İçeriğe Yönlendir

Otomatik Yanan Farlar Hakkında

Tuluhan Şıpka

Recommended Posts

Akan Belen

Dün ben de bunu düşündüm... Otomatik far devresine bir geciktirici röle yada voltaj okuyan bir devre lazım.. kontağı açar açmaz yakıyor farları...

Bu benimde aklıma geldi.Role falan takmak değil tabiki.Sadece acaba bizim ampullere yada balastlara zarar verir mi diye :D

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Akşamüstü bu uğultu için ford gerçeğe uğradım ve arabayı bıraktım. Ya kompresör ya kasnaktan olabilir dediler..fakat ilkmiş bu hata otosandan gelip görmekte isteyebilirler dediler...iyi dedim yapılsında..birde debriyaja basınca tık diye ses geliyor switch sesi o dediler..önceden yoktu:)) ne garip bir araba bu böyle:))

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arabaların far devrelerine role veya geciktirici bişey takılamaz çünkü gem modülü kontrol ediyordur...

Sadece far anahtarı çıkışına bir devre eklenebilir.. o da gereksiz.. boş verdim bende... :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hah sen boşverdiysen ben hepden koyverdim.En fazla ampuller gider sanırım.Onuda gönderirsin sen artık :D Bu arada sipariş vardı ne oldu ki :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu arabaların far devrelerine role veya geciktirici bişey takılamaz çünkü gem modülü kontrol ediyordur...

Sadece far anahtarı çıkışına bir devre eklenebilir.. o da gereksiz.. boş verdim bende... :)

Abi sen fallow me home modülünü fara bağlasana bir bakalım far yıkama çalışacakmı.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Benimki yakmıyor cınım. Güneş varken de yanmaz. Hava kararmaya başladığı zaman yanar benimki. Dur kendi lafınla vurayım seni: http://www.fordclubt...ost__p__1347549 (Çok komikti ama itiraf edeyim)

Murat Dere başladı yine .. :D

seni görünce aklma geldi ahanda :D adam zenginmiş beyler dağılalım mekanını basalım :D ( görünce ana yolda aniden durdum geri gittim indim fotosunu çektim devam ettim Murat Dere nin benim için bittiği anın tablesinı göremedim sanırım sollama yaparken :D )

photonis23183551.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat Dere başladı yine ..

seni görünce aklma geldi ahanda :D adam zenginmiş beyler dağılalım mekanını basalım :D ( görünce ana yolda aniden durdum geri gittim indim fotosunu çektim devam ettim Murat Dere nin benim için bittiği anın tablesinı göremedim sanırım sollama yaparken :D )

Ne bitmesi olm; daha başlamadım bile. :seytan: Bu resim benden köy olduğunu ispatlar. Sizin kasabanız bile yoksa ben n'aapayım ajan. :crazy:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi sen fallow me home modülünü fara bağlasana bir bakalım far yıkama çalışacakmı.

Gerek yok ki... Ayna altında ışıklar var... Şu ana kadar bir çift kablo kestim zaten.. daha da kesmek istemiyorum :D

Hah sen boşverdiysen ben hepden koyverdim.En fazla ampuller gider sanırım.Onuda gönderirsin sen artık Bu arada sipariş vardı ne oldu ki :fiuw:

Taaa çinden geliyor... anca gelir :)

Benimki yakmıyor cınım. Güneş varken de yanmaz. Hava kararmaya başladığı zaman yanar benimki. Dur kendi lafınla vurayım seni: http://www.fordclubt...ost__p__1347549 (Çok komikti ama itiraf edeyim) :punish:

Len ben sana laf yetiştirecektim.. unutmuşum..

Not: mimik sınırlamasına takıldım.. Bir dahaya daha az mimik kullan :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Len ben sana laf yetiştirecektim.. unutmuşum..

Not: mimik sınırlamasına takıldım.. Bir dahaya daha az mimik kullan :D

Alıntıdakileri de sayıyor tırt forum, o yüzden Memedim. ;) Yönetime bildireyim de bi şeyler yapsınlar. :spiteful:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...