İçeriğe Yönlendir

Araç Muayenesinde Randevu Alırken Dikkat

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Önder Özcan
(düzenlendi)

evet maalesef gugıl ın azizliği.ne aratırsanız önce o işlere bakan özel firmalar çıkıyor,biz de "en üstte asıl yetkili birim vardır" diye düşünüp ona tıklıyoruz.netice böyle olabiliyor :)

örneğin gugıla bosch beyaz eşya yazınca bosch kom tere 4. sırada çıkıyor.(aslında bu bile iyi)

boschp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Google'ın azizliği değil.. paranın gücü :)

evet,parayı bastıran gugıla azizlik yaptırabiliyor

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

evet maalesef gugıl ın azizliği.ne aratırsanız önce o işlere bakan özel firmalar çıkıyor,biz de "en üstte asıl yetkili birim vardır" diye düşünüp ona tıklıyoruz.netice böyle olabiliyor :)

örneğin gugıla bosch beyaz eşya yazınca bosch kom tere 4. sırada çıkıyor.(aslında bu bile iyi)

boschp.jpg

Bunun en basit yöntemi şudur ; Google aramalarında çıkan listede alt tarafı SARI fon renginde olanlar google a para ödeyen sitelerdir.Yani Bosch 1. sırada çıkıyor..Diğerleri para ile oradalar :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bunun en basit yöntemi şudur ; Google aramalarında çıkan listede alt tarafı SARI fon renginde olanlar google a para ödeyen sitelerdir.Yani Bosch 1. sırada çıkıyor..Diğerleri para ile oradalar :D

sarıyı anlamadım,ama arama sonuçlarında tıklayıp açtığımız adresler renk değiştiriyor.ben burdaki fotoda asıl bosch'a tıklayıp baktım,o da çakma olmasın diye,o yüzden rengi farklı.

adamlar bosch servis yazmış,üstüne bir de çağrı merkezi diye 444 lü numara da koymuş.yasak değil,cezası yok.yaz gitsin.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

sarıyı anlamadım,ama arama sonuçlarında tıklayıp açtığımız adresler renk değiştiriyor.ben burdaki fotoda asıl bosch'a tıklayıp baktım,o da çakma olmasın diye,o yüzden rengi farklı.

adamlar bosch servis yazmış,üstüne bir de çağrı merkezi diye 444 lü numara da koymuş.yasak değil,cezası yok.yaz gitsin.

Sarı renk şöyle.İlk 3 sitenin yazılarının yazıldığı yerin alt fon rengi sarı.Fon rengine dikkat ederseniz bu tip siteleri daha çabuk tespit edersiniz.Sizin tıklama olayınız farklı.O siteye girip çıkınca renk değişiyor ama benim bahsettiğim alt fon rengi..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Biri o sarı olan yeri işaretleyebilir mi? Göremiyorum.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Biri o sarı olan yeri işaretleyebilir mi? Göremiyorum.

ben de görmüyordum,yazılanlar üzerine ekranın altına hafif eğilerek baktım.sarımsı renk göründü.ilk 3 ilanda zemin sarı,ekrana eğilip bakınız.yukarda da belli oluyor

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Merhabalar

www.aracmuayenerandevual.com

sıtemız uzerınden muayene randevularınızı 11870 ten alabılecegınıze daır reklamlar yapmaktayız dıleyen ınternetten randevularını ucretsız alırken dıleyen bır cok musterımız randevularını bızım aracılıgımız ıle almaktadır

hattımız ucretlı bır bılgı servısıdır . kullancıılarımıza en hızlı ve kalıtelı servısler vermek adına calısmalarımız sureklı devam etmektedır . bilgınıze.

Bir çeşit evlere 19 Lt'lik su servisi yapan şirketler gibi. İsteyen çeşmeden bedava içer isteyen parasını ödeyip evine kadar getirtir. Bunda da aynı isteyen internetten kendisi uğraşır, isteyen arar sadece talimat vererek işini görür yani ücret karşılığı hizmet alır.

boschp.jpg

Abi sadece "bosch" yazarsan ilk sırada direk bosch.com.tr çıkıyor :biggrin: :biggrin: :biggrin:

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bir çeşit evlere 19 Lt'lik su servisi yapan şirketler gibi. İsteyen çeşmeden bedava içer isteyen parasını ödeyip evine kadar getirtir. Bunda da aynı isteyen internetten kendisi uğraşır, isteyen arar sadece talimat vererek işini görür yani ücret karşılığı hizmet alır.

