İçeriğe Yönlendir

Acil Yardım Audi A 6 Mı? E 240 Elegance Mi ?

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz
(düzenlendi)

Arkadaşlar babamın aracını değiştirip bu takas konusunda bu 2 araçta karasız kaldık. bir yanda mercedesin konforu gücü bir yanda audinin hem marka hem güç ve gösterişi . bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinde...13190712/detay/

bu bizim aracımız

bu mercedes

http://www.sahibinde...115275636/detay

mercesin üzerine en son 18.500tl

bu audi

http://www.sahibinde...115716159/detay

4 parça boya var yüzeysel audiyi bugün gördük gerçekten temiz bir araç üstü en son 25 bin tl

sizce hangisi nedeniyle birlikte. ben audi dedim ama mercedesin tadı hala damağımızda.. lütfen yardım :(

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

söz konusu vasıtaların piyasa değerlerini bilemem de, audi de mercedeste, piyasası olan araçlar, sizdeki volvo nefis ancak 2.elde aranma oranı düşük, bence hangisi evet derse değerlendirin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Dizel olduğu için Audi, yakıt farketmezse boşuna değiştirmeyin derim.Volvo da pek aşağı kalmaz.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

söz konusu vasıtaların piyasa değerlerini bilemem de, audi de mercedeste, piyasası olan araçlar, sizdeki volvo nefis ancak 2.elde aranma oranı düşük, bence hangisi evet derse değerlendirin.

abi ikiside evet ikisinide alabiliyoruz. bu akşam ankara yolu gözükebilir . bu arada mercedes de prins lpg li.

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

İkisinide alabiliyorsanız audi şüphesiz. daha taze. merso daha çekici gelse de son kararım audi :)

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Ben de audi derim.İkisini yan yana koyup baktığınızda bariz audi daha fazla dikkat çeken araç.Görüntüsünü bi kenara bıraksak bile daha yeni ve dizel olması artı puan

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Audi a6 2.0 tdi yi cok iyi biliyorum kesinlikle mercedes.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Mercedesin bence en güzel kasası,linkteki araç da gayet güzel gözüküyor.

Tartışmasız,ben olsam düşünmem bile...prins lpg olduğundan audinin dizel olması ekonomik yönden de ayrı avantaj sağlamıyor.

İkisini de kullanın,10-15 km sonra zaten alacağınız araç bellidir...

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Audi fiyatına 2006-2007 E200 bulabilirsiniz...Ben olsam öyle yapardım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

2004 model XC 90 yerine 2003 model araba (mercedes olsa bile() mantıklı değil. Almayı düşündüğünüz Audi Mercedes'teki konfor ve kalitenin hayli gerisinde. 2011 model olanını alıp 3 ay sonra satmıştım. Biraz daha ekleyip daha iyisini alana kadar Volvo kalsın derim.

Ya da bir Vovo kullanıcısı olarak S80 baksanız. Aynı paralara daha yeni modelleri alınabilir.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

aracın değiştirilmesi mantıksız. yenilenecekse YENİ bir araç lazım. 60 bine passat alın üzülmeden binin.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
2004 model XC 90 yerine 2003 model araba (mercedes olsa bile() mantıklı değil. Almayı düşündüğünüz Audi Mercedes'teki konfor ve kalitenin hayli gerisinde. 2011 model olanını alıp 3 ay sonra satmıştım. Biraz daha ekleyip daha iyisini alana kadar Volvo kalsın derim.

Ya da bir Vovo kullanıcısı olarak S80 baksanız. Aynı paralara daha yeni modelleri alınabilir.

aracın değiştirilmesi mantıksız. yenilenecekse YENİ bir araç lazım. 60 bine passat alın üzülmeden binin.

Evet bu da mantıklı ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Eski falan ama Merso tartışılmaz bile, ama dizel dersen Audi, o da seçenek olmadığından, ama bana kalsa Volvo kalsın derim, ama karar kesinse bencede sıfır araba alın.

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Benim oyum XC90'dan yana elin eskisindense kendi eskimi kullanırım daha iyi çünkü neresinde ne var herşeyini bilirsin ya sıfır alın yada bu kalsın kardo ortalama olarak araçların hepsi aynı konforda ve donanımda zaten.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Mercedesin bence en güzel kasası,linkteki araç da gayet güzel gözüküyor.

Tartışmasız,ben olsam düşünmem bile...prins lpg olduğundan audinin dizel olması ekonomik yönden de ayrı avantaj sağlamıyor.

İkisini de kullanın,10-15 km sonra zaten alacağınız araç bellidir...

mercesin 211 kasasına bindik ayrı yetten mercedes ile ilgili güvenilir bir geçmişimiz var. audi bize yabancı kaldığı için ikisinin arasında kaldık.

xc90 suv olarak gayet güzel bir araba. arabanın bakım masrafları ağır ve bir çok servisin araç üzerinde bilgisi olmadığından herhangibir olayda tanı direk koyulamıyor sürekli test yapılarak üzerine gidiliyor. bu konu canımızı çok sıkmıştı. sorunlar çözüldü . fakat sürekli acaba birşey olsa nasıl halledilir? sorunu ile tedirgin bir kullanış aldı . o yüzden değiştirmek istedik. mercedes ağırlıklı olarak geliyor bize. bu arada baktığımız araçların sıfırı biraz uçuk :) bu yüzden mantıklı olarak ikinci el bi araç baktık.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Benim oyum XC90'dan yana elin eskisindense kendi eskimi kullanırım daha iyi çünkü neresinde ne var herşeyini bilirsin ya sıfır alın yada bu kalsın kardo ortalama olarak araçların hepsi aynı konforda ve donanımda zaten.

buda güzel mert ama araç sürekli garajda durmuyor. babam suv' e pek alışamadı ve araç çok yabancı geldi bize.babam çok gezen biri ve konforu gücü herşeyi bir arada arıyor. bu iki markada kendini çok iyi ispatlamış.

yeni alın . 2010 a4 felan yok mu

a4 düşündüğümüz bi segment değil.

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Bu ikisi arasında mercedes kesinlikle mercedes derim, birinci sebep sağlamdır, ikincisi her zaman alıcısı var, üçüncü keyifle ve güvenle binebilirsiniz izmiri bilmem ama sadece ankarada 72 adet mercedes servisi veren yer var asla bir yanlışlık olmaz, audi ise ikide bir kasa değiştiriyor ve korkunç ötesi bir servisi ve servis fiyatları var bence ayrıca ikinci eli malesef bmw ile aynı kaderi yaşayacak turkiyede mesela bakın 2000 model bir bmw ye, ve 2000 model mercedese ikisi arasındaki ikinci el piyasasını ve araçların ikinci ele gelene kadar kaç el değiştiriğine - kondusyonlarına...

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Kafala babayı. Bundan yapalım. :)

Basık arabayı seviyor o belli. :p

DSC_1693.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

nerde be kardo :D adam yıldıza aşık. görünen o ki allah nasip ederse seçim yıldızdan yana olucak bakalım yarın ola hayrola.:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hayırlısı kardo. :) Merso da iyidir. :) Bol bol yanlarız. :p Kahvaltı yolunda bir yoklarız artık. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...