İçeriğe Yönlendir

Beyaz Eşya - Ankastre Set Marka Yardımı

Eray Sireli

Recommended Posts

Bence de vestel den uzak durun. Servis ağları iyi geliyor hemen ama çözüm?

Ankastre turbo fırın aldık. Turbonun özelliği sözde buhar vs yapmaması ama biz bişey pisirdigimizde yerler su içinde kalıyo buhar olup yogunlasip camlardan yerlere akıyor. Sıfır evin dolaplari kabardi. Defalarca geldiler götürdüler cozemediler. Sıfır geldi o da aynı.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Evren Erakçora

Arçelik 'in Gurme çay makinesi hediye geldi, çok iyi.  Bizim yerli mühendisler tasarlamışlar sanırım, bravo. Üretim yeri de Türkiye.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ne olursa olsun bence ev eşyası tek başına alınmamalı. Ortada henüz bir evlilik adayı yoksa uzak durun bu işten.. Karlı değil zararlı çıkarsınız benden söylemesi. Ortak karar verilip alınan eşyalardan bile ilerleyen zamanlarda sıkıntılar yaşanabiliyor. Sen bunu aldın, ben beğenmemiştim zaten falan filan :) Şunu alsak daha iyi olacaktı gibi.. en güzeli eşya işini sona bırakmak. Teknoloji de dört nala koşarken bence şimdiden almak çok akıllıca olmaz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Arçelik 'in Gurme çay makinesi hediye geldi, çok iyi.  Bizim yerli mühendisler tasarlamışlar sanırım, bravo. Üretim yeri de Türkiye.

Malesef  Çin tasarımı + Çin kalıpları + Türk üretimi. Arçelik Vestel genelde bu şekilde çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Malesef  Çin tasarımı + Çin kalıpları + Türk üretimi. Arçelik Vestel genelde bu şekilde çalışıyor.

Bu ürün öyle değil benim bildiğim ,zaten bunun benzeri bir ürün görmedim.  Diğer markarda böyle bir ürün yok. Malzeme kalitesi çok iyi. Bazı paraları alman üretimi.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bu ürün öyle değil benim bildiğim ,zaten bunun benzeri bir ürün görmedim.  Diğer markarda böyle bir ürün yok. Malzeme kalitesi çok iyi. Bazı paraları alman üretimi.

Beyaz eşya yardımcı sanayisinde 2 farklı firmada çalıştım ve gözlemlediğim çalışma şekli bu. Kuzenim Arçelik Beylikdüzü fabrikasında ar-ge mühendisi (Elektronik), ondan da duyumlarım bu şekilde.

Ha bu ürün istisna olabilir mi, olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

İstisna olmalı, zira bizden başkla böyle çay içen yok galiba :)

Ben çok içerim ama alüminyum çaydanlıktaki çayın tadını hiç bir cihaz vermiyor ;)

99035.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Mehmet Pınar

Çamaşır makinesi almayı düşünüyorum. LG tavsiye ettiler siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mehmet, Beko, Arçelik ve şimdide vestel kullanıyoruz. şimdiki makinalar biraz şans işi bence.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

2 senedir Samsung WF0804W8E Eco Bubble modelini kullanıyoruz. Hiç bir sıkıntı yaşamadık. Halihazırda üretilmiyor bu model ama yakın özellikte olanlar var. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Vestel'de önerdiler ama dediğin gibi biraz şans işi. Şimdide siemens tavsiyeleri aldım.LG Siemens ve Vestel arasındayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mehmet, vestel aklımızda hiç yoktu, hb. da güzel indirim vardı aldık, hanım çok memnun şimdi. olympus 1200 cl modeli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Mehmet, vestel aklımızda hiç yoktu, hb. da güzel indirim vardı aldık, hanım çok memnun şimdi. olympus 1200 cl modeli

Bir bakayım abi, sağolasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Onlarında yurtdışı üretimini bulmak gerekiyormuş.Mesela annemlerin aldığı Siemens marka makine şu an bizim köyde ve tam 24 yıldır sapasağlam çalışıyor.Aslında bu tip şeyleri araştırmayı çok sevmem ama yaklaşık 1500-2000 civarı para vereceğimiz için iyisi olsun istiyorum.

Mesela ben bekarken aldığım ariston şu an evimde ve artık sorun çıkarmaya başladı.Yaklaşık 9 sene oldu alalı.7 yıl garantisi vardı ve çok işe yaradı.Garanti süresinin uzunluğuna da bakacağım mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...