İçeriğe Yönlendir

Acil Yardım Audi A 6 Mı? E 240 Elegance Mi ?

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

sizin araca önce baktım.Diğerlerine bakınca aynı şeyi görmedim :unsure2: ben değiştirmezdim

doğru fikri bey ama babam alışamadı bu araca. mecbur değişime gidiyoruz. yoksa benimde içim el vermiyor. formdan birine satılmasını isterdim fakat nasip olmucak galiba. hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

vallaha formdan alıcı olsun ben elimden geleni yaparım :D aracada her türlü kefilim. :) ben bi form için ilan güncellemesi yapiyim o vakit :D

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

bir abimiz vasıtasıyla iki aracada hemen hemen aynı zamanlarda bindim audi dıştan albenisi çok yüksek mercedese karşı ama içer bindiginizde koltuklara oturduğunuzda tartışmasız mercedes farkı ortaya çıkıyor hatta benim bindiğim audi 2011 modeldi ama yinede tartışmasız konfor ve rahatlık aranıyorsa mercedes :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

arkadaşlar gündüz forma giremedim. an itibariyle alışveriş bitti. tercihimizi hem tecrübemiz hemde konfor ve gücü bir arada tutan mercedesten yana kullandık. bizim araç + 16 bine pazarlık bitti. gece 12 sularında yola revan olucaz. yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

teşekkür ederim. şuan için tek sıkıntımız aslında aracı gösterebileceğimiz bi servis yakın civarda bulsak iyi olur araç emekteymiş bakıcaz artık.

Kardo durum ne?

kardo mercedes dedik yıldızlar altında yolculukla geri gelicez yarın inşallah. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
teşekkür ederim. şuan için tek sıkıntımız aslında aracı gösterebileceğimiz bi servis yakın civarda bulsak iyi olur araç emekteymiş bakıcaz artık.

kardo mercedes dedik yıldızlar altında yolculukla geri gelicez yarın inşallah. :)

Hayırlisi kardom. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Arkadaşlar an itibari ile artık izmirdeyim. çok şükür kazasız belasız cezasız gittik geldik. aracımızı aldık aracımız mükemmel. en çok bizi tatmin eden yakıttı . ankara izmir arası 170 tl yaktı. allah herkese mercedes almayı nasip etsin diyorum bu arada :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Hayırlı olsun Kardom.

eywallah kardom :)

güle güle kullanın :)

sağolun teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Taner Gündüz

aradan yaklaşık 6 ay geçti bakımları yapıp yolumuza devam ediyoruz. yıldızlar altında :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

aradan yaklaşık 6 ay geçti bakımları yapıp yolumuza devam ediyoruz. yıldızlar altında :)

Hayırlı olsun. Foto paylaştınız mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...