İçeriğe Yönlendir

Renault Fluence Ze 45 Bin Lira

Mert Yeldan

Recommended Posts

Çağlar Bayur

fluence den başka arabası yok ki Röno nun, diğerleri zaten dacia üretimi, gerçi bu da Samsung, Dodge motorloru da doblodan geldi :crazy:

Şu andaki ürün gamında fluence den başkası yok ki zaten bunun bile şasesi yetersiz geldi, ilaveler yapıldı

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

fluence gibi kocaman araba mantıksız bence, şehiriçinde küçük hafif araba daha mantıklı olur. uzun yola zaten çıkamazsın.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

elektrikli arabada ilave gelen yük 600kg , hafiflik şu an uzak

capon yapmış abi. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hatta aklıma fena yatıyor bu aralar.

Rize'ye 9 günde falan gidersin bununla :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

gerek yok, karadenizin herhangi bir yerinden, bir belediye otobüsünden inip diğerine binerek rize ye gidiliyor zaten :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

enee motorlar değişmiş gidip süreyim :p

breh breh 51 bin diyor :D vaz geçtim

focus al, 60bin

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

focus al, 60bin

27.5 a 0 linea veriyolarmış :D 2 tane alıp birini tek birini çift günlerde binelim diyoruz :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ben daha fena 1.2 felan mı satcaklar acaba diye düşünüyorum :D çünkü 33 lira gibiydi en son baz model.

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Dizel forever, daha çok erken, adam gibi versiyonlarıda satmıyorlar, birtek Tesla var, o da zaten hayal....

Tesla pek hayal değil yahu . 52.400 $ başlangıç fiyatı var. Tesla S mükemmel bir araç dünyadaki hiçbir markadan almazdım.Tesla s ve Bmw i8 dışında .

Akü şarjı için gerek gücü düşünmüyorum, aceba, aracı garantiden çıkarabilecek neler yapabilirim ? pili, arabayı, beni servisten kovacakları şekilde ?

Abi pilleri küçücük avuç içine sığan lithium ion bataryalardan oluşuyor bildiğim kadarıyla. Muhafazasını sökersen pillerin görüneceği şekilde oda yetmezse ufak bataryalardan birinin kablosunu kestinmi pil garantiden çıkar. Arabayı garantiden çıkarmak istersen de tesisata elektrik ile ilgili bir devre vesaire bağlasan muhtemelen çıkar.

:D

Yorum bağlantısı
Samet Daş

To41UiK.jpg

Çok kral makina heee :dribble:

Elektrikli araba dediğin böyle olur yani. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Geçen NG'de MEga Fabrikalarda tesla vardı hayran kaldım

Makina da tek pedal var. Pedal hem gaz hem fren :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Daş

52.400$ a; Model S 40kwh pil, 19 inç jantlar, 17inç dokunmatik ekran , 7 hoparlörlü ses sistemi dahilmiş. Değer çok kral araba. Ekranda bu.

lbpAoDm.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

peki bataryanın bizi çarpma şansı ne kadar? çarparsa kurtulma şansımız % kaç? :s

En az 400 volt dc kullanıyorlar, kömür etmeye yeter :)

Gebze-Gölcük git-gel yapar. Fazla bile ;)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bu arada fluence'nin vergisi yokmus. :)

Bayide oyle soylediler.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Onu bunu bilmem, ya hibrit yapıcam yada satın alıcam, mesleğim bunu gerektiriyor. Bir yerden başlamam gerek bu sektörde.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Tesla pek hayal değil yahu . 52.400 $ başlangıç fiyatı var. Tesla S mükemmel bir araç dünyadaki hiçbir markadan almazdım.Tesla s ve Bmw i8 dışında .

:D

türkiyede 400 gayme sanırım fiyatı :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Onu bunu bilmem, ya hibrit yapıcam yada satın alıcam, mesleğim bunu gerektiriyor. Bir yerden başlamam gerek bu sektörde.

Hafta sonlarına çırak lazım mı?? Getir götür işini yaparım. He bir de çizim aşamasında 3d modelleme dahil alayını çizerim :D Bonus olarakta Isıtma-Soğutma işleri hediyesi var :p

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...