Abi sadece "bosch" yazarsan ilk sırada direk bosch.com.tr çıkıyor :biggrin: :biggrin: :biggrin:

çıkmıyor,denedim :) (firefox ile)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

çıkmıyor,denedim :) (firefox ile)

gugılın hafızası var, kişiye göre farklı çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar aynı terimi farklı zamanlarda yazarsanız bazen bu sarı fonlu siteler çıkabilir bazen de çıkmayabilir.Bunlar sürekli değişiyorlar..Google ın pazarlama taktiği farklı biraz..Yani senin bunu görüntülediğini anlarsa bir daha göstermeyebilir..Mesela aynı şekilde şu da olabiliyor.Mesela bir sitede ürün 50 tl diyelim..Ancak google sarı fontlu olarak bu ürün aynı sitede 30 tl olarak çıkabiliyor.Oradan tıklarsanız 30 tl ye, sitenin normal sayfasından girip ilgili ürüne gidince 50 tl ye alım yapıyorsunuz..Bunu ilgili yerlerin departmanlarıyla görüştüğümde google da reklam adına,ilgi çekmek adına,hit sayılarını artırmak adına yatıklarını söylediler..İlginç ama durum böyle..

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır
(düzenlendi)

5 gün önce bende randevu alayım dedim googlede arayıp başladım araç muayene randevu formunu doldurmaya anaaa birden bire sistem 12 tl randevu alma işlem ücreti isteyince uyandım :) hemen adresi kontrol ettim tüvtürk değil tüvtürk'e girip randevumu hiç bir ücret ödemeden internetten aldım ... bu günde muayeneden 1-2 hafif kusur ile tek kalemde geçtim :good1:

tarihinde Nuri TANIR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

geçen hafta muayene için neti baya bir kurcaladım resmi sitesi bulamadım.Mecburen 118 70 i aradım.Görüşme 9 küsür dk sürdü.20 tl ye randevu aldım.sonra buraya yazınca resmi sitesinden randevu alınıyormuş öğrenmiş oldum.

(300 dk görüşme hakım olmasına rağmen normal tarifeden harcamıştı hatta)

(yahu senin forumun var ne işin var başka yerde arıyorsun)

Neymiş,önce foruma danışmadan iş yapmıyoruz

Her GSM operatörinde 118.... v.b numaralar tarife dışı

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Benim "bos" yazmamla çıkan sonuçlar.

bosch.png

Bu da benim fayırfoks'um gogılım...

leblebi SON.jpg

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bunun firefox, opera, chrome ile alakası yok. gugılın hafızası var, sizin ilgi alanlarınızla ilgili sonuçlar veriyor. Ben internetten spor ayakkabı aradım, birkaç ay reklam olarak sadece spor ayakkası geldi. Olay budur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Google'dan arayınca çıkıyor, firefox'tan arayınca çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

untitled.jpg

:fiuw:

Benim "bos" yazmamla çıkan sonuçlar.

bosch.png

Çıkmıyordur :) Burası da fayrfox.

Xo4Mc5U.png

fayırfox dan öte,sanırım otomatik tamamlayıcı ile ilgili?bende tamamlayıcı kapılı,yukardaki 2 örnekte açık.

ne desem başka bilemedim,bende böyle çıkmıyo :) ,zaferde de çıkmamış

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bunun firefox, opera, chrome ile alakası yok. gugılın hafızası var, sizin ilgi alanlarınızla ilgili sonuçlar veriyor. Ben internetten spor ayakkabı aradım, birkaç ay reklam olarak sadece spor ayakkası geldi. Olay budur.

Cık değildir :p Benim eklediğim resimde firefox 'a entegre google araması. Oradan aramıştır çıkmamıştır, google.com veya google araç çubuğundan arayınca çıkar tabi :p Özgün içerik, esas sayfa.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Cık değildir :p Benim eklediğim resimde firefox 'a entegre google araması. Oradan aramıştır çıkmamıştır, google.com veya google araç çubuğundan arayınca çıkar tabi :p Özgün içerik, esas sayfa.

Bak gugıl ne yapıyor?

halt.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...