İçeriğe Yönlendir

Kasko İçin 1 Nisan Beklenmeli mi?

Recommended Posts

Akan Belen

Kasgomu bugün yaptırdım. 819 lira / 10 taksit. :kutlama:

Herkese teşekkür ederim.

Hayırlı olsun gerçekten fiyat çok uygun

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

1400 tl ye yaptırdım dün . Güneş sigorta akraba indirimi ile , geçen sene 1600 tl idi .

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben kendim ve pek çok tanıdık akrabamın kasko-trafik sigortası ve hatta sağlık-seyahat v.s. sigortalarını sigortam.net sitesinden yaptırıyorum. Bir acente veya doğrudan satışçı değiller. Sigorta şirketlerinden teklif alıp, kafanızdaki soruları ekleme ve çıkarmaları alıp en iyi fiyatı sunuyorlar. Sigortanızın yenilenme zamanında arayıp ya aynı ya da başka sigorta şirketinden sigortalattırıyorlar. Hizmeti şahsen kullandım, ve çok memnunum. Birinci dereceden tanıdığınız sigortacı ve personel indirimi v.s. ciddi indirimler yapmasının haricinde bence herkesin kullanması gereken çok mantıklı bir hizmet. Kredi kartına taksit v.s. de var. Sigortasi bitme arefesindekilere en azından bir göz atmalarını öneririm. www.sigortam.net

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alo diyecek bir acente olması iyidir... Dünyanın 40 türlü hali var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fiyatlara bak :shok:

Emmi ben geçen ay yeniledim, farlar-koltuklar ekstra ne varsa eklettim, Allianz Tüm oto, full ötesi ve 800 kaat, iyi yapmışmıyım, F-kasko yaptırmadım bu sefer.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Alo diyecek bir acente olması iyidir... Dünyanın 40 türlü hali var...

Acentelerden avantajlı kısmı, hem bir risk durumunda sigortacının kendisini (axa, ray, ergo, güneş) arıyorsunuz buna ilaveten sigortam net müşteri hizmetleri de size yardımcı oluyor. Acente de sonuçta sigorta şirketinin müşteri hizmetleri ile görüştürecek. Ben memnunum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Acentelerden avantajlı kısmı, hem bir risk durumunda sigortacının kendisini (axa, ray, ergo, güneş) arıyorsunuz buna ilaveten sigortam net müşteri hizmetleri de size yardımcı oluyor. Acente de sonuçta sigorta şirketinin müşteri hizmetleri ile görüştürecek. Ben memnunum.

Allah bozmasın :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Mehmet Abi şu 6 ay konusunu biraz açmanız mümkün mü? Geçenlerde, sonbahara doğru arabayı yenileme gibi bir düşünceye kapıldım, kaskom Aralık ortasında bitiyor. Yeni araç aldığımızda tekrar fiyat alıp, kaskonun kullanılmamış bölümünün bakiyesini mi aktarıyoruz? Satım ile alım arasında 1 ay süre geçerse ne oluyor, 0 km araç aldık bir kısmını kredi çektik bu durumda eski kaskonun durumu önemli mi, bunlarla ilgili bir kaynak varsa da okumak isterim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mahmut kaynaklardan cevap bulamazsın bu sorulara..

Ayrıca benim vereceğim cevaplar benim şirketimi bağlar.. bir başka şirkette işe yaramayabilir..

6 ay mevzusu : Aracını sattın ve kaskonu iptal ettirdin.. iptal edilen kaskonda hasarsızlık indirimin vardı... Bu hakkın 6 ay korunur, 6 ay süre içinde başka bir araç alırsan indirimin yeni aracına aktarılır... Yada poliçen bitti ve yeniletmedin, yine 6 ay boyunca indirim hakkın saklıdır.. 6 ay içinde yeniden kasko yaptırırsan hasarsızlık indirimlerin kullanılır..

İptal edilen poliçenin bakiyesi kredi kartına iade edilir.. Yeni poliçe yapılınca komple yeniden ödersin..

Satım ile alım arasında bir ay süre geçince bir sıkıntı olmaz.. yukarıda da söylediğim gibi bu süre 6 aydır.. Bu cevaplar Allianz'a göredir..

Halk sigortada bu süre bir ay diye biliyorum... Yarın teyit ederim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Hizmet sektöründe online satış bir seçenektir ama diğer sektörler gibi müşteriler için genelde tercihte ilk sıralarda olmazlar. Bunun bir çok sebebi var ama en önemlisi kaza anında tanıdık bir kişinin güvencesi önem arzeder. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler daha soğuk algılanır müşteri tarafından. Yabancıya dert anlatmak toplum yapımızda hoş karşılanmaz. Siz memnunsanız sorun yok.

6 ay hasarsızlık hakkı Yapı Kredi Sigorta'da da mevcut.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence plaka değil sürücü baz alınmalı. Çünkü riski sürücü belirler plaka değil. Siz ikametinizi Ankara'ya aldırdıysanız Ankara'ya göre değerlendirilmelisiniz. Ankara'lı bazı sürücüler İstanbul sürücülerinden bence çok daha kötü. Örneğin yanıp sönen sarı veya yeşil ok olmamasına rağmen, kırmızı yansa da adamlar sağa dönecekse durmuyorlar. Trafik tabelaları A4 kağıdı boyutunda ve atgeçitten çıkar çıkmaz dürbününüz yoksa göremiyorsunuz. Ya çok yavaşlayacaksınız ya da aniden tabelayı okuyup, yorumlayıp direksiyonu kıracaksınız. Ankara primleri kesinlikle İstanbul'dan daha yüksek olmalı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...