İçeriğe Yönlendir

Subap Iticilerinden Gelen Ses

Cafer Demirağ

Recommended Posts

Guest Coşkun Uçar

Bu arada ekliyeyim avans sesi alt devirlerde pek duyulmaz gaza yüklenince çıkar meydana eğer ses rölantide de devam ediyorsa o zaaman sübap sesi diyebiliriz, videoda'ki sese göre bi değerlendir...

Yorum bağlantısı
Cafer Demirağ

benim ses videodaki kadar yüksek değil ama benzer şekilde.düşük devirde az bi ses var.devir yükseldikçe aynı oranda artan bi ses söz konusu.az önce Ford dan arayıp randevu verdiler.yarın göstericem tekrar aracı detaylı bir inceleme yapıcaklar..tavsiyeleriniz ve ilginiz için minnettarım.yarın aldığım sonucu tekrar yazarım buraya saygılar..

Yorum bağlantısı
Güray Yıldız

Ses şanzımandan geliyo olmasın? Debriyaja basınca ses kesiliyor mu hiç denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Cafer Demirağ

Güray bey debriyaja basmış olmam sesi değiştirmiyor.ses olayı daha çok motorun devir sayısıyla orantılı değişiyor..

Şu an servisten aradılar.bikaç tane kayış değişmiş isimlerini saydılar ama unuttum:) ekzantirik,V,krank falan bi şeyler söylediler.

onların hepsi garanti kapsamında değişmiş.faturayı elime alınca daha detaylı bilgi verebilirim.

aracın tüm testlerini yapmışlar sorun kalmamış.bu akşam aracı teslim alıcam

Yorum bağlantısı
Cafer Demirağ

arkadaşlar bahsettiğim gibi aracı bugün teslim aldım..yapılan işlemlerin yazdığı kağıdı koyuyorum aşağıya..

hwyq4.jpg

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

arkadaşlar bahsettiğim gibi aracı bugün teslim aldım..yapılan işlemlerin yazdığı kağıdı koyuyorum aşağıya..

hwyq4.jpg

Şaka mı bu? V kayışı kopmuş triger arasına girmiş ama sizin haberiniz yok, yoksa tüm kayışları değiştirmek için uydurulmuş bir sebep mi?

Ne diyelim geçmiş olsun bununla kalsın.

Yorum bağlantısı
Cafer Demirağ

bu şekilde 1000km kullandım arabayı.belki de dediğiniz gibi sesi gidermek için değiştirmişlerdir.çok başlarını ağrıttım çünkü..şükür ki şu an ses kalmadı sorun yok..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
:shok: V kayışı kopuk halde 1000 km ve triger sente atlamış mümkün değil gibi görünüyor.Neyse sorunlar halledildiğine göre geçmiş olsun Cafer ama km ve yıl dolmadı ise tüm bunların garanti kapsamından halledilmesi lazım bence.
Yorum bağlantısı
Cafer Demirağ

aynen aracımın garantisi devam ediyor.tüm masrafı garanti karşıladı sağolsun..iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Ben birşey anlamadım, v kayışının triger kayışına sıkışması olanaksız, triger kapalı kutudur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Geçmiş olsun ama sağlam sallamışlar, V kayış yok ve 1000km. yapmış araç...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...