İçeriğe Yönlendir

Son Zamanlarda Sigorta Yaptıran Var Mı?

Recommended Posts

herkese hayırlı günler diliyorum.geçen hafta (13 nisan 2013) aracıma sigorta yaptırdım.sigortaya ödediğim ücret 613,00 tl. geçen sene ağustosta başıma bi kaza gelmişti ama bu olayda suçlu karşı taraftı.fakat öğrendim ki benim sigortamdan %25 oranında karşı tarafa masraf ödenmiş.bu yüzden de benim sigortam yüksek çıkmış.geçen sene 235,00 tl ödediğim sigorta bu sene 613.00 tl oldu.sizce bu normal mi? kaskoya bile 1000,00 tl civarında para verirken bu sigorta çok uçuk geldi bana.

Yorum bağlantısı

Araştırma yaptınız mı biliyorum ama çok çok yüksek bir rakam bu..

evet yaptım en uygun bu çıktı :(

Yorum bağlantısı

Arkadaşlarımdan birisi 350 liraya diğeri 240 küsür liraya yaptırmıştı sizin sigortanın böyle çıkmasına kaza sebep olsa gerek..Sağlık olsun can sağlığı olsun

sigortacıda öyle dedi ama 400 tl de fark olur mu ya.neyse artık olan oldu.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Artık kaza yapmayacağız..Kaza yapan hapı yutar..ufak kazalarda bile sigorta primi katlanacak.Son gelişmelerden bunu anlıyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teknik olarak % 20 indirim primi % 50 düşürüyor...

Ancak % 10 artırım, Bazen % 300 olabiliyor..

Tüm olay, indirim kademesinin neresinde olduğunuzdur...

1

2

3

4 Giriş

5

6

7

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

evet yaptım en uygun bu çıktı :(

Konu sigorta bölümüne taşınmıştır...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi, hasarsızlık indiriminin en son basamağı nedir ?

Senin bulunduğun basamak... Yani 7.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Senin bulunduğun basamak... Yani 7.

Peki bundan sonra ki hasarsızlık indirimi nasıl olacak abi.Poliçe fiyatından sürekli bu indirim mi uygulanacak ? Senden ne zaman üstüne para almaya başlayacağım onu merak ediyorumda :p:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir nirvanaya ulaşmışsın ya la :biggrin:

Heee arabada 3. far yeri açılacak yakında :D Aslında daha önce ulaşırdım ama marşbiyeli vurup salak gibi kasko aracılığı ile servise yaptırmıştım.Halbuki hiç bir şey yoktu,boşuna hazarsızlığı deldirmiştim o sene :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Aboooo emmi yoksa banada mı bir süprüzün olacak seneye.... :shok:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Heee arabada 3. far yeri açılacak yakında :D Aslında daha önce ulaşırdım ama marşbiyeli vurup salak gibi kasko aracılığı ile servise yaptırmıştım.Halbuki hiç bir şey yoktu,boşuna hazarsızlığı deldirmiştim o sene :D

Tamam işte.Tam tamponu değiştirme zamanı.Nasıl olsa başka indirim yokmuş :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

kaza yapan birinin örneğin 7. derecedeyse derecesi kaç a düşüyor .?

Bir alt basamağa geriliyor diye biliyorum abi.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bu kadar yüksek çıkması gerçekten anormal bir durum. Ben 2006 vitonun kaskosunu 580 TL civarına yaptırdım. ( 15-20 gün önce) Trafik sigortası 300 küsür bir rakamdı diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Emmiye yaptırdım 2 hafta önce galiba 280 olması lazım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aboooo emmi yoksa banada mı bir süprüzün olacak seneye.... :shok:

Valla olur Şahin'im.. dosya açılmış, bilgisi geldi bana :(

kaza yapan birinin örneğin 7. derecedeyse derecesi kaç a düşüyor .?

6'ya düşer hocam... 4'e kadar korkulacak bir şey yoktur...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kaçıncı basamakta olduğumuzu nasıl öğreniriz peki?

Poliçende görürsün...

Ya da, Plakanı söyle :)

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Bende yeni fiyat aldım ama yaptırmadım.

Geçen sene 220TL

BU sene 250 TL

Hasarsızlık kademesi kaç biliyorum 2 yıldır hiç kaza yapmadım, 3 ncü yıla giriyorum. Hasarsızlık indirimi olmasa demekki 400 falan çıkacaktı.

Sizin durumda kaza yapmanızdan dolayı diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı

1 hafta sordum soruşturdum.ama çıkan fiyat bu işte.belli bi yerden sonra insanda bunalıyor artık kaç paraysa yapın dedirtiyorlar.bana da olan buydu :D haziranda kasko var bakalım o ne çıkacak.hasarsızlık devam ediyor onda :)

Yorum bağlantısı

Bu hafta içinde abime almış olduğumuz 2002 model trend mondeo için 496 tl'ye sigorta yaptırmış abim...

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

07-04-2013 tarihinde yaptırdım; 2004 focus..sigorta 177 tl...kasko liberty genişletilmiş kasko 777tl...(kazam yok)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...