İçeriğe Yönlendir

Renault Fluence Ze 45 Bin Lira

Mert Yeldan

Recommended Posts

Alkan Koca

şurda ikinci resim ev uygulaması kablosu beraber geliyor

http://myrenaultzoe....ption/charging/

ha 30 ya da 40 kwh ile doluyormuş yani 40 desek 12 lira

120 km gider diye garanti veriyorlarmış kaba hesapla 130 falan gitse 12/130=92 kuruş bence fazla yakıyor bu arabalar Türkiyeye gelirken 5tlye 100km gidecek diyorlardı noldu.

Enerji bakanlığı açıklamasında bu arabalar için Türkiyede alt yapı yok en fazla bir mahalede 10 araç şarj edebilir daha fazlasını trafolarımız kaldırmaz sık sık elektirik kesintileri yaşanması muhtemel demişti peki geriye kalan araçlar ne olcak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

işlemin hatalı

160 km menzil varmış hadi biz onu 100 km diyelim 100 kmde 16 lira yaksa 1600 lira 10 bin km +80 lira akü parası yuvalak hesap 2bin tl 10bin km gidiyor diyelim. lpgli araba ile kmde 30krş dan 10bin kmde 3bin tl. 10bin kmde bin lira için halen kafama yatmadı. çevrecilik oynayanlar için düşünülebilir halen benim aklıma yatmadı. anca evin alış veriş arabası olur şehir içinde gibi gibi 2. arabayı alma gücü olan içinde zaten ekonomiklikden çok çevre duyarlılığı vs muhabbetine düşünülebilir

80 lira AYLIK

euro

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dizel forever, daha çok erken, adam gibi versiyonlarıda satmıyorlar, birtek Tesla var, o da zaten hayal....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bi dk o 80euro aylık mı? ben yıllık yada 10 bin km diye anlamıştım :D o zaman lpg hem çevreci hem ekonomik :D

az daha renoya öpülecektik :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yılda 10.000km limiti ile aylık 83 avro ödeniyor pil için, 15.000km yaparsan ne olacak? yılda 1000avro gibi bir pil bedelini neden isityor? satış rakamına dahil edilemez miydi?

Pil konusunda bir şeyler var ama anlamadım? Pilin mülkiyeti bizde olmuyor sanırım? Vardır bir sebebi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yılda 10.000km limiti ile aylık 83 avro ödeniyor pil için, 15.000km yaparsan ne olacak? yılda 1000avro gibi bir pil bedelini neden isityor? satış rakamına dahil edilemez miydi?

Pil konusunda bir şeyler var ama anlamadım? Pilin mülkiyeti bizde olmuyor sanırım? Vardır bir sebebi

araba pert olunca pili noluyor :D perte düşmeye başlarsa pilsiz bi tane alalım pili buluruz belki :D olmadı ben bi ebaya bakayım :D ucuz pil var mı hahaha

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

araba pert olunca pili noluyor :D perte düşmeye başlarsa pilsiz bi tane alalım pili buluruz belki :D olmadı ben bi ebaya bakayım :D ucuz pil var mı hahaha

olmadı 5000 tane ince-kumanda pilini parelel bağlarsın aynı işi görür :tongue:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Aylık Akü Kirası ve

Yol Yardım Bedeli

(10.000km / Yıllık)

83 €***

83 €***

***Bu fiyat 10.000 Km/yıllık fiyattır. Kullanımınıza göre değişkenlik gösterebilir. En az 48 aylık seçimlerden başlar.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Aylık 80 €'yu nerede okudunuz ? Yıllık 10.000k için diyor.

yıllık 10.000 km ye kadar ayda 83 avro kirası var. 10.000 km den sonra ne isterler açık değil...

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

yıllık 10.000 km ye kadar ayda 83 avro kirası var. 10.000 km den sonra ne isterler açık değil...

artı aylık 83 eur olması için enaz 48 aylık kiralama şartı istiyor sanıyorum.1-2 yıl kullanıp satarım dersen,kira anlaşmasını (demek ki anlaşma yapılıyor) ona göre yüksek fiyatla yapıyorlar gibi bir anlam çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

**Araç kiralama bedeli 90 TL'dir.

***Bu fiyat 10.000 Km/yıllık fiyattır. Kullanımınıza göre değişkenlik gösterebilir. En az 48 aylık seçimlerden başlar.

****32 TL’den başlayan fiyatlarla (Yıl/süre seçimine göre değişkenlik gösterebilir).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Akü şarjı için gerek gücü düşünmüyorum, aceba, aracı garantiden çıkarabilecek neler yapabilirim ? pili, arabayı, beni servisten kovacakları şekilde ?

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

**Araç kiralama bedeli 90 TL'dir.

****32 TL’den başlayan fiyatlarla (Yıl/süre seçimine göre değişkenlik gösterebilir).

ben bundan hiç bir şey anlamadım :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben de böyle anladım valla :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hatta aklıma fena yatıyor bu aralar.

Elektrikli ne görsen aklına yatıyor zaten senin abi.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

Araba seçimleri yanlşış olmuş c sınıfrı araç seceklerine a sınıfı veya b sınıfı olması gerekirdi çünkü bu aracı alacak kişiler 2. araç olarak şehir içi kullanım için alacaklar hem hafif olduğu içinde tüketimde oldukça düşer daha fazla kmler gidilebilinir diye düşünüyorum fuluence çok yanlış seçim olmuş.

Biz çılgın türkler,acil bu iş için birşeyler yapmalıyız... :)

bagaja jeneratör uzun yol için Türk icadı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...