yakarım). bu araçların daha çooooook fırın ekmek yemesi lazım. birde bu araçlar yaygınlaşınca elektriğin kilowatt saati ne kadar olacak çok merak ediyorum...???

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bunların hepsi fantaziden başka birşey değil.Sadece işte çalışıyoruz zamanla geliştireceğiz imajı.Tüm dünya için geçerli bu durum.İsteseler uzaya giden bir dünya adam gibi elektrikli araç mı yapamayacak.Ama dünya ekonomisi tamamen fosil yakıt üstüne kurulu.Ha anca ne olur kısa orta vade de anca hem elektirkli hemde fosil yakıtlı araçlar olur ki tüketimi azaltmak amaçlı gerisi hikaye bana kalırsa

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

En güzeli lpg :D

Bitme derdi yok.. bitse bile en az 200-300 km'lik benzin hazırda bekliyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...