İçeriğe Yönlendir

Aracıma Yaptığım Birkaç Dokunuş :)

Cihan Aydoğan

Recommended Posts

Cihan Aydoğan

uzun suredir burdan takip ediyorum sizi araniza yeni katila bildim resimleri yuklemeye calisiyorum degerli gorusleriniz benim icin onemli simdiden tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

kapı kolundakilerin detayları fotoları daha güzel olurdu :)

:nazar:

ama xenon ların bu şekilde kullanımına karşıyız ... karşıdakileri de düşünmek lazım ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

aldığımda üzerindeydi farlar öndeki bütün araçları mahvediyor farkındayım bütün herşeyi kendimiz yaptık tavanı süküp temizledikten sonra foto çekmeyi unuttuk onuda en kısa zamanda atacağım :)

aslında bi video yapıp paylaşırsam kapı kolları daha etkli anlaşılır sanırsam (:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Maşallan :nazar: daha yapılacak epeyce iş var

keşke xenon ve sis çevresi boyama işlemlerini yapmasaydınız

yapılanlar detaylı anlatılsa daha güzel olur

ee spoiler, jant vs ne zaman takılıyor :)

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

ayna alti aydinlatmayi yapicaktim fakat aynalar hem elektirikli degil hemde acilip kapanmiyor otamatik buna bi cozum bulucam kilitlendiginde arac ayna alti isiklar ve ayna kapanacak sekilde olucak ayni sekilde aynadan devam edelim geri vitese takildiginda aynalar nulundugu acidan 25 derece assaya egecek sonra bosa aldigimizda geri eski haline donecek sekilde yapmayi planliyorum hani yari yarim yapmak icime sinmiyor tek seferde bitirmek istiyorum malum hava soguk bu aralar aracin disina suan para harcayamiyorum onumuzdeki gunlerde koltuk isitmasi geri gorus kamerasi park sensoru yagmur sensoru ve duble navigasyon blutut dvd mp3calan bir multimedia cihazi alicam kismetse :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

resimlere bakarken bile gözlerimi alıyor.karşınızdan gelenlerin allah yardımcısı olsun.

kapı kollarının ışıklandırmasının detaylarını alabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

554792_588484877836369_1753426770_n.jpg

sonunda yükleye bilmişimm :)

kardeşim bu forum merceksiz çakma xenona karşı söylemiş olayım bence hemen sök :good1:

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

sis cercevelerini mecbur boymak zorunda kaldim benden oceki sahibi arabanin tamponlrini yarim yamalak boyatmas oralarda cok kotuydu ama ben boyadiktan sonra alti beyaz oldugundan nokta nokta atti cikma kapak alarak plastik astar atip uzerini oyle boyuycam zenonlari cikarmayi dusunuyorum bende

ic taraftaki kapi kollarindaki aydinlatmami distakilermi

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

iç aydınlatma hakkında daha öncelerde konu var bildiğim kadarıyla.

dış kapı kollarındaki aydınlatmayla ilgili konu olduğunu bilmiyorum.

dış aydınlatma hakkında bilgi verirsen

bağlantısı, kullanılan malzeme,yanma şekli vb...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

sis cercevelerini mecbur boymak zorunda kaldim benden oceki sahibi arabanin tamponlrini yarim yamalak boyatmas oralarda cok kotuydu ama ben boyadiktan sonra alti beyaz oldugundan nokta nokta atti cikma kapak alarak plastik astar atip uzerini oyle boyuycam zenonlari cikarmayi dusunuyorum bende

ic taraftaki kapi kollarindaki aydinlatmami distakilermi

dıştakileri soruyor sanırım herkes :)

