İçeriğe Yönlendir

Cam Modülü

Tolga Yanıksaz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Benim 2011'de tek camda da var ozellik, o da tek dokunmayla aciliyor ama kapanmiyor.

Evet bu da 99 mondeomda bu şekilde idi..

Yorum bağlantısı
Özgür Mert

Benim 2011'de tek camda da var ozellik, o da tek dokunmayla aciliyor ama kapanmiyor.

Aracın aküsü sökülüp takıldıysa yazılımı unutuyor. Servise söylerseniz yaparlar hem açılır hem kapanır. Fiestalarda kontağı açıyorsunuz cam kaldırma düğmesine 10 - 20 saniye yukarıya doğru çekip bekliyorsunuz oluyor.

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

benim aracımdada sadece sürücü tarafı için geçerli 2 kademeli

1. Kademede istediğim yere kadar indirip kaldırıyor

2. Kademede ise camı tamamen açıp kapatıyor tabiki ben tekrardan cam tuşuna basmadıkça camı durdurmuyor.

Yorum bağlantısı
Hami Yakın

Benim arabamın orjinalinde var 2013 ford fiesta yani demem o ki yetkili servislere bir sorun derim benimkinde varsa satıp takıyorlardır diye tahmin ediyorum :)

slm sizin araçta donanim paketi nedir. bende cuma günü alıyorum araci, fiesta 1.0 titanum.X GP bunda varmidir

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

sanırım aynı pakete sahibiz sizinkindede vardır muhtemelen benimkide fiesta 1.5 tdci titanium x + gp gerçi artık tdci ibaresi kalkmış sanırım benimkinde econetic yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Özgür Mert

O ozellik focusta yok sanirim. 10 saniye yukari basili tutunca zaten cam kapanmis oluyor. :)

Bunu bir defa yapmak gerekiyor sürekli değil.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Özgür Mert

Sanayideki ustama gittim elinde mfk marka 2li cam kaldırma modülü vardı, takdırdım. 2 haftadır kullanıyorum hiç bir problem çıkmadı sadece sol ön kapı döşemesi sökülüyor ve kablo çekiliyor. Özellikle belirteyim takarken sol ön cam elektiriğinin kontak bağlantısını iptal ettik. düz bağladık sadece şoför camı kontak takılı değil iken de açılıp kapanabiliyor. Ayrıca önceden yaptırdığım torpido aydınlatmasını iptal edip düğmeli sistem yaptık. Hepsine 50 tl verdim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet YILDIRIM

Ben 2 liyi sormuştum fakat usta saglıklı olmaz orjinalini bozma demişti. İşine gelmemiştir diyemiyorum tabi ki, Sonuçta ekmek yiyor adam bu işten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...