İçeriğe Yönlendir

Iphone Sarı Leke Sorunu

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Teşekkür ederim...

Telefonun değişecek olması güzel, hoş 20 gün olsa bile buraya kargo haftada bir geliyor, gitti-geldi diyene kadar yine 1,5-2 ay geçer, hanıma S3 mini düşünüyoruz 600 liraya kadar düşmüş diyorlar, o arada da onu kullanır mağdur olmayız, n'apıcan mecbuur... :D

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mahmut Sayar

Telefonu garantinin bitimine 1 ay kala 3 Kasım tarihinde Avea Bayii vasıtasıyla İstanbul Teleservice'e gönderdim.

Düne kadar cihaz takip sayfasında telefonum çıkmıyordu, dün "cihaz işlem sırasında" yazıyordu, bugün ise:

pkah.jpg

Şöyle bir ibare var, Teleservice'in müşteri hizmetleri çok garip, telefonda sesli yanıt dışında konuşacak birini bulamadım, bu ne demektir? Ben cihaz değişecek diye yorumladım eğer öyleyse çok iyi, çünkü telefonda düşmeye bağlı bir kaç ezik-çizik mevcuttu şayet değişirse yeni cihazın garanti durumu ne olacak merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Değişmi sadece bord için yapılıyor diye biliyorum.Kasa aynı gelecek ama içi komple değişek galiba ( teleserviste benim öyle olmuştu)Gelen cihazın garantisi eski cihaz ile aynı devam ediyor.Sıfırdan başlatmıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

iPhone'da tamirat olmadığını söyleyenler olmuştu, sizin cihazınızın markası neydi?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Benim gihaz nokia idi.Sadece mantık aynı olaiblir diye düşündüm ama dediğniz gibi ıphone için durum değşiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Yenisi ile değişecek muhtemelen . Ama servisten gelen cihazlar genelde kayıtsız olarak geliyor , cihazı teslim almadan önce servis'in cihaz'ı kayıt yaptırmasını takip edin .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Mailime cevap vermişler:

Merhaba

cihaziniz icin servisimizde yapilan detayli incelemeler sonrasinda degisim karari alinarak yurtdisina siparisi verilmistir. Degisim siparislerinin yurtdisindan temin edilmesi sebebiyle gelis suresi konusunda net bilgi verememekteyiz.Degisim cihazinizin stoklarimiza ulasmasinin takibinde acil cikis islemlerinin saglanacagini bilgilerinize sunariz.

İnternetten takip ettiğim kadarıyla süreci uzatan bu imiş, açıkçası süre olarak bir aya razıyım fakat garantinin sıfırlanmaması saçma görünüyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...