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

ic aydinlatmadaki gibi yavasca yanip yavasca sonuyor aracimizin kumandadan kapilari actigimizda karsilama yapip direk yaniyor buraya elektirigi tavan aydinlatmasi hattindan cektim ama cekene kadar canim cikti birkac arkadas kapiya elektirik cekmeye calismis korukten geciremeyip uzerine bantlayip gecmis ben korugun icinden gecirdim ayak aydinlatmasindan cikis alip korugun icinden gecirdim skintinin buyugu camin mekanizmasina kablolarin takilmadangecirilmesinde kapilarimizda celik barlar var barin arasindan gecirmek biraz zahmetli ama birsekilde badardi gecirmeyi kapi kulpunun ilrti geri cikan taradinda 2adet delik var sanki sirf burdan kablo gecirsinlet diye :D ordan gecirdim icime sinmeyen tek sey kapi kulpuna serit ledi gomedim ama bi yer buldum kapi kulpunu tirnada lede gore sifira sifir gele ek sekilde icini aldiracagim uzerinde kullandigimserit let silikonlu ince birlettir keske yakindan fotolari olsada atabilsem suan kusura bakmayin biraz gec cevap veriyorum tablet pc den cevap yaziyorum birax yavas oluyo :)

Yorum bağlantısı
Ali Erkan Aktaşgül

149484_588484957836361_1045635161_n.jpg

Bu logo benim de aklımda devamlı. Hem çok ucuz meret hem de yapması zor değil gibi. Fakat yerdeki logo çok büyük olmuş. Bu logo büyüklüğünü küçültme imkanı var mı takılan alette?

Çakma zenonlar harici elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

logolar aslında banada küçük gelmişti resimde belki büyük gözküyor ürün geldiğinde zaten içimde onu sök içine bak diye bi durtu oluştu herzamanki gibi :D söktüm baktım içerisinde fresnel 3 yada 4 tane mercek var birisi odaklamak için o en dıştaki ama ortadaki merceklerle oynayarak sanırım küçülte biliriz ama emin değilim

torpido aydınlatmasını çekmeyi unutmuştum sabah ilk işim onu çekmek oldu kapı kollarının iç resimlerini ve aradaki körükten kabloyu nasıl geçirdiğimin fotolarını simdi paylaşıcam led hosunuza gitmiycek biliyorum benimde hosuna gitmiyor en yakın zamanka kapı kulpunun içini tornada aldıracağım birde kışlık lastikleri çıkarırken fiestadan sökülen jant lastik görmüştüm lastikcimde aklımdada hep vardı ama titanium 1.6 ların jantlarımı yoksa bumu bilemedim yorum sizlerin (:558861_588665951151595_791763854_n.jpg529427_588665907818266_267584091_n.jpg524449_588665724484951_37971971_n.jpg553342_588665821151608_1948072120_n.jpg149252_588665787818278_1905964027_n.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Herşey çok güzel olmuş, baya emek harcamışsınız, elinize sağlık :nazar:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Xenon hariç bende beğendim yapılanları ancak son fotoğrafta ki şerit led kapı kolu aydınlatması için hiç mantıklı olmamış..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

kapi kulplari aceleye geldi hafta ici oldugu icin en yakin zamanda onlara bir cozum bulacagim bu gordugunuz cogu uygulamayi okuln bahcesinde aralarda yapabiliyorum :D tesekkur ederim yorumlariniz icin :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

yapılan çalışmalarda emek var ama ben dış kapı kolundaki ledleri yadırgadım. çok fazla sırıtıyor onun harici güzel kazasız belasız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kapı kolu olmamış.. :)

Tek len yan taraftan takılmalıydı. :)

Ama fikir güzel.. tebrikler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Aracınız çok güzel olmuş baya marifetlisiniz. Zenonlar ise direk kul hakkı :) Logoyu nasıl yaparız? İzmir de bu logodan yaptırmayı düşünen var mı?

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

tesekkur ederim ledleri sokup kablonun geldigi yere tek led baglamayi dusunuyorum dediginiz gibi ama yagmur durmak bilmiyor bir turlu logoyuda kolayca kendiniz uyguluya bilirsiniz ankarada yapmak isteyen olursa yardim ederim :)

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Geri görüş kamera'lı, navigasyon'lu,dvd ,vcd , mp3 , bluetooth'lu ve televizyon özelliği bulunan aynı zamanda usb, sd card, aux dvd vcd mp3 girişleri bulunan yeni multimedia cihazımızı bugun taktık. (:

922105_591420554209468_564233691_o.jpg

Sökmüşken temizlemeyi ihmal etmedik (:892632_591420630876127_1605634706_o.jpg

902427_591420714209452_1788339079_o.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel olmuş.Güle güle kullanın.... :nazar: Emeğinize sağlık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...