İçeriğe Yönlendir

Rc Helikopter

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Erdem, hanım paketleyip depoya kaldırmış.. üşendim inmeye :(

Bakarım kısa sürede...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

toplasanız 10-12 kere şarj gördü usb ile laptoptan ediyorum. Dolunca kablo üzerinde kırmızı yanıyor, dayanamayıp en fazla 1-2 dk içinde çıkarıyorum :) Bu aralar tadilat var evde, odaya yatmaya bile giremiyorum, tadilat bitsin o pil için birşeyler yapar yeni geniş odada rahat rahat uçururum inşallah :) umarım alışmam helikopter işine 15 TL ile başlayan araba hobim 400 TL üzerinde ve durmadan fiyat yükseliyor buna da alışırsam işim zor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Araba hobisi bende de vardı evlenirken hanım ya bu arabalar ya ben dedi :)

not: meğerse annem şikayet etmiş çok pişlik yapıyor diye :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

:hohoho: Benim annem arabaya benden daha hevesli, benden çok o çıkar gezdir diyor, dağa taşa vurunca yazık günah etme düz yolda sür diyor. Hala 4x4'ü arazi için aldığımı anlatamadım. İnşallah evlenene kadar ya ben hevesimi alırım yada o'da meraklı olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)

3 kanal amatör 

a4dl.jpg

mt0e.jpg

jut.JPG

4 kanal Yarı Pro. Copter v911 (Alüminyum rotor upgrade yapıldı.)

6fbm.jpg

2n3a.jpg

gkbv.jpg

4 kanal Yarı Pro. Double Horse 9116 (Brushless motor ve lipo pil upgrade yapılıcak.)

adg0.jpg

1o6q.jpg

h8cj.jpg

6 Kanal Pro. Esky Honey Bee 2 (işallah toparlayacam. herşeyi tamam ama ben uğraşıcak geniş bir vakit istiyorum.)

6nki.jpg

bhvl.jpg

Kumandalar

kuu5.jpg

Odadaki duvardan görüntüler.

i30n.jpg

0u5m.jpg

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu helikopterler çok sana, sen yolla birini bana :D

Zaten evli barklı adamsın, hanım izin vermez, işin ucunda zopa yemek te var :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Bu helikopterler çok sana, sen yolla birini bana :D

Zaten evli barklı adamsın, hanım izin vermez, işin ucunda zopa yemek te var :p

Sana bunu yollayayım mı. son icadım :p:D

0vjt.jpg

bh5c.jpg

g5ke.jpg

kq8q.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Oruçlu oruçlu hafta sonu bu kadar kafa çalıştı napıyım :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Helikopterler için malzeme teminatı yapabilirim  elimde çok parçalanmış mevcut :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bizim bi akrabada bunu kameralısından var.

Bizim köyün kuş bakışı görüntüsü :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

benimkininde büyük 2 ana dişli sıyırdı galiba çok ses çıkarıyor, bunun dişlisi lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Koltuk süper.

Helikopterler harbi güzel :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

Bi ara aşırı hevesliydim parot ar drone almaa ama aşırı pahalı :/

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ümit Mavigöz

selam bende bu hobiye merak sardım ilk helikopterimi aldım ürün yolda geliyor :D

http://www.hepsiburada.com/liste/techtoys-hrx-60g-heligold-gyrolu-40-cm-gece-goruslu-helikopter/productDetails.aspx?productId=oyunpasifikhrx60g&categoryId=1201002

Yorumları alabilirmiyim ?

Lokman abi aynı üründen aldım bende daha elime ulaşmadı nasıl iyimi zevkli birşey mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
(düzenlendi)

Gülü güle kırımsız kullanmak dileğiyle :)) ama Keşke 4 kanal bişey alsaymışsın :)

tarihinde Erdem Dertsiz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abi aynı üründen aldım bende daha elime ulaşmadı nasıl iyimi zevkli birşey mi ?

Hayırlı olsun, gövde dişlisi çok çabuk gidiyor, sanırım çarpmalardan dolayı, sesi değişiyor bir müddet sonra, 2 dişli var benim ikiside gidici, yedek dişli lazım banada. ;)

Erdem amatör için 3.5 yetmezmi? benimki hafif rüzgarda kontrolden çıkıyor ne yapmak lazım. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

selam bende bu hobiye merak sardım ilk helikopterimi aldım ürün yolda geliyor :D

http://www.hepsiburada.com/liste/techtoys-hrx-60g-heligold-gyrolu-40-cm-gece-goruslu-helikopter/productDetails.aspx?productId=oyunpasifikhrx60g&categoryId=1201002

Yorumları alabilirmiyim ?

Güzel ürün. Yedek parça bolluğu da var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Hayırlı olsun, gövde dişlisi çok çabuk gidiyor, sanırım çarpmalardan dolayı, sesi değişiyor bir müddet sonra, 2 dişli var benim ikiside gidici, yedek dişli lazım banada. ;)

Erdem amatör için 3.5 yetmezmi? benimki hafif rüzgarda kontrolden çıkıyor ne yapmak lazım. :D

http://www.sanalpazar.com/V911-4.5-Kanal-2.4-Ghz-Pro-Ruzgarda-Ucan-Helikopter__isp10393400

Bence ucuz ve sağlam bir ürün. Yedek parça şahin gibi :D ötekilere kötü demiyorum ama hobi olarak başlanıcaksa 4 kanal, yok ben zevkime bakarım diyosan abi her yol paris :)

bu arada ufak bir bilgi:  0,5 lik kanal ışık tertibatını açıp kapatmak için :)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Gülü güle kırımsız kullanmak dileğiyle :)) ama Keşke 4 kanal bişey alsaymışsın :)

biraz sabırsız bi insanım pek araştırma yapmadan aldım :) neyse bunu kırınca 4 kanal alırız :)

lokman abi yedek parçaları mevcut o yüzden aldım bende verdiğim link te en alt kısımda yedek parçaları için link vermiş hepsiburada oradan bulabilirsin belki 

Güzel ürün. Yedek parça bolluğu da var :)

aynen sani abi o yüzden aldım bende :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...