İçeriğe Yönlendir

Bursa Osmangazi'De Güvenilir "Computest" Öneriniz

Kaan Fakılı

Recommended Posts

Kaan Fakılı

Allah hayırlı etsin. Gönlünüze sindiyse sorun yok. Titreme olayını test ettiniz mi ?

Sindi çok şükür. İnşallah uzun yıllar kullanmak nasip olur. Titreme olayını test ettim, çok hafif bir titreme var o kadar. Sıkıntı olur mu?

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Küçük Sanayi, 8. Blok, Keskinler Oto Servis var.Tarık Abi ilgilenir seninle abi.Şevki Abi'nin oğlu 'Çavuş' gönderdi deyip selamımı söylersin.Mekanik kaporta her türlü yardımcı olur.Ama computest falan bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sindi çok şükür. İnşallah uzun yıllar kullanmak nasip olur. Titreme olayını test ettim, çok hafif bir titreme var o kadar. Sıkıntı olur mu?

Sıkntılık bir durum yok. Konfora yönelik bir sorun. Mekanik olmadığı için, can sıkacak bir durum yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Küçük Sanayi, 8. Blok, Keskinler Oto Servis var.Tarık Abi ilgilenir seninle abi.Şevki Abi'nin oğlu 'Çavuş' gönderdi deyip selamımı söylersin.Mekanik kaporta her türlü yardımcı olur.Ama computest falan bilmiyorum.

Kardeş hallettim çok şükür, sağ olasın. Araç Ankara'da şu anda.

Sıkntılık bir durum yok. Konfora yönelik bir sorun. Mekanik olmadığı için, can sıkacak bir durum yok.

Vallahi ben de korkmuştum. Çok şükür bir sıkıntı yok. Zaten devir 1700 'ü gördü mü uçuyor canavar. Kullanımı gayet hoş şu an.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...