İçeriğe Yönlendir

Sigortadan Alınma Araç Ne Demek?

Aykut Sonmez

Recommended Posts

Aykut Sonmez

Piyasasından daha ucuza bi araç buldum.Buda kesin ucuz etin yahnisidir ama bilmediğim için soruyorum,açıklamada sigortadan alınma yazıyor,bu ne demek? Pertmi olmuş? Bu arada araç 1.6 multijet linea

Yorum bağlantısı

tam bilemiyorum ama büyük ihtimal pert demek istiyorlar, bu şuna benziyor;bana kefil olurmusun demek yerine, bankadan refarans istiyorlar bi imza atarmısın, demek gibi. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Pert araçtır. Ama şu var Nasıl pert olduğuda önemli.

Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

Pert.

Kazasız da olabilir, çalıntı vs...

Kazasız araç nasıl pert oluyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pert araçtır. Ama şu var Nasıl pert olduğuda önemli.

Pert.. perttir... :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İhsan Cingil

Çalınıyor sahibi istemiyor perte ayırıyorlar. Pert araçların hepsi kötü mü tabiki değil. Fakat pert araba alırken 25.000 tl olan aracın piyasasıysa 16.000 tl den fazla alırsanız sizin zararınız olması muhtemeldir. Herkes göze alamaz pert araba almayı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Pert.. perttir... :)

Söylemek istediğim. Bazı kişiler ucuz olduğu için pert araba kullanmak istedikleri için aracın nasıl pert olduğu önemli demek istemiştim.

Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

İlan nosu:115521847 sahibinden.com.Link yapıştırmayı bi becerebilsem

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Plakayı gizlediğine göre ağır hasar almış olup sovtaj ile ihaleye çıkmış pert borsasında işlem görmüş ve piyasaya tekrar kazandırılmıştır muhtemelen..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlan nosu:115521847 sahibinden.com.Link yapıştırmayı bi becerebilsem

Valla bir lineaya o kadar para vermek bana garip geliyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

Valla bir lineaya o kadar para vermek bana garip geliyor..

Mehmet bey

O parayada sigortadan alınma bulabiliyosunuz işin açıkçası.Temizleri 42-43 bin

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Yeni reklamlarda çıkıyor galiba 27.500 tl den başlayan fiyatla, Bİr kaç donanım daha eklenerek bu fiyata sıfır alınabilir..

Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

Yeni reklamlarda çıkıyor galiba 27.500 tl den başlayan fiyatla, Bİr kaç donanım daha eklenerek bu fiyata sıfır alınabilir..

Dedikleri araç 1.4 77hp benzinli baz modeli.Reklamlar hep kandırmaca

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet bey

O parayada sigortadan alınma bulabiliyosunuz işin açıkçası.Temizleri 42-43 bin

42-43 vermek iyice garip.. gidin passat alın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aykut Sonmez

42-43 vermek iyice garip.. gidin passat alın...

Ne kadar garip bi ülkeyiz.33 bine temiz araba bulamıyoruz 2.el,avrupada insanlar bu paralara sıfır araç alıyolar.Onlarda insan bizde :(

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

ARAÇ SİGORTA ARACILIĞI İLE ALINMIŞ OLUP HATA DARBE DEĞİŞEN BOYA YOKTUR. ARAÇ YANLIZCA 3BİN KM DE DİR.SIFIRINDAN FARKSIZDIR. TV REKLAMINDA GÖSTERİLEN LANSMAN ARACININ AYNISIDIR LİNEANIN EN FULL MODELİDİR.

FİYAT PAZARLIKSIZDIR!!!!!!!!!!!!

kaza darbe boya yok diyor :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kaza darbe boya yok diyor :D

pert perttir bizim ülkede, hırsız çalmış, arka sokakata bırakmıştır, parası sigrotadan alınınca da pert damgası yer, damgayı basan sigorta, daha sonra bu aracı sigorta yapmaz, teknik açıklaması yok, prosedür bu. şanzıman motor alttan kırılmıştır vs. yani pert deyince boya gerekmez

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...