İçeriğe Yönlendir

İsveç`i Tanıyalım

Tolgay Bilge

Recommended Posts

Onur Demir

Calistigim firma olan Securitas'in vatani :)

Gezmeye falan gotururler belki birgun umidi ile bekliyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Öğrencilik zamanımda öğrenci değişim ile gidiyordum direkten döndüm. İçimde uhde kalmıştı. Hanım duymasın :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Seneye büyük toplantıyı isveçte isteriz. Yönetim duy bizi :D :D :D

Ya büyük toplantı İsveç'te olur ya da emmiyi indiririz aşşağı ona göre.. O kız buraya gelecek arkadaş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge
(düzenlendi)

Ya büyük toplantı İsveç'te olur ya da emmiyi indiririz aşşağı ona göre.. O kız buraya gelecek arkadaş :D

Seneye büyük toplantıyı isveçte isteriz. Yönetim duy bizi :D :D :D

Insallah gelirsiniz arkadaslar vize konusunda sikinti yok hanim vize islerine bakiyor:DVesileyle avrupa"ya cikmak isteyen arkadaslara bir tuyo vereyim örnegin almanya ya vize alamiyorsunuz baska bir Schengen ulkesine vize alip girebilirsiniz ve Avrupada en kolay vize veren ulke Isvec"tir:D

tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Tutak
(düzenlendi)

Tolgay abi konunun zamanlaması harika olmuş :) biz bi arkadaşla isveç ya da norveç'te okumayı düşünüyoruz(ne okuyacağımız ve hangi üniversite hiç bir fikre sahip değiliz araştırıyoruz) ama oradaki yaşamı bilmediğimiz için yapabilir miyiz acaba diye kaygılarımız da var , nasıldır orada hayat :) ? Teşekkürler..

tarihinde Emre Tutak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

ama neden ? :)

hayat guzel soguk hava kisin 2 de karariyor yazin surekli gunduz gunes hic batmiyor en azindan benim bulundugum sehirde ben biraz kuzeyde kaliyorum hatunlar fena tam sizlik yani :)))

egerki master yapacaksaniz Uppsala Universitesini öneririm Dunya"da ilk 5 te diye biliyorum bölumunuze gore arastirmada yapabilirim isterseniz!

Saygilar

"İsveç olsun, çamurdan olsun" diyorsun yani :D

:D dimi ama!!!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Tolgay abi konunun zamanlaması harika olmuş :) biz bi arkadaşla isveç ya da norveç'te okumayı düşünüyoruz(ne okuyacağımız ve hangi üniversite hiç bir fikre sahip değiliz araştırıyoruz) ama oradaki yaşamı bilmediğimiz için yapabilir miyiz acaba diye kaygılarımız da var , nasıldır orada hayat :) ? Teşekkürler..

Bir önceki sayfadaki resim fikir vermistir galiba.

Yorum bağlantısı
Emre Tutak

hayat guzel soguk hava kisin 2 de karariyor yazin surekli gunduz gunes hic batmiyor en azindan benim bulundugum sehirde ben biraz kuzeyde kaliyorum hatunlar fena tam sizlik yani :)))

egerki master yapacaksaniz Uppsala Universitesini öneririm Dunya"da ilk 5 te diye biliyorum bölumunuze gore arastirmada yapabilirim isterseniz!

Saygilar

:D dimi ama!!!

Tolgay abi ben burada grafik tasarım okuyorum ama arkadaş sürekli yurtdışına gidelim diye diye kafamı çeldi. 6 ay gece 6 ay gündüz olayı , en çok intihar ve depresyon olayları biraz kafamı karıştırsa da norveç'in doğası harika resimler falan çok hoş norveçli Türk bi arkadaşım da var hatta abisi oslo'da memnunmuş hayatından. Benim asıl öğrenmek çalışarak kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilir miyim ? İlla ailemin para göndermesi gerekir mi ? Olabildiğince aileme karşı yükümü hafifletmek istiyorum, kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum yapabilir miyim ?

Bir önceki sayfadaki resim fikir vermistir galiba.

Hüseyin abi onun gibi bir sürü resme baktım arada bir de google map'te geziniyorum :D görsel olarak gerçekten çok beğendiğim bir şehir .

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Tolgay abi ben burada grafik tasarım okuyorum ama arkadaş sürekli yurtdışına gidelim diye diye kafamı çeldi. 6 ay gece 6 ay gündüz olayı , çok intihar ve depresyon olayları biraz kafamı karıştırsa da norveç'in doğası harika resimler falan çok hoş norveçli Türk bi arkadaşım da var hatta abisi oslo'da memnunmuş hayatından. Benim asıl öğrenmek çalışarak kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilir miyim ? İlla ailemin para göndermesi gerekir mi ? Olabildiğince aileme karşı yükümü hafifletmek istiyorum, kendi ayaklarımın üstünde durmak istiyorum yapabilir miyim ?

Hüseyin abi onun gibi bir sürü resme baktım arada bir de google map'te geziniyorum :D görsel olarak gerçekten çok beğendiğim bir şehir .

Zaten mastera gelirsen devlet sana halftime is ayarliyor yani ayda yaklasik 6000kr oda 650 euro falan gibi bir rakam eder arti evde ayarliyor sana tabi 3-4 kisi kaliyosun onun disinda takilacaksan cepten yiyeceksin buraya mastera gelip turkiyede passat alan cok adam biliyorum:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bu İsveç'in sadece çeliği sert galiba. :tongue:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Tornacı lazım mı yawww. :p Lazımsa geleyim. :p

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Futbolda bir zamanlar Göteborg takımıyla yaptığımız Avrupa maçları unutulmazdı.Bizim için futbol onlarda buz hokeyi maçları öncelikliymiş.Ata sporu herhalde onların.

Köyümüzden bir aile orda yaşıyor,ara ara haberleşiyoruz.

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Tornacı lazım mı yawww. :p Lazımsa geleyim. :p

lazim belgen varsa en az 27000 kronla baslarsin kardesim oda 2800 euro falan eder:Dciddiyim ben ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

lazim belgen varsa en az 27000 kronla baslarsin kardesim oda 2800 euro falan eder:Dciddiyim ben ;)

EML mezunuyum. Diploma yeter mi?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağlar Bayur

5 fotoğrafta, bizde olsa, millet gülmekten yarılır, ne bu arabalara binene iyi gözle bakarlar ne de o evde oturana, çimenler ne kadar organik öyle

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

valla su anda kar yagiyor burda -6 derece:D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çimenler bayağı iyiymiş. Bayağı inceledim. Rengi, duruşu gayet yerinde :)

Sokaklarda araba görmeyeceğimiz bir İstanbul olur mu acaba...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çimenler bayağı iyiymiş. Bayağı inceledim. Rengi, duruşu gayet yerinde :)

Sokaklarda araba görmeyeceğimiz bir İstanbul olur mu acaba...

nüfus sayım günü idi, sokağa çıkmak yasak, E5 te trafik kazsı oldu, güzel memlekteim, taşına toprağına, çimenine suyunaa :dance3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ben isveçe gidiyom kardeşim, çöpçülük garsonluk ne olursa yaparım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben isveçe gidiyom kardeşim, çöpçülük garsonluk ne olursa yaparım :D

ataturk hava limani wirelessi gucluymus :pilot:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

ataturk hava limani wirelessi gucluymus :pilot:

C70 alsam oda ağır :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...