İçeriğe Yönlendir

Yeni Toyota Rav4

Yücel Direnci

Recommended Posts

Yücel Direnci

Yeni RAV4’te ilk defa sunulan yeni 2,0lt D-4D ve 2,2 lt D-CAT dizel motor seçenekleri bulunuyor.

124HP güç sunan 2,0 lt D-4D dizel 6 ileri manuel şanzımanlı 4x2 seçeneği ve 150 HP güç sunan 2,2 lt DCAT dizel motor otomatik şanzımanlı 4x4 seçeneği ile; 151 HP güç sunan 2,0 lt Valvematic benzinli Multdrive S şanzımanlı 4X4 seçeneği ile sunuluyor.

Stop&Start teknolojisine sahip 2,0 lt D-4D dizel motorda birleşik yakıt tüketimi 4,9lt/100 km, 2,2 lt DCAT dizel motor seçeneğinde 6,7 lt/100km ve 2,0 lt benzinli motor seçeneğinde ise bir önceki nesle göre yüzde 6 oranında azaltılarak 7,2 lt/100 km olarak sunuluyor.

AUrcBWa.pngDHL8Sru.pngf4QjKpW.pngNXEiSMu.png

Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Ön konsol aşırı yüksek (mi ) ? Cam dar sanki?

Konsolu beğenmedim ben :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

2.0 motor 124 hb :unsure2:

Burdaki resimlerine göre beğenmedim.özellikle otomatik olanının vites kısmı çok boş gibi geldi gözüme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Direnci

benim içi de dışıda gözüme güzel gözükmedi.

Yorum bağlantısı
Misafir

millet motoru küüçültecem diye uğraşır bunlarda motoru büyültüp beygiri düşürtmüşler. ama arablar alır .

zaten bize göre yapmamışlar, ı love tsi :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de hiç beğenmedim ya.Sanki yıllar öncesine ait gibi iç tasarım.Dışını da çok zorlamışlar ama olmamış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

arka stepne olmayınca minibüse benzemiş. olmamış. hele arka lamba çıkıntısı felaket. zaten 2.0 olduğu için anlamı yok bana.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bmw motorlusunu niye yapmamışlar hani anlaşmıştılar dizeli bmw benzinliyi toyoto yapacaktı artık :p

Yorum bağlantısı
Yücel Direnci
arka stepne olmayınca minibüse benzemiş. olmamış. hele arka lamba çıkıntısı felaket. zaten 2.0 olduğu için anlamı yok bana.
+1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Banada sanki Auris'in yükseltikmiş hali gibi geldi... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...