İçeriğe Yönlendir

Araç Muayenesinde Randevu Alırken Dikkat

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Önder Özcan

önce www gugıla gittim,orda bosch yazmaya çalışırken sizinki gibi tamamlayıcı tamamladı ve bakın GENE ne buldu :p

adszdb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Cık değildir :p Benim eklediğim resimde firefox 'a entegre google araması. Oradan aramıştır çıkmamıştır, google.com veya google araç çubuğundan arayınca çıkar tabi :p Özgün içerik, esas sayfa.

Siz de düzgün arayın karrrdeşim :p

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bunun firefox, opera, chrome ile alakası yok. gugılın hafızası var, sizin ilgi alanlarınızla ilgili sonuçlar veriyor. Ben internetten spor ayakkabı aradım, birkaç ay reklam olarak sadece spor ayakkası geldi. Olay budur.

bence doğru tespit.ben bir kaç kere bosch servis aramıştım bu laptoptan.unutmamış gugıl :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

bence doğru tespit.ben bir kaç kere bosch servis aramıştım bu laptoptan.unutmamış gugıl :D

Doğrusu budur. İş yerinde çalışanlardan biri birşey sordu, goguldan ara dedim. Aradım, hep xxx siteler çıkıyor dedi. Kendi bilgisayarımdan aradım, istediğimizi bulduk. sordum evden giriyor musun diye, evet dedi.

Yine nişanlılık döneminde çiçek aramıştım, reklam olarak hep çiçek çıktı. Hatta o zamanlar forumun ana sayfasında çıkan reklamlarla ilgili konu vardı, herkes forumdan çıkış yapıp gördüğü reklamı eklemişti. Benim ki çiçekti, çünkü o günlerde çok çiçek aramıştım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Siz de düzgün arayın karrrdeşim :p

Ah Mahmut abi ah.. Beni bi sen anladın, sen de yanlış anladın :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet, linki görünce sorun ortadan kalkmıştı.. Sebep, tüvtürk sitesinde olmayışınız ;)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Dün akşam eve giderken yengem (dayımın eşi) yakın zamanda muayene için internetten randevu alıp almadığımı sordu. Hemen bu konu aklıma geldi. "Hayırdır, yoksa para isteyen 11870 diye bir numara mı çıkıyor" dedim, şaşırdı kaldı. Durumu anlattım, gugıla bir şey sorunca ilk çıkan sayfaya atlamamasını, girdiği sitenin tüv'ün sitesi olup olmadığını kontrol etmesini söyledim. Durum şu ki, bu tongaya düşen epey insan var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Şimdi varmı bilmiyorum ama bi ara babam bazı faturaları için talimat vermişti ve her işlem için 0,5 kuruş ücret yazıyordu. Yani diyordu ki "sen sırayla mırayla uğraşma bi de unutur faiz yersin bırak ben yatırayım bunun karşılığında da 50 kuruş alırım". Bu iş de böyle gibi geliyor bana "sen linklerle falan uğraşma 5 tane tuşa bas biz sizin için uğraşalım ne kadar uğraşırsak o kadar tl yazar, kaç lira yazarsa o da benim hizmet bedelim". Ama tabi google üst sıraya ekleyince yada(her ne sebeple üstte olunca) insanın aklı karışıyor resmi bir şeymiş gibi algılanıyor...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Google veya diğer arama motorlarını '' internet '' veya '' soru cevap sistemi '' sanan çok kullanıcı var. Karşısında insan varmış gibi soru soruluyor.

İnternet sitelerim için google analytics kullanıyorum. Kendi işimle ilgili hangi kelimler ile arandığıma bakıyorum, arama kelimeleri ilginç.

..parçaların sadece resimlerini göster, ..parçalarını komple sırala, ..bana en yakın kim satıyor ? ..parçalarının sepete atıldığı dükkan, sadece ucuzları göster :D

Arama alışkanlıklarını takip edip sitelerini düzenleyenler, iş hacmini iyi derecede arttırabilir :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Az önce arkadaş yanımda dur şu numarayı arıyayımda randevu alayım dedi :)

Dur dedim sen yanlış siteden açmışsın dedim.

Yani dikkat etmeyince direk bu telefon numarasını arıyor.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Fatih Ozen

--------http://www.aracmuayenerandevualma.com/arac-muayene-randevu/---------------

eger  aracınıza buradan randevu almak isterseniz  sizden 14.00 tl  ücret istiyor.ben bu durum karşısında şaşırdım ve kızdım.nasıl olur ücretsiz diye biliyordum dedim , biraz araştırdım site çakma sitemidir nedir işin aslı buradaymış...................bilgilerinize.

-----------http://www.tuvturk.com.tr/iletisim.aspx

ücretsiz randevu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhun Batur
(düzenlendi)

Evet burada siz gözü açık davranıp tuvturk sitesinden ücretsiz link bulmazsanız maalesef dakikası 2.5 liradan 10küsür dakika telefonda oyalayıp resmen yoluyorlar.... tuvturk sitesinde de o kadar küçük bir alanda ki o link ; amacınız bulmak değilse bulamayabiliyorsunuz. Ve bu çok çirkin bi' istismar

tarihinde Gökhun Batur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

hayatta hiç hoşlanmadığım şeydir insaları ahmak yerine koyup parasının alınması..

adamlar bir de yazmışlar--------Biz sizi arayalım. Araç muayene ve randevu hakkında teknik bilgilerle yardımcı olalım.
* Muayene öncesi ekipmanlar, belgeler ve neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verelim.-----

**ne çok ihtiyacımız vardı ne istendiğine dair o bilgilere...kızmakta haklı görüyorum kendimi.+14.00 li verdkten sonra sanki bana kolaylık mı sağlayacaksın....

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Ben malesef aldandım,her zamanki gibi her işimiz son dakikaya kaldığı için muayanin son günü olduğundan akşam bu siteden 14 tl. karşığı randevu aldım ve ertesi sabah muayeneye girdim.Malesef bir hafta sonu kardeşimle konuşurken beni ikaz etti.Ama iş işten geçmişti.

Burdan çıkardığım sonuç şu oldu mümkünse işini son dakikaya bırakmayacaksın. :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

--------http://www.aracmuayenerandevualma.com/arac-muayene-randevu/---------------

eger  aracınıza buradan randevu almak isterseniz  sizden 14.00 tl  ücret istiyor.ben bu durum karşısında şaşırdım ve kızdım.nasıl olur ücretsiz diye biliyordum dedim , biraz araştırdım site çakma sitemidir nedir işin aslı buradaymış...................bilgilerinize.

-----------http://www.tuvturk.com.tr/iletisim.aspx

ücretsiz randevu.

Konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serdal Soysal
(düzenlendi)

tasa6u5y.jpgTelefonuma yaklaşık 3 aydır Tuvtürk ten mesaj geliyor fakat araç plakası bana ait değil bunun için bir şey yapmama gerek var mı?

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Telefonuma yaklaşık 3 aydır Tuvtürk ten mesaj geliyor fakat araç plakası bana ait değil bunun için bir şey yapmama gerek var mı?

O plakaya ait telefon numarası zamanında yanlış girilmiştir Serdal, istersen TüvTürk'ü ara, silsinler. Bana da eski aracımın sattıktan sonra muayenesi geçtiğinde bu mesajdan geliyordu. 0800'lü bir numarası vardı, ücretsiz aranabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...