İçeriğe Yönlendir

Aracıma Yaptığım Birkaç Dokunuş :)

Cihan Aydoğan

Recommended Posts

Cihan Aydoğan

Anahtar dönüşümümüzü unutmuşuz (:
920568_591431550875035_398283913_o.jpg

902904_591431694208354_1493088402_o.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

kendim yapmadım ama yapmadığımada pişman oldum (:

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

anahtarı kendiniz mi yaptınız.

Kardo anahtar yaptırırken haberim olsun bende düşünüyorum.

Buarada güle güle kullanın aracınızı emeğinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

teşekkür ederim. Size tavsiyem internetten anahtarı immobilizeriyle isteyin. Kumandası herşey birleşik halde geliyor. anahtarcıya ucunu yaptırın. Kendiniz kodlayın anatarı tertemiz iş ve işçilik parası vermezsiniz. Bu anahtar orjinal anahtar birde ben pazarlıkla 95 e indirdim. İnternette var orjinal diyo bakıyosunuz elinize alıyosunuz hafif içinde bişi yokmuş gibi.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Ben aracın içerisinde sıgara içilmesine karşıyım. Benden önceki sahibi saolsun sıgaraları oraya buraya basmış bikaç delik sahibiyiz oyuzden. :D Tavanda kir resemen akmıştı bende içerden sildim iyce kötü oldu. Sinirlendim söktüm. geneltemizleyiciyi bastım tavana iyce köpürttüm. 10 dakika kurumaya braktık. Misgibi gıcır gıcır tavanımız oldu.(:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Kardo anahtar yaptırırken haberim olsun bende düşünüyorum.

Buarada güle güle kullanın aracınızı emeğinize sağlık.

tamam mert bir kaçtane çeşit buldum haftasonu gösteririm.

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Ben aracın içerisinde sıgara içilmesine karşıyım. Benden önceki sahibi saolsun sıgaraları oraya buraya basmış bikaç delik sahibiyiz oyuzden. :D Tavanda kir resemen akmıştı bende içerden sildim iyce kötü oldu. Sinirlendim söktüm. geneltemizleyiciyi bastım tavana iyce köpürttüm. 10 dakika kurumaya braktık. Misgibi gıcır gıcır tavanımız oldu.(:

Tavan temizlemek isteyen arkadaşlar su+köpük ile temizlik yapmasınlar sizinde başınıza gelmiş sanırım tavan aşağı düşer, daha çok kiiri alacağınıza yayarsınız. Arabayı aldığımda okadar sigara içilmişki tavanı siyah zanetmiştim :) ta ki aynı arabanın sigara içilmemiş halini görene kadar, sonax tüp tavan döşeme temizliyici ile sildim köpük ilkönce tavana işliyor daha sonra birden köpürerek kiri komple aşağı indiriyor bir bez ile siliyorsunuz ilk günkü gibi bembayaz tavana kavuşuyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

bende kopukle temizlemedim carpexin temizleyicisini kullandim hicbirsey sarka fln olmadi anahtarin resmini cekip yolluycam ilk firsatta

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Arkadaşlar bugun hazır tatilken şu rahatsız koltuklardan kurtulduk audi a3 sline koltuğu aldık 2 adet airbagli. Resimleri birazdan sizlere paylaşcağacım . :)

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

904681_593550873996436_801777929_o.jpg

sağ taraftaki a3 koltuğumuz soldakide eski koltuğumuz914195_593550933996430_1045879879_o.jpg

Böyle kullanmayı denedim fakat olmuyor :D

903013_593550980663092_349050899_o.jpg

Sis çerçevelerimin çerçevesini krom kapladım takmya kıyamadım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Bir sorum olucak büyüklerime. Aldığım koltuklar Aİrbagli . Çıkardığım koltuklarda aktif emniyet kemeri sistemi bulunduğundan dolayı sökünce airbag ışığı yanmaya başladı bunu direnç bağlayarak söndürülücek. Kafamada airbagleri nasıl bağlayacağım konusunda bir skıntıvar yardımcı olursanız sevinirim. sanırım aracın 1 çıkışlı airbag beyni olduğunu söyleyenler oldu. çıkma beyinmi alsam diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

koltuktaki airbagleri bağlayamazsın. ali abide fiesta s koltukları almıştı ama airbagler faal değildi diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

aracimin icindeki serit let aydinlatmak icin kullaniliyor her saniye yanik kalmiyor 4kapilarinkingibi arkaya aydinlatan hicbir lambaya sahip deigil ayrica benden onceki sahibi tavana serit letleri yapistiriken japon kullanmis serit halinde pis bir goruntu olacagina apaci gibi aydinlatma olsun. airbagleri bugun aktif hale getirdim hicbir problem yok calisma prensibini iyi bilen ve atesleme voltajindan haberi olan herkes bu airbagleri baglatabilir sadece korkunuz olmadigi surece krom kaplamalarida focus sis kromu derseniz butn yedek parcacilar veriyor orjinali 48 tl tanesi yan sanayisi 15 tl

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

tesekkur ederim kusura bakmayin yazim yanlisim olmus tamponlarla ilgili bir sorum olucak tamponlari boyaticam tekrardan fakat tampon 2parca bunlarin birlesik olanlarimi var yoksa macunlami birlestiriliyor

Yorum bağlantısı
Erdem Erciyas

komple ön tamponu boyattım birşeltirme yok eklem yerleri içe doğru ayrı ayrı boyalı... Kaporta boyacı o işi halledecektir.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Alt parça boya tutumaz dediler otoking te bugun kafam karıştı iyce

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Bende çok beğendim :nazar: elinize sağlık. Şerit ledin üzerini bombeli mat pleksi ile kapatarak daha güzel bir görüntü ve göz yormayan bir aydınlatma elde edebilirsin.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

Tesekur ederim:-) Nasil bir pleksi mazemeden bahsediyoruz bulmaya calisirim en azindan

Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

:nazar: :nazar: :nazar:

emeğinize sağlık, bir kaç sırıtan uygulamayı arkadaşlar belirtmişler zaten, onların dışındaki uygulamalar güzel olmuş..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...