İçeriğe Yönlendir

Son Zamanlarda Sigorta Yaptıran Var Mı?

Recommended Posts

Engin Ünal

10.04.2013 tarihinde 168 TL ye yaptırdım :D niye bu kadar düşük çıktı dedim senin eski sigortalarından indirimlerin var onları kimse kullanmamış ben kullandım dedi sigortacı :D

Aracın satın aldıktan sonra ilk sigortasıydı birde.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yusuf Yazar

Merhaba,

Bugün (25.05.2013) zorunlu trafik sigortası ve kasko yaptırdım Ankara Tan Oto'da,

Aracım 2012 c max tdci tit x pac.

Gecen sene aracımı sıfır alırken yapılan sigortam 294 TL (Axa Oyak) idi.

Bu sene ufak bir sürtme yaptığımdan dolayı 630.18 TL (Allianz) "Araştırmam sonucunda karşı taraf 500TL kullanmış sigortamdan" (800 - 1200 TL isteyen vardı.)

Kasko ise yine aracı ilk aldığımda yapılan Ergo kasko 1301 TL iken, Güneş'ten 881.57 TL'ye yaptırdım. 1800 - 2400 arası teklif veren acenteler de vardı.

Bunlara ek olarak birde "15000" ilk bakımını yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gecen sene aracımı sıfır alırken yapılan sigortam 294 TL (Axa Oyak) idi.

Bu sene ufak bir sürtme yaptığımdan dolayı 630.18 TL (Allianz)

Allianz yine insaflı davranmış.. 3. kademeye inenlerin vay halina..

Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Bende 3-4 hafta önce araÇ değiştirdim.daha önceki arabamın senesi dolmuş yeniletmiştim .arada fazla bir fark yoktu.(öceki 320 tl sonraki 337 tl ) yenilettikden 3 hafta sonra aracımı değiştirdim ve daha önceki sigortacıdan aldığım fiyat en ucuz 470 tl idi.herhangi bir kaza filan yapmamıştım.

sonra Mehmet Abimizden fiyat aldım.367 tl .öncesinde de hiç kazam yoktu.

Sonuç olarak ; işi bilen birine danışıp yaptırmak gerekiyor .hangi iş olursa olsun.birde bu sigortacıları gerekli yerlere mutlaka şikayet etmek lazım.yoksa bunlar iyi günlerimiz................

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...