İçeriğe Yönlendir

Subaru Xv

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

bugun keyfe keder xv ye baktım. araç çok güzel. içi dışı. arka tekerin ön tarafı ile davlumbaz arası mesafe az geldi.

malum servis fiyatlarını sordum

periyodik bakım 415 artı kdv

ön balata takım 380 artı kdv çifti

ön far tek xenon sıkı durun 3500 kdv dahil.

araç 3 yıl garantili geri görüş kamera otomatik çift bölgeli klima koltuk ısıtma xenon herşey cvt otomatik vs 66 bin tl. yakıt 5.5 6.3 7.9

servis sorunu olmasa bence çok güzel binilesi duruyor. tip ve iç düzen yönünden. tabi marka vs ve 4x4

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

MK3'ün farı serviste 1850 tl. 8-9 yıllık arabanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bizimkilerin kaskosunu sorduysanız?

Bu yıl alianzta yaptırdım 937 tl.

Bu 3. yılım kaskoda. Daha öncesi yok.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

fabrika verilerinde tüketim düşük görünüyor ama 4x4 araba epey yakar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

fabrika yalancı mı yani

sanmam cvt az yakıyor

7 averaj yapar

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hocam lab. şartlarında hesaplanıyor ya, normal kullanımda epey faklı olabilyor. Fabrika değerleri ile gerçek şartlar çok farlı olabiliyor. Autoshow dergisinde araştırma vardı, fabrika verileri küçük araçlarda gerçeğe daha yakın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

haftaya test sürüşü yapacağım

davlumbaz teker arasını sevmedim ama zincir takılamaz el girmez o derece ön tarafına

sanırsın bmw

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bizimkilerin kaskosunu sorduysanız?

Bu yıl alianzta yaptırdım 937 tl.

Bu 3. yılım kaskoda. Daha öncesi yok.

Çok iyiymiş :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mehmet Abi, GreenLine 1.6 Tdi Yeti inceledin mi? İncelemediysen bi göz atabilir misin?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Subaru-XV-Switzerland-July-2012.jpg

2012-Subaru-XV-Interior.jpg

Görsel olarak hatırlamak için.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yok emmi bakar hani parça pahalı olayı.

Yarın bakayım inşallah..

Ancak, bu tür araçlarda sürpriz fiyatlar görebiliyorum.. Piyasada az ve hasar prim oranı düşük ise ucuz olabiliyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

fabrika yalancı mı yani

sanmam cvt az yakıyor

7 averaj yapar

Evet fabrika verileri yalan dolan içeriyor :) Bir çok marka bunu da kabul etti.Ayrıca fabrika verileri belirli bir güzergah var ve o alanda yapılıyor.Yakıtın optimum düşük olduğu bir bölge.Haliyle biz bu yüzden fabrika verilerini yakalayamıyoruz.Yakacağınızı fabrika verisinin 2 litre üstünde bir değer gibi düşünün.

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Mehmet Abi, GreenLine 1.6 Tdi Yeti inceledin mi? İncelemediysen bi göz atabilir misin?

subaru ömür açısından sanki daha fazladır gibi bir izlenim oluşturuyor bende. Ama bu gün Annem dese oğlum arabayı değiştirmeyi düşünüyorum, direkt 1.6 tdi yeti diyeceğim.

İçini falan inceledim malzeme kalitesi falan gayet tatminkar gayet güzeldi. bagaj hacmi koltukların pratik şekilde katlanıp çıkartılması, Yüksek oluşu, işçiliği gayet güzeldi. :)

Yorum bağlantısı
Hasan Kerik

Şehir istanbulsa Şehir içi verilerine 1 lt'ye yakın ekleyin, şehir dışı o kadar farketmez. Benim qq CVT kitapta 8,1 şehir içi yazıyor 8,9 - 9,01 istanbul içi yakıyor.

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Boxer motor + sürekli dört çeker + CVT fiyat 66.000 TL. Tipi de güzel çok kafa karıştırıcı.

Bu aracın tek eksisi Türkiye'deki yakıt fiyatının pahalı olması nedeniyle benzinli olması.Tek motor seçeneği var.

Rakip olarak Tiguan DSG, QQ CVT veya Yeti DSG varmış gibi gözüküyor ama XV bunlardan mekanik ve estetik olarak bence bir adım önde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

araçta xenon far katlanır ayna bluetooth vs koltuk ısıtma ( kumaşta da ) start stop vs var

sanırım 64 e verecek

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

araç güzel ama benzin evet. fusion un tam 2 katı. günde 40 liralık mazot yakıyorum. 80 liralık benzin değmeyecek gibi. fusion a devam. bir maslak a getireyim bakalım bakıma.

o kadar sert ve fazla düşünmeden kullanmama rağmen ( aşırı bağırtmak hariç) yakıt ortalamam 4.8 subaruda 7.5 olsa işte iki katı para...

şimdi "arabasız" olmadığım için duygusal olarak kabul etmek lazım bir de. 5 lira 10 lira önemli değil ben sık değişmem zaten. altea niye alayım ki? dizeller ise yeni nesilde korkutuyor beni dpf yüzünden. düz atmosferik eski toprak bişey uygun olabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sandero stepway in sıfırı tüm ihtyiaçları karşılar

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

jetta golf altea yeti vs bunlar zaten mantık araçları. gözüm gönlüm sevmeli önce. yakıt çok seversem problem değil. subaru servis sorunu olmasa bence tüm beklentilerimi karşılıyor.

sandero da evet karşılar.

reno duster ne zaman geliyormuş?

sandero suratlısı?

fiat suzuki jimny ye multijet koysun anında alırım.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

yeti çok mantıklı bir araç ama tipi hoş gelmiyor, zevk meselesi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...