İçeriğe Yönlendir

Aracıma Yaptığım Birkaç Dokunuş :)

Cihan Aydoğan

Recommended Posts

Cihan Aydoğan

jantlarıda değiştirdim abi bu arada uygun bi jant buldum yarın çekip atacağım resmini bakalım beğencekmisiniz :)

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

inşallah fiestaya en uygun jant titanium olması s jantıdır inşallah güzel bir jant seçimi yapmışsındır

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

abi ben orjinal tesisat kullanmıycamki kendim tesisat yapıcam yeni bir projem bakalım ayanalrı alıp senin dediğin gibi bu projeyi yaparken o sekilde kullanabilirim :)

kartanesi şeklinde var ya abi zaten 14 tek tip jant var 

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

kabloları fln kapı tesisatından geçirmek biraz dert ama ben derim ki o kadar uğraşma tak manuelde dewam :) genede sen bilirsin.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

ben bir yapayım sonra seninkinede yapacaz bak görürsün (:

pr_01_2301_max.jpg

gönlüm bundan yanaydı abi ama alamadım 

125399212ezy.jpg

bunu alabildim (:

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ben bir yapayım sonra seninkinede yapacaz bak görürsün (:

pr_01_2301_max.jpg

gönlüm bundan yanaydı abi ama alamadım 

125399212ezy.jpg

bunu alabildim (:

benimkinin yeni sahibine söylerim onada yaparsın artık :D evladı satalı 2 ay oldu

bu arada jant buysa olmaz demedi deme. formda satılık titanium jant lastik var bi göz at derim.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

aldım bile abi ya valla

ne almayı düşünüyosun bide nakadar sattın abi

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

ben 15250 ye verdim. fusion aldım yakında oğlum olucak allah nasip ederse sırf onun için yoksa 5 sene daha binerdim ben ona. jantın parasını geri al güzel olmaz o jant .

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

1 hftadır biniyorum valla mecbur aldım bunları sac cantları yağmur yağdığında bi çukura girdim eydim ön ikisini 

200 lira para istediler düzeltmeye diğerleride eyikti 430 lira ya bunları aldım bende 200 daha verip bide kışlıklarımda yeni jantları 14 almamadaki amaç o 

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

1 hftadır biniyorum valla mecbur aldım bunları sac cantları yağmur yağdığında bi çukura girdim eydim ön ikisini 

200 lira para istediler düzeltmeye diğerleride eyikti 430 lira ya bunları aldım bende 200 daha verip bide kışlıklarımda yeni jantları 14 almamadaki amaç o 

şaka mı yapıyorsun. komple çıkma sac jant lastik 4 tanesi 100 lira.200 tl ye yeni jant mı imal edicekmiş? neyse aldıysan hayırlısı olsun artık güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

teşekkür ederim abi ama ilk yorumu senden bekliyorum yarın fotolarını atacağım :)

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Cihan bu turuncu şeritleri nereden temin edebiliriz, mavisinden lazım bana. İnternet üzerinden aldıysan link falan verebilirmisim çok araştırdım bulamadım ben.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

şeritlerin mavisi yok da folyo ile yapanlar var şeritlerin şöyle bir skıntısı var güneşte kaldıklarında solma yapıyolar söktüm bende ama hani ucuz bir parça istenilrse 2 ayda bir yenilenebilir uygulaması kolay 

Yorum bağlantısı
Hakan Sunar

Mavi folyo ile yapılan bir örnek varmı acaba ? Arabada mavi tonlarını kullanmayı düşünüyorum da.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

aksesuarcılarda mutlaka bulunur. bende önceleri yapmıştım ama güneş ve sudan dolayı uçlarında zamanda atma yapmıştı hepsini sökmüştüm.

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

arkadaşlarım geçen hafta almaktan vaz geçtiğim Mazda RX8 le bir tur atıp dscyi kapttığımdaki korlularından sonra fiestadaki olmayan dsc etkisini böyle bir kareyle canlandırmışlar :D1060150_10151713642569043_128210466_n.jp

Yorum bağlantısı
İsmail Yarış

Her şeyi çok güzel yapmışsınız. Tebrikler.  Tavanı nasıl söktüğünüzü varsa resimleriyle anlatabilirmisiniz bende sökmek istiyorum ama bir yerine zarar veririm diye çekiniyorum. Benden önceki sahibi temizlemeye kalkmış ve sarkmalar oluşmuş. Yardımcı olursanız sevinirim. Kolay   gelsin...

Yorum bağlantısı
Cihan Aydoğan

tavanı sökerken resim çekemdim  amasırasıyla anlatmaya çalışayım önce ortadaki tavan aydınlatmasını sokuyorsunuz altındaki kabıda çıakrdıktan sonra 2 adet vida var halıyla tavan aydınlatmasının çerçevesini tutuyor ve araçtaki bütün direkleri üzeribdeki kapakları sökerek vidalarını söküyorsunuz koltukları yatırın bi köşesini en alta kadar indirin zaten çok kolay şekilde çıkcaktır ayrıca önceki sahibi hortumla temizlemeye çalışmadıysa sarkmanın sebebi farklı birşeyden olabilir araç üstten su alıyor olabilir zira ben komple bir 2 şişe genel temizleyici döktüm 5 kutu sprey boyayla boyadım hala sem sert durumda duruyor 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cihan Aydoğan

Aracım dun itibariyle satılmıştır....

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirbay

hayırlısı olsun...... ama güzel araç....

Yorum bağlantısı
ismail kara

1077215_10151731515884738_884960152_o.jp1072498_10151731515919738_1132656666_o.j daha yeni fotoğraflarını yükleyeceğim (:

Bu kırmızı şeritlerin adı nedir nereden bulabilirim:)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Aydoğan

hiç tavsiye etmiyorum güneş görünce renkleri soluyor birde kışın kolay kolay tutmuyor butun oto aksesuarcılarda mevcut 

teşekkür ederim :) ama eskisi kadar güzelliği kalmamış :(

Yorum bağlantısı
ismail kara

hiç tavsiye etmiyorum güneş görünce renkleri soluyor birde kışın kolay kolay tutmuyor butun oto aksesuarcılarda mevcut 

teşekkür ederim :) ama eskisi kadar güzelliği kalmamış :(

Alttaki ızgaraya yapışmadı zaten düştü hemen :